
O parte dintre clientii Lidl, mai mult cei in varsta, circula peste gazonul din fata magazinului ca sa nu mai mearga 50 de metri pe trotuar.
Daca magazinul era mai departe cu 50 de metri, nu se mai duceau la cumparaturi?! Asa este proiectul si strategia centrului comercial.
La Kaufland e altceva. Lidl e multumit ca-si vinde marfa, cei care merg pe gazon scurteaza drumul. Procedau la fel daca erau in Germania?! Sunt frumoase potecile prin iarba.
Adevarata problema a magazinului lidl(si kaufland), sunt cainii vagabonzi din zona. cei care vin dinspre piata, si cei aflati la autogara. Pe mine m-au atacat cand am traversat strada inspre kaufland. era unul mic si al dracu (inca 3 in spatele lui). mi-a muscat sacosa, pe care o pusesem in fata picioarelor.
In ceea ce priveste gazonul, o sa apara o poteca naturala, care o sa sc*rteze calea
Tu ai fost excrementat, sau ai fost născut?
Îți urez să nu apuci vârsta de 50 de ani, pentru a nu deveni mai prost decât ești acum! (Sau poate ești o proastă!)