Trăim în emisfera sudică? După un ziar teleormanean, se pare că da.

03 Octombrie 2010, 10:31 | 1264 vizualizări | 2 comentarii
Car Universal

Un cotidian telormanean, un ziar de casă al lui Dragnea, face o gafă de proporţii. V-o prezentăm pentru a arată  nivelul de prostie al slujbaşilor lui Dragnea.

Citiţi şi vă cruciti: "De la începutul anului 2010 şi până la sfârşitul lunii august, 60 % din cei peste 5.500 de pensionari, membri ai CAR, au luat împrumuturi. Preşedintele CAR Roşiori, Eana Ioan, a declarat că pensionarii s-au împrumutat mai mult în lunile de toamnă, când aceştia au cheltuieli mai mari"

Aţi înţeles: din ianuarie 2010 şi până în august 2010, cele mai multe împrumuturi s-au luat toamna. Care toamnă? Mare e grădină Domnului ! 

Citeşte şi
Comentarii (2) Adaugă comentariu
arty pe 22 Ianuarie 2011, 01:11
#2
boule
cretinule...a vrut sa zica din ianuarie pana in august au fost luate mai putine imprumuturi decat in lunile de toamna...daca esti prostanac stai in banca ta si nu mai fa pe desteptu\'
arty pe 22 Ianuarie 2011, 01:08
#1
boule
ce bou esti...nu ai inteles nimic din ce a declarat...cretinule!
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.