Compania Amazon angajeaza

04 Februarie 2016, Teleorman, Toate orasele.
{"id_anunt":"1712","id_cat":"8","user_id":"1272","titlu":"Compania Amazon angajeaza","continut":"Compania multinationala Amazon este in cautare de persoane vorbitoare de limba italiana si spaniola pentru postul de Reprezentant Servicii Client .\n\nIti oferim:\nPachet salarial atractiv\nProgram de munca flexibil\nPosibilitatea de a lucra de la domiciliu\n\nAlatura-te echipei noastre!\nTrimite CV-ul tau actualizat la adresa de e-mail : diana.munteanu@salesconsulting.ro\n","crdate":"1454573656","pret":"in functie de performanta","localitatea":"Toate orasele","judet":"Teleorman","telefon":"0733944740","status":"0","hidden":"0","deleted":"0"}
Compania multinationala Amazon este in cautare de persoane vorbitoare de limba italiana si spaniola pentru postul de Reprezentant Servicii Client . Iti oferim: Pachet salarial atractiv Program de munca flexibil Posibilitatea de a lucra de la domiciliu Alatura-te echipei noastre! Trimite CV-ul tau actualizat la adresa de e-mail : diana.munteanu@salesconsulting.ro

Acest anunţ este mai vechi de 6 luni de zile şi este posibil să nu mai fie de actualitate!

Nivel salarial: in functie de performanta
Telefon: 0733944740
Localitate: Toate orasele
Judeţ: Teleorman