Turnaţi aici tot ce vreţi să iasă la lumină.

855018 vizualizări | 8992 comentarii

 Această rubrică se adresează celor care au informaţii şi vor să le ştie toată lumea. Trimiteţi ştirile şi faptele pe care le vedeţi şi auziţi, noi le publicăm imediat. În speranţa că vor fi interesante şi reale, vă invităm să fiţi reporteri. Aşteptăm să scrieţi, dacă aveţi ceva de spus.

Comentarii (8992) Adaugă comentariu
anti PSD-ist pe 28 Iunie 2017, 20:28
#8992
minciuni PSD-iste
O nouă minciună promovată de Dragnea în campania electorală, a ieșit la iveală. TVA-ul redus la 18%, din ianuarie 2018, a fost mutat de PSD-iști, în 2019. Măi incapabili mincinoși, vouă chiar nu vă e rușine ? Să vă ferească Sfântul de furia mulțimii, care a început să realizeze că în doar șase luni, de când guvernați, ați mințit cât pentru zece ani. Lumea s-a deșteptat, cred că vă dați seama că nu mai ține.....
PENTRU..... pe 28 Iunie 2017, 15:40
#8991
PSD-IȘTI
Ce faceți, PSD-iștilor? Unde vă sunt specialiștii? Nu puteți găsi decât prim miniștri plagiatori? A trecut timpul plagiatorului Ponta, acum e pe cai mari, plagiatorul Tudose. Ce pretenție să mai aibă oamenii de la voi? Șeful vostru, un condamnat repetent, s-a făcut frate pentru putere, cu alt repetent, Tăriceanu. Doamne, pe mâinile cui a încăput această țară! Și ne mai mirăm că nu putem ieși din sărăcie. Păi, când te conduc repetenții, la ce să mai speri?

Pentru vreau pe 27 Iunie 2017, 22:17
#8990
.
Vrei wisiky...dar ceva in găoază nu vrei? Hi, hi, hi....





Psedistsuparat pe 27 Iunie 2017, 14:45
#8989
Vreau .
Vreau tuica,viski ca vine canicula !Ce acum nu ne mai dati ?Doar de alegeri,sunt beat de suparare Grindeanu nu mai este !Acum a venit un betiv de al meu .Hic ...hic ma culc !
franchestain pe 26 Iunie 2017, 00:23
#8988
hîmm, Turneane, hîmm
si doar scrîjnesc dîn dinti. Hîmm, Turneane, hîmm. Amin!
Sofer pe 25 Iunie 2017, 18:58
#8987
pramati.....zdrente ....c*rve
azi am intalnit pe sosea o zdreanță cu numărul BAD ....mergea pe mijlocul străzii.. ..si o fi cumpărat zdreanță sosea....sau angajați primăriei fac ce vor in orasul asta...am ajuns sa fim conduși de zdrențe.. ..mmmm ....c*rvwlor
Xyz pe 25 Iunie 2017, 13:54
#8986
Ciuma rosie
Tănase tu ai mâncat cu porci .
Turnean pe 25 Iunie 2017, 12:07
#8985
Pentru Tanase
Tu nu esti doar handicapat fizic, esti si mental!!! Ceri ajutor pe un site in care marea majoritate a celor ce posteaza au votat impotriva PSD-ului. Jalnic esti tu cu tot neamul tau de prosti! De vina ca tu nu ai bani sa tiparesti o carte, cine e de vina??? Daca Dragnea facea ceva pentru judet aveai si tu bani, Tampitule! Daca noi aveam bani te ajutam (la inceput, ca pe urma vedeam cu cine aveam de a face)! Si, da, in cazul tau nu e de vina Dragnea ca esti prost!

La cate carti ai scris, de ce nu te poti intretine si tipari singur? Fiindca nu se vand! Dece nu se vand?? Premii castigate, date de CJ Teleorman? In alta parte diploma de participare!!! Ia spune ce faceai daca te nasteai in Sparta???

Posteaza pe Stiri de Turnu! Locul tau nu este aici!!!1
Stefan pe 25 Iunie 2017, 11:57
#8984
Poetului mascarici
Ce faci ma,poet ratat,ai inceput sa ne dai sfaturi,sa ne certi si sa faci dedicatii acelora ce,pe drept,ti-au refuzat maculatura expusa parca la taraba?Cere ceva maruntis pe unde ai primit si pana acum,altfel daca astepti de pe la noi,restul celor ce sunt prezentati ca fiind zeii acestor loc*ri,vei primi exact ceea ce ne-a dat Dragnea pana acum.Dispari asa cum ai aparut,si lasa-ne pe noi asa neculturalizati!
Xyz pe 25 Iunie 2017, 11:56
#8983
Ciuma rosie
Asa se întîmpla si când era Băsescu, el era vinovatul de serviciu.
MIHAIL TĂNASE pe 24 Iunie 2017, 22:13
#8982
PENTRU CIUMA ROȘIE
Altceva nu știți.... Răspuns la orice articol băteți în Dragnea! Sunteți JALNICI! Dacă aveți drept de vot la patru ani, de ce nu votați ce vă place, JALNICILOR??? Dacă dă grindină pe Județ, este de vină Dragnea... Dacă e secetă este de vină Dragnea, dacă te înneci la masă este de vină Dragnea... Dar dacă tu, ca OM și educația pe care o ai ești PROST, tot DRAGNEA e de vină? Așa că du-te tu și mănâncă cu PORCII, din rasa cărora te tragi raspberry
Xyz pe 24 Iunie 2017, 15:36
#8981
Ciuma rosie
Mancati de la Hotel si casa victor, asta este scopul.
MIHAIL TĂNASE pe 24 Iunie 2017, 13:16
#8980
BOALA VINE PRIN...UNICOM
Până la urmă fata a mers la spital unde i s-a administrat de urgenă tratament medical medicii spunând că este vorba de o intoxicație. Vorba aceea: ”dai un ban ... și-ajungi la spital.

Mihail TĂNASE

MIHAIL TĂNASE pe 24 Iunie 2017, 13:15
#8979
BOALA VINE PRIN...UNICOM
BOALA VINE PRIN... UNICOM

Odată cu venirea căldurii, alimentele care nu sunt ținute în loc*ri corespunzătoare se alterează putând să ne îmbolnăvească. Și mai rău în unele restaurante unde igiena și alimentele trebuie să fie întotdeauna proaspete. Asta a pățit o domnișoară din Alexandria, pe nume Scutel nicu Alina Georgiana care, în seara de 21 spre 22 iunie a comandat ceva de mâncare la Firma Unicom. Livrarea s-a făcut după vreo două ore la domiciliul solicitantei care a consumat produsele comandate. În dimineața zilei de 22 iunie fata a avut o surpriză: peste tot îi apăruseră broboane roșii foarte inflamate. A mers la restaurantul cu pricina și a vorbit cu patronul, acesta spunând ”că nu este din vina lor, să aducă dovezi”, deși dovada stătea chiar în fața lui!!! A sunat la protecția consumatorului de unde i s-a comunicat ”că trebuia să păstreze bonul fiscal”, de parcă pe bon scria ”mâncare alterată”!

Un turnean pe 24 Iunie 2017, 04:41
#8978
despre asfaltare
Al o primăria pe strada Mihai viteazul iarba și gropile au depășit de mult 1 metru înălțime și adâncime O sa ne manince șerpii al domnule primar se aude neai mințit la votare acum te pregătești de un nou mandat ce ne mai minți ca rândul trecut tia iesit
MIHAIL TĂNASE pe 23 Iunie 2017, 15:38
#8977
FOR ADRIAN MUTU
19. Amurg / Twilight, Cluj- Napoca, Ed. Sedan, 2011, 92 pag.

20. Călător printre cuvinte, Cluj-Napoca, Ed. Sedan, 2013, 60 pag.

21. Anotimpuri, Cluj-Napoca, Ed. Sedan, 2014, 62 pag.

22. Fila inimii mele, Cluj-Napoca, Ed. Sedan, 2015, 60 pag.

23. Trecător prin timp, antologie de autor, Cluj-Napoca, Ed. Sedan, 2015, 240 pag.

24. XXVIII de zile, poezii, Buc*rești, 2016, 48 pag.

25. Gânduri din scaunul cu rotile, articole, eseuri, Sibiu, 2017, pag. 140 pag.

26. Destin, recenzii, eseuri, poezii, Sibiu, 2017, 263 pag. cu ilustrații.



MIHAIL TĂNASE pe 23 Iunie 2017, 15:37
#8976
FOR ADRIAN MUTU
10. Prizonier timpului, poezii, Alexandria, Ed. Teleormanul Liber, 2005, 56p. cu ilustrații.

11. În Ajun de Sărbători, proză, Buc., Ed. Amurg Sentimental, 2006, 60p. cu ilustrații.

12. Surâs într-o lacrimă, poezii, Buc., Ed. Amurg Sentimental, 2007, 66p. cu ilustraţii.

13. Unde ești?, poezii, Buc., Ed. Amurg Sentimental, 2007, 93p.

14. Culorile singurătății, poezii, Cluj-Napoca, Ed. Sedan, 2007, 52p.

15. Zâmbet târziu, poezii, Cluj-Napoca, Ed. Sedan, 2008, 64p. cu ilustrații.

16. Interzisă iubirea, poezii, Cluj-Napoca, Ed. Sedan, 2009, 65p.

17. Biopsie pe speranță, Cluj-Napoca, Ed. Sedan, 2010, 54p.

18. Mângâiere înlăcrimată, Cluj-Napoca, Ed. Sedan, 2010, 56 pag.

MIHAIL TĂNASE pe 23 Iunie 2017, 15:36
#8975
FOR ADRIAN MUTU
DE ACELAȘI AUTOR

1. Copilul din interior, versuri, pref. de Ștefan Doru Dăncuș, Târgoviște, Ed. Macarie, 1997, 40p;

2. Vânt de schimbare, microroman, postf. de Mihail I. Vlad, Târgoviște, Ed. Macarie, 1998, 66p;

3. Frunze de toamnă, poezii, pref. de Ion Machidon, buc., Ed. Amurg Sentimental, 2000, 66p;

4. Neînțelesul foc, poezii, Alexandria, Ed. Teleormanul Liber, 2000, 56p;

5. Sub aripa timpului, versuri, cuvânt înainte de Ion Machidon, Buc., Ed. Amurg Sentimental, 2001, 50p;

6. Dintr-o lacrimă de înger, poeme într-un vers Alexamndria, Ed., Teleormanul Liber, 2002, 64p. cu ilustrații;

7. Chemări târzii, poeme, Ploiești, Biblioteca „Sinteze Literare”, 2002, 70p;

8. Treptele rătăcirii, poezii, cuvânt înainte de Ion Machidon, Buc., Ed. Amurg Sentimental, 2003, 56p. cu ilustrații;

9. Vin ploile, proză sc*rtă versuri, pref. de Constantin Miu, Buc., Ed. Amurg Sentimental, 2004, 52p. cu ilustrații.



MIHAIL TĂNASE pe 23 Iunie 2017, 15:34
#8974
FOR ADRIAN MUTU
PREMII OBȚINUTE: „ D I P L O M A” – pentru poezie pe anul 2001 și 2003, acordată de Ministerul Culturii, prin Direcția pentru Cultură, Culte și Patrimoniul Cutural Natțonal a Județului Teleorman; Laureat al conc*rsului de creație literară „VARA VISURILOR MELE” – ediția 2003, (secțiuea proză), conc*rs organizat de Editura Amurg Sentimental în colaborare cu gruparea literar-culturală „PUIEȘTI-VASLUI”; Laureat al conc*rsului „FLOARE ALBASTRĂ” – (declarații de dragoste), edițiile 2002, 2005, 2007, organizat cu ocazia zilei de „Dragobete”, de Consiliul Județean Teleorman în colaborare cu editura Teleormanul Liber. “DIPLOMA” revistei de cultură “Singur”, pentru poezie –Tâgoviște, 2009. ”DIPLOMA” Conc*rsului Literar Internațional Dor de Eminescu, ediția I, 2012. ~DIPLOMA~ Conc*rsului Literar Internațional Dor de Eminescu, ediția a II a, 2013. ~DIPLOMA DE EXCELENȚĂ~ Revistei Cervantes, pentru poezie, Satu Mare, 2013. ~DIPLOMA~ conc*rsului pentru poezie, 2013.





Chivu pe 23 Iunie 2017, 13:07
#8973
Pentru adrian mutu
Bai baiatule, tu chiar ai facut o obsesie pentru dragnea smile))) te desc*rci sa faci o propozitie fara sa iti poleiesti gura cu numelele lui? Aaaa, am uitat, e o tactica si asta! cand esti nimeni, parca iti creste putin cota daca faci pe interesantul si discuti despre persoane mai importante smile))

Iar despre urarile la adresa poetului, pot doar sa ti spun ca esti ultimul rahat de pe trotuarul din catanga. E chiar un rahat facut de cainele vecinului, acum cateva zile cand s-a stricat la burta. E, ala esti tu!
Poetule pe 23 Iunie 2017, 11:29
#8972
Se vede ce talent ai
Faci greseli gramaticale, impardonabile pt o persoana de "rangul " tau .(Copiii)
pentru dreptate pe 23 Iunie 2017, 11:21
#8971
Catanga
zdrentelor, je**silor, boschetarilor, olingofrenilor, panaramelor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adrian Mutu pe 22 Iunie 2017, 21:40
#8970
Pentru poetul ratat
Ai scris 26 de carti si nu ai reusit sa te faci cunoscut??Daca asa suna toate poeziile tale,asa cum e cea postata aici,atunci e explicabil de ce am spus maculatura.Si iti mai spun ceva:Nu-mi plac milogii,cersetorii.Iar daca tu te vei ruga sa ajung in carut cu rotile,atunci si eu ma voi ruga sa ai parte de un palton de scandura.Ia uite unde era omul de cultura!!Asta e cultura pentru familia Dragnea.
boos pe 22 Iunie 2017, 17:28
#8969
tr magurele
Primare du te LA anl sa vezi ca sau mincat bani alocati blocului vezi ca e iarna nu se mai lucreaza vezi ca sa platesti datoriile catre,bocioroaga,sica,mugurel
MIHAIL TĂNASE pe 22 Iunie 2017, 17:22
#8968
PENTRU ADRIAN MUTU
Ești prust la fel ca Mutu... smile) Nu Mutu fotbalistul, ci Mutu de la Căluș... Dacă ai fi scris tu 26 de cărți, așa cum am scris eu, te-ai fi lins în c*r. Oameni de caracter m-au ajutat de multe ori să-mi public ”maculatura”, maculatură care se află în majoritatea Bibliotecilor din țară și acolo vor rămâne pentru eternitate. Maculatura mea a fost dată copiilor premianți la sfârșit de an. Dar tu, te-ai întrebat ce lași viitorului? Ai plantat măcar un pom? Cum ți-ai educat copii (dacă ai), la fel cum vorbești pe site? Ce te macină atât de ești împotriva mea? Cititorii acestui site au văzut că nu cer bani să plec la mare. Nici ca să mănânc... Cer pentru cultură și mai ales, să mă fac util societății în modul în care m-a lăsat Dumnezeu... Mă voi ruga pentru tine ca Dzeu să-ți dea și ție harul meu, dar să te pună în scaunul cu rotile să vezi cum este. cool mad
Adrian Mutu pe 22 Iunie 2017, 15:04
#8967
Iar ai aparut miloguleee.Nu mai scrie,si in felul asta nu vei mai avea nevoie de bani pentru a-ti publica maculatura.Cate carti ai vandut si cine le cumpara?Sau mai ai o varianta,apelează la Dragnea.
MIHAIL TĂNASE pe 22 Iunie 2017, 13:47
#8966
MĂ POATE AJUTA CINEVA SĂ-MI PUBLIC CARTEA?
Am de publicat o carte de versuri. Tipărirea ei mă costă 470 lei. Mă poate ajuta cineva?







RUGĂMINTE



Închide telefonul acum ca să plâng;

Lacrima mea nu vreau să te doară.

Un timp ai fost primăvara din gând,

Eu poate ți-am fost în suflet povară.



Pe Facebook dă-mi block dacă vrei;

Poza ta o păstrez mereu la copertă.

Aș vrea să citești romanul, Maytrei,

Vei întâlni cam aceeași iubire incertă.



Și anii care poate puțini mi-au rămas,

Voi fi tot aici în orașul cenușiu și rece;

Poate o să plec undeva prin Bahamas,

Să mă îngroape în piramidele Aztece.



rolleyes
Eu pe 22 Iunie 2017, 05:17
#8965
Il mai votati?
Dragnea comite zilele acestea o tradare de tara.https://malinbot.wordpress.com/2017/06/21/de-ce-nu-conteaza-rezultatul-votului-de-la-motiunea-de-cenzura/
Pentru sugi batzu pe 21 Iunie 2017, 19:24
#8964
si pentru tot neamu tau de 2 lei
Bai nenorocitule care esti tu nenorocit da ce ai vrea tu pentru orasu ala? sa nu se planga lumea ca nu sunt loc*ri de munca? daca tu te ataci ca se scrie pe site-u asta ca nu sunt loc*ri de munca ai ajuns la un nivel de ipocrizie nemasurat... "disperati care vor loc*ri de munca auzi" bai idiotule te mai iei si de cum scriu!? pentru voi nu e o prioritate tema asta... d-asta a ajuns orasu ala cum a ajuns. handicapata e mata care te-a fatat daca tu nu esti in stare sa vezi adevaratele probleme ale orasului. esti unu din consilierii sau sugacii psd-ului dobitocule, esti antiroman la fel ca ti**nii care or sa-ti ia nepoatele la produs bai boule. Pentru fraza aia ai merita sa fii inchis pe viatza, tu si toti nenorocitii din primaria aia care gandesc asa... stii ca in China esti executat daca furi 30.000 d euro!?
moartea . pe 21 Iunie 2017, 14:18
#8963
Sparlamentul penalilor!
Tradat si oropsit popor!Sparlamentul roman nu se dezice de penali,deoarece toti sunt penali .Si dreapta si stanga isi dau mana pentru distrugerea tarii Nu var mai murii altii inainte penalilor !Scarba dupa voi !
SUT SI GOOOOOL !!! pe 21 Iunie 2017, 11:46
#8962
CONDAMNATUL TREBUIE SA MEARGA LA INCHISOARE !
INCEPAND DIN DATA DE 21 IUNIE 2017 ORA 15,LIVIU NICOLAE DRAGNEA ESTE ISTORIE.DIN PACATE,O ISTORIE URATA SI NEMERITATA PENTRU POPORUL ROMAN.
coliva ptr psdisti pe 21 Iunie 2017, 08:09
#8961
Suge batul mata poate este vampir!
Am loc de munca bai,hahalero care esti .Si ce nu iti convine?Ca scriu realitati,asta va doare pe voi .Nu mai furati,nu mai indobitociti orasul cu minciuni electorale promise in campania electorala.Lasati firmele sa vina in oras,creati loc*ri de munca si nu mai scriu absolut nimic.Voi scrie mereu,ca ma doare la basca de voi .De nu iti place schimba canalul bai sluga lui Dragnea .Sau esti unul dintre cei care il sapati pe Claudiu Cracea.Pesemne ca da !Si va stiu pe toti,dar nu imi fac probleme .Sa ma sugi de la jumate,vorba lui Gigi Becali!
Sugi bățu pe 20 Iunie 2017, 20:15
#8960
9 din 10
9 din 10 comentarii,sunt scrise, de un disperat care vrea loc*ri de munca. Face aceleiași căcănării de greșeli și abordează aceleași teme. Handicapatule !
Pentru 8954 pe 20 Iunie 2017, 19:01
#8959
Da tu duduie
Pun pariu ca esti o m**ere proasta sluga a psdu.lui ceva d te ataci asa... Punctu ala cu care ti.ai semnat numele sperm sa nu fie picatura din coltzu gurii pentru slugarnicia ta fata d partidu ala infect. nu.ti place ca scriu vulgar da iti place dezastru care l.a facut psd.u in orasu ala. Ma scutesti cucoana! Si stai linistita ca m.am zbatut si am invatat ca sa scap din saracia aia... Acolo poti sa.ti cresti tu plozii daca iti place asa d mult.
8955 pe 20 Iunie 2017, 17:30
#8958
pt 8954
Adevarul doare și prostii latra și ling in continuare pentru PSD.Din fericire pentru noi,mai e foarte putin.
legionarul pe 20 Iunie 2017, 17:06
#8957
Sa dea domnul !
Mai ticalosi care ii sarutati penisul lui Dracnnea zi de zi,vou nu mai ganditi sau trebuie sa va spuna penalul asta cand sa va penetrati si nevasta .Aruncatil dracu in puscarie,scapati o tara intrega de un mafiot dictator.
Xyz pe 20 Iunie 2017, 14:21
#8956
Ciuma rosie
Toți Penali la PUSCĂRIE .Urgent!
. pe 20 Iunie 2017, 08:01
#8955
.
Draga 8953, dupa cum scrii se vede ca ai scoala multa si ai fost educat intr-o familie serioasa.Ma surprinde faptul ca tu nu ai serviciu si te vei defeca pe dumneata de frig la iarna.Limbajul tau elevat demonstreaza ca ai caracter. Deci, ia-ti caracterul si mars in pi...da ma-tii, boule !
ati facut tziganie pe 19 Iunie 2017, 23:15
#8954
in mijlocu orasului
ca atat va duce capu si sunteti d nenorociti tu primaru cacatului cu toti consilierii tai corupti futuva.n gura. loc*ri d munca pentru oras nu faceti, doar circ ieftin la care casca gura prostii ca doar atat ii duce capu. circu ala ieftin pentru ce il faceti sa uite lumea ca nu sunt loc*ri d munca? ca la iarna or sa se cace p ei d frig in case? oricum ies cu copii la circu vostru ieftin si nu au bani sa le ia nimic. mad mad mad
pentru primaru asta pe 19 Iunie 2017, 23:10
#8953
cat lindicu
prafu si pulberea s s aleaga d copii tai daca ai ajuns sa dai si centralele termice ti**nilor sa le dea la fier vechi... nu te-a dus capu fu**ti morti-n gura sa dai fieru vechi pn primarie si sa bagi banii intr-o scoala sau gradinita sa iei banci, scaune. or sa te ajunga blesetemele si cand n-o sa mai fii... ma intriga groaznic ce s intampla cu orasu ala da si cand ma gandesc si ce animale d oameni traiesc in orasu ala ajung la concluzia ca-si merita soarta.
gerula pe 19 Iunie 2017, 18:47
#8952
Ptr cel din Alexandria .
Bai nu care cumva esti stafia lui Lenin de ce inveti cum sa scriem ?Daca tot ne inveti hai la o partida de bambilici !
Cineva din Alexandria pe 19 Iunie 2017, 13:22
#8951
Învățați, învățați și iar învățați!
Toți vă credeți deștepți, inteligenți dar din păcate niciunul nu știți să scrieți!
turnean pe 18 Iunie 2017, 21:37
#8950
alo primaria
domnule primar danut e foarte bine ca aduceti formatii si respectati sarbatoarea orasului dar de strada mihai viteazu chiar vati uitat chiar nu va aduceti aminte de promisiuni in fata cetatenilor care vau votat pe strada m, viteazu chiar nu se mai poate trai au crescut buruieni au aparut cratere si balti foarte mari cu apa chiar nu se mai poate ocupativa domnule si de strada mihai viteazu ca traim in mizerie nu se mai poate asa ati promis si a trecut foatre mult timp
X pe 18 Iunie 2017, 21:07
#8949
Terminați odata
Domnule Dragnea,ai auzit ce-a spus președintele Trump acum 10 zile? Hai înapoi în coteț, fiindcă în Europa nu poți da salut decât în Serbia

Cetatean pe 18 Iunie 2017, 17:00
#8948
Congres PNL
O sa va relatez eu niste episoade, cu Stelura, nu am timp acum, vor urma......De bine, nu va speriati !
Xyz pe 18 Iunie 2017, 14:01
#8947
Ciuma rosie
Prostia si domnia se plătesc! Totdeauna.
un pro dreapta pe 18 Iunie 2017, 13:26
#8946
Invidia si frustrare cuprinde pnlul.
Si ca sa fim corecti fata de Mohora Steluta,a meritat sa fie consilier din partea celor de la pnle.Gurile rele si frustatii partidului o musca de c*ruletintradevar este cam mare si la nivelul unui piticut,dar asta este alta mancare de peste.Cert este ca fatuca de la tara a muncit ptr partid.In comparatie cu Neagu,Baciu,Paunescu,chiar si venitul pe ultima suta de metrii EneMinu paranormalul de serviciu adeptul flacarii violet.Bravo Steluta !Si la mai multe realizari .Katanga este cu tine!
ghita de la portita pe 18 Iunie 2017, 12:12
#8945
vai ce "frumos"!
Ne-a dat pe spate primarul cu serbarea lui. Lume, lume cat a costat tot circul asta de prost gust? O impertinenta la adresa cetatenilor!tu ai vazut,danut pe ce ai dat banii?nu puteai plati niste formatii sau interpreti locali in locul lalaitelor alea care nu stiau nici cum se numeste orasul? Sau ati furat si numele orasului?traim vremuri de c..at.rusine!o vrea domnul sa ne scape de ciuma rosie!
Gerula pe 18 Iunie 2017, 09:35
#8944
Sclavii lui Dracnea!
Se mobilizeaza la nivel national pentru ca nu cumva sa piarda vreounul ciolanul capatat de la jupanul,nasul mafiotilir din politica romaneasca,daca putem sa o numim politica .De fapt sunt o organizatie mafiota .Imi pare rau sa o spun dar Grindeanul nu va avea sanse .Sunt atat de porniti impotriva lui deoarece nu vor sa scape posturile caldute .Dar ceea ce este important,psedracii pierd o parte din electoratul ardelean .
scorilo pe 18 Iunie 2017, 08:06
#8943
ptr Gogu
GOGUTULE,ESTI INVIDIOS PE MOHORA STELUTA pai daca este buna si a avut rezultate bravo ei .Go Steluta pana in parlament sa moara invidiosii de inima rea .
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.