Turnaţi aici tot ce vreţi să iasă la lumină.

1858268 vizualizări | 15279 comentarii

 Această rubrică se adresează celor care au informaţii şi vor să le ştie toată lumea. Trimiteţi ştirile şi faptele pe care le vedeţi şi auziţi, noi le publicăm imediat. În speranţa că vor fi interesante şi reale, vă invităm să fiţi reporteri. Aşteptăm să scrieţi, dacă aveţi ceva de spus.

Comentarii (15279) Adaugă comentariu
HH ȘEQH pe 05 Iulie 2022, 09:16
#15279
LEGEA SI COMPETENTA IN ROMANIA SUNT FACULTATIVE?
ACTELE TUTUROR ASOCIATIILOR DE PROPRIETARI LA CONTROL.URGENT O SEDINTA LA SEDIUL PRIMARIEI,MOTIV CU CARE SA SE VERIFICE TOATE CERERILE SI AUTORIZATIILE IN URMA CARORA AU FOST CONSTRUITE ACOPERISURILE LA TOATE BLOCURILE DIN ORAS.NU INCERCATI PRIN ACTIUNI CU ACTE INTOCMITE RETROACTIV,SUNT FAPTE PENALE.DATI DRUMUL LA PROIECTELE DE ANVELOPARE SI CONSTRUCTIE LA TERASELE DE PE BLOCURI,ASA CUM SPUNE DE LEGEA.PUNETI IN APLICARE PROIECTE SERIOASE SI VIABILE,NU LUCRURI FACUTE DE MANTUIALA, KITSCHOASE SI PERICULOASE.ACUM AVETI BANI PRIN PNRR.HAI,PUNETI OSUL LA TREABA SI ATRAGETI FONDURI DE RENOVARI SI REABILITARI CONFORM LEGILOR IN VIGOARE.
Su că. pe 04 Iulie 2022, 18:19
#15278
SubTitlu...unNIMICmic
Iubesc criticile anti-primare... dar le urăsc pe cele în proză-scrise .

Sugestie :încercați și în versuri,poate vor avea efect/vor fi mai erectile acum la vreme caniculară. Se citește la #15277: "azi nu faci nimic,miine nu faci nimic, și aștepți alegerile viitoare" .Nu e pleonasm, nici constatare retorică,dar e inutil să-i atenționezi pe cei 3 trandafiri roșii și pe NIMIC că face/nu face nimic... în trecut,în prezent și viitor. Nu-i timpul potrivit acum la miez de mandat. Chiar și Albert Einstein poate confirma că Timpii (cei 3)și Spațiul (inclusiv pe meleagurile teleormănene),sunt un TOT,o mocirlă-peeseedee'istă.NB: salamu' ș fizicianu' de Sibiu știe ...

cc pe 04 Iulie 2022, 14:01
#15277
D ale primarului
Primarul este si seful serv.urbanism din primarie,dar il doare la palarie.Pentru voturi,sa nu deranjeze pe nimieni,se face ca ploua,un iresponsabil.Cind vor fi acoperisuri de bloc*ri aruncate de vijelii si vor fi victime omenesti,vei plati primare tu cu sefii de asociatii care tolerati executia acestor acoperisuri de bloc fara proiect.Azi nu faci nimic,miine nu faci nimic si astepti alegerile viitoare.Esti sigur ca faci bine?
Unul dintre păgubiți pe 03 Iulie 2022, 18:53
#15276
NEPĂSARE ȘI ÎNCĂLCARE A LEGII
Domnule primar,ați văzut ce s-a întâmplat la Craiova,dar și pe la noi,în urma furtunilor și a ploilor?Majoritatea acoperișurilor sunt făcute fără autorizație de construcție și fără oameni calificați să facă astfel de lucrări.Cine răspunde în urma unor astfel de fenomene din ce în ce mai dese și mai puternice,care se vor lăsa cu mari pagube materiale și,Doamne ferește,și cu victime omenești.Asociațiile de proprietari sunt direct răspunzătoare în fața legii pentru neglijență și abuz în serviciu.Prin primărie și pe la serviciul de urbanism se respectă legea sau se privește pasiv și se acceptă tacit construcția ca la multe dintre casele ce s-au înălțat în ultimii ani prin tot orașul?Vom face niște informări scrise și pe la Inspecția de Stat în Construcții Teleorman,să vedem ce au de spus.Și mai c*rățați canalizarea orașului,că a venit vara și miroase întreg orașul a hazna.V-ați înmulțit peste măsură,v-ați făcut salarii mari,iar orașul e praf.Ce faceți,așteptați alegerile?!Sunteți siguri?!
Cristhian pe 02 Iulie 2022, 13:04
#15275
Produsele de patiserie și cofetărie
Este de o proasta calitate,vezi in Centru,preturi marii si calitate ioc,bătaie de joc !Numai cumpărați produse false,va fac rau la sanatate ? Mai ale copiilor,e plin orasul de copii obezii cu diabet 1,2 Top!!!
Martin pe 01 Iulie 2022, 22:18
#15274
Sacalii roșii
Vă plângeți de prețul la apă, de câini, de țigani dar nu se face grevă în oraș. Mergem peste ei la Apă și dormim acolo cât e vară, nu are nimeni ce să ne facă; poate o amenda. Cu așa nesimțiți și analfabeti nu se mai poate!
Apaserv Hoții strigă Hotii pe 01 Iulie 2022, 12:42
#15273
Plângerii penale
Sau facut plimbării penale la Buc*reștii pentru hotia de la Apaserv !Semnati tabelele avocaților?!
Apaserv Horia si jaf pe 01 Iulie 2022, 12:17
#15272
DNA la Apaserv
Multi agenti economici nu plătesc apa,fura mai bine zis multi au apomwtre de forma si iau apa direct din rețea din conducta principală cate apometrele numai înregistrează, metri de apa cubi,pierderile sunt suportate de pop**atie,dar ce zice-ti de Hotel care nu a platiti niciodată apa sau gunoiul !! Iesiti la mitingul general pe 10 august !!!
Gelu de la cadre pe 01 Iulie 2022, 09:20
#15271
Prostia si hotia conduc Romania
Care e diferenta dintre Primar,Viceprimar,Cosma,Cone si toti sefutii care roiesc in jurul Primariei?Toti se aseamana prin incompetente,arogante si pregatire.Oare s-a facut ceva bun pentru acest oras,pentru oameni?NU,dar pentru ei da.
cc pe 30 Iunie 2022, 15:38
#15270
Vinovatii
Cosma,dinozaurul de la Apa Serv,este principalul vinovat, nu a fost instare sa finalizeze un proiect cu bani de la U E.Incopetenta si nesimtire,cind ai pensie si mai ai si un salariu de citeva mii de euro iti ia Dumnezeu mintile.Faci naveta de 20 de ani cu masina de la institutie,cu sofer,ai la birou secretara,merti tu secatura toate astea?Si mai exista si un primar habarnist,pe care il duci cu presul de ani buni.
LV pe 30 Iunie 2022, 09:39
#15269
JAFUL APASERV CONTINUA
DUPA CE CA PRETUL APEI MENAJERE ESTE UNUL TOTAL NEJUSTIFICAT,SUNTEM FURATI SI PRIN TOT FELUL DE METODE MAFIOTE.ASAZISUL COEFICIENT DE NEINCHIDERE,INVENTAT TOT DE CATRE NISTE HOTI(VINA ESTE A CELOR CE ADMINISTREAZA ACEASTA COMPANIE DE APA SI NU VERIFICA APOMETRELE)ESTE MULT MAI MARE DECAT PRETUL PE CARE IL PLATESC CEI CE FURA APA SI PLATESC DOAR NISTE SUME EXTREM DE MICI.PENTRU CE MAI AVEM INSTALATE IN CASE SI APARTAMENTE APOMETRE,DACA ADEVARATELE PIERDERI SUNT CELE DE PE RETEAUA APARTINATOARE APASERV,ADICA PE DOMENIUL PUBLIC?DE CE NU AU EXISTAT INVESTITII DE PESTE 30 DE ANI,IAR PROIECTELE APROBATE DIN FONDURI EUROPENE,IN DERULARE,NU SI-AU GASIT FINALITATEA?RASPUNDE CINEVA PENTRU ASTFEL DE FAPTE?CORUPTIA SI FURTUL DIN BANII OAMENILOR AU ATINS COTE DE NEIMAGINAT.SA VEDEM CAT SE VOR MAI PUTEA PLATI ACESTE FACTURI UMFLATE SI INCORECTE.
Tornada pe 29 Iunie 2022, 22:17
#15268
Miting de Amploare in Judet
Apa mai scumpa ca in Dubai si autoritatile se fac ca ploua,a ajuns cutitul la os inTeleorman si nu facem nimic,vom iesi cu mic cu mare ca nu se mai poate,vai de capul politicienilor in cîțiva ani,nu va mai exista clasa politica !!!
Opreanu pe 29 Iunie 2022, 21:07
#15267
Pt pinti
De ce trebuie cazier, la un muncitor pe șantier? De ce interlopul pintoiu, a ajuns instructor Auto?!!! El ce cazier are? Sa i învețe pe elevi, ce? Cum sa falsifice? Zdrank, zdrank
Apaserv Dizolvata pe 28 Iunie 2022, 11:54
#15266
Numai platii apa infecta
Mai mulți avocatii au dat in judecata Apaserv care înșeală pop**ația, in toata Europa nu este apa 10 lei metru cub,uitati-va la orasele marii Craiova,Brasov,Ploiesti,Giurgiu de unde iau apa de la peste 100 km si este 4,5 lei metru !!Deja sau strîns mii de semnaturii,numai platiti deloc apa !!!
O să te mai voteze câinii pe 26 Iunie 2022, 20:22
#15265
DE CE DOMNULE PRIMAR,DE CE?
De ce după răcnetele și zgomotele scoase de către niște sălbatici,în diferite ocazii,suntem condamnați să îndurăm noapte și zi urletele câinilor fără stăpân?Cum administrați orașul din scaunul de primar?Pentru ce vă luați purcoiul ăla de bani și cum îi justificați?Nesimțirea și incompetența au întrecut orice limite de suportabilitate.
ion pe 25 Iunie 2022, 09:17
#15264
pentru15262
preturi si tarife comparative,www apavital.Si cu asta am terminat intrucit avind in vedere ora la care postezi ai mintea odihnita.
Apa menajera pe 25 Iunie 2022, 01:17
#15263
VEOLIA la Turnu
Vor veni cei de la VEOLIA la Turnu .numai daca sunteti de acord,semnatii tabelele,aceasta firma este cea mai ieftina ,reprezentanții firmei vor veni din casa in casa ptr a semna contractul ! Apa plus canal 5 lei !
Ptr Ion șuvoiul pe 25 Iunie 2022, 01:07
#15262
Ion sa îmbătat cu Apa menajera
Ba,Ioane unde ai vazut tu 45 de societăți in Romania cind avem 42 de județe, tu cred ca esti unul care lucrează la apa serv,dar nu uita ca v-am dat in judecata a semnat aproape tot orasul Petitia care Apaserv înșeală pop**ația, asa ca trebuie sa restituie multi banii la pop**atie !!! Unde ai vazut tu apa mai scumpa ca in Dubai in Turnu nu e apa pa Dunare !?
Unicom pe 24 Iunie 2022, 21:34
#15261
Cofetaria Biamca
Sa deschis cofetaria Bianca la T va asteptam cu produse noi si personalizate!!!!!
Petre pe 23 Iunie 2022, 08:39
#15260
La circiuma Sita
La Besone..Ciuperceni tinerii vin cu mașina și consuma cite o bere, pe scaun sta afara și urmărește Baban C. Pe cine are necaz da mai departe, la Areta de la permise fraierii sint urmăriți le ridica permisul, apoi el se oferă sa ajute pe mălai mult sa obțină permisul înapoi, atenție Lupul. se afla între voi.
Anonim pe 23 Iunie 2022, 07:07
#15259
CRFPA
Ce s a întâmplat cu Dincă de CFPA Turnu?

Nu a mai aveut bani sa cotizeze lunar la biserica Adventista? Așa cum fac cei de la somaj: Nelutu ospătaru și Rata- electricianul? Ca cel din urma se plânge ca trebuie sa își vândă pamant de la Măgura ca sa dea lui Giani de la PNL sa fie păstrat in funcție….nuca ar avea habar de ceea ce se întâmpla acolo dar la un salariu de 8000 lei pe luna de ce?

Si tot duo de acolo se plâng ca sunt nevoiți sa facă ucenici cu firma de casa a unui fost PSD-Ist ruda cu Dna vicepreședinte Consiliul Judetean
ion pe 22 Iunie 2022, 11:28
#15258
pentru 15257
sunt 45 de societati de apa la nivel national.inainte sa scrii documenteaza-te si nu mai scrie aberatii ca nu pacalesti pe nimeni.preturile sunt aprobate prima data de anrsc si apoi de primarie.
Ptr Ion pe 21 Iunie 2022, 15:32
#15257
Citesti degeaba
Ioane citesti aiurea,informeaza-te mai bine,nu sunt 27 de societatii de apa in tara, habar nu ai,pe ce planeta esti !!? Daca ar durerea prostia ai rage !?Citeste in continuare,dar nu stim ce !!?
ion pe 21 Iunie 2022, 14:59
#15256
15253
daca spui tu !Parerea mea este ca stiu mai multe decit tine si mai si citesc cind nu stiu ceva.eu nu fac propaganda.

Pensia pe 20 Iunie 2022, 20:06
#15255
Romanii din Spania
Plecind multi romani din Spania,guvernul spaniol numai mai aloca pensii romanilor,toti trebuie sa depuna in tara nominele !?
Ptr Ion pe 20 Iunie 2022, 20:03
#15254
Si de unde aduce apa Brasov?
Ioane nu sti nimic,Apaserv are cel mai mare pret din tara !10,5 ron cu tot cu canalizare si Dunarea este la 3 km,Brasovsi Craiova aduc apa de la peste 100 km !!
ion pe 20 Iunie 2022, 17:00
#15253
pentru 15250
semnam tabelele cind veti face o informare corecta.Ca pret apaserv se situeaza pe locul 28 deci are in fata 27 companii cu pret mai mare.la brasov apa este4,6 si canalul 3,6 total 8,2lei,si asta la 1ianuarie2022.

Cetatea pe 20 Iunie 2022, 15:29
#15252
Fotbalistii nu stiu sa faca preluari
Antrenorul Lazar trebuie sa invete pe multi jucatori sa faca preluari a mingei din aer ! Habar au de suturi la poarta etc ...Rusinica ...
Turnenii pe 20 Iunie 2022, 15:02
#15251
Semnati Marea Petitie
Eugam propietarii sa semneze tabelele ca nu sunt d3 acord cu coeficientul de inchidere Apaserv a fost actionata de un grup de mai multi avocatii !!Numai platiti nicio apa infexta menajera,oare stiu cit costa apa in tara !? Si este adusa de la sute de km si este 4 lei vezi Brasov,Craiova, Ploiesti,Sibiu,!!!Hotie pe fata la Turnu,pina nu am dat fax la guvern,primul ministru nici nu stia ca apa la Turnu este ca in Dubai !?
Alfa pe 20 Iunie 2022, 12:58
#15250
Clasa politica fara valoare
Fara valoare clasa politica numai are ce sa ne mai minta,asa ca evitati sa ma alegeti, pe cine ne conduce de 32 ani,numai avem nimic din industrie,agricultura la pamint,nu se face nimic suntem o colonie UE care politicienii danseaza cum se dicteaza de UE,noi Diaspora vom reface Romania si vom pune adevarati romani la conducere,ei nu stiu ca viitoarele generatii sunt mult mai nationaliste si vor raspunde toti in fata noilor legii date de tinerii nostrii,toate marile averii trebuie confiscate,sa vedem daca le mai place politica,nou lege 18 actualuzata !!!
Jmkr pe 18 Iunie 2022, 10:22
#15249
Singurul
Paseist care ar fi votat de mai multi alegători ar fi Vasile, pentru ca are calități.Restul vor lua bătaie în alegeri mai ales Cuclea cu Cristea in buzunarul de la pantaloni.Dar cred ca nu il vor lasa si atunci probabil Vasile va alege altceva, ca am auzit ca are alte oferte.
Apa ca in Dubai pe 17 Iunie 2022, 12:55
#15248
DNA la Turnu in c*rind pe ecrane
Cind au auzit cit este apa la Turnu cei de la DNA sau inchinat vor face Audit la toate primariile din judet,peostia si domnia se platesc la nou in judet corupt !!
P.P.S pe 16 Iunie 2022, 22:49
#15247
UNIȚI-VĂ ȘI MERGEȚI PESTE EI
Așa sentâmplă atunci când numărul proștilor întrece cu mullt pe cel al celor ce încă mai gândesc.Să nu aveți mari așteptări și să vă gândiți la mari schimbări,prostia și ignoranța domină întreaga societate.Întreaga Românie fierbe și lucrurile pare că au scăpat de sub control,iar pe la Turnu cântă rommi și se pișă pe autorități.
cc pe 16 Iunie 2022, 20:05
#15246
Hotul si prostul
Pretul apei de 10 ron mc,se datoreaza prostie a doi oameni.Unul este Cosma,director la Apa serv din anul 2ooo.Sigur ca este pensionar si cu salariu nesimtit aprobat in aplauze de consiliul local.Ii spune habarnistului de primar ca daca nu mareste pretul la apa nu mai are bani de salariu si plus ca il obliga UE!Al doilea indolent este primarul.Ne poate spune de cite ori a marit pretul la apa,de cind este el primar?.Pai daca esti atit de naiv in toate,informeaza-te,incearca sa intelegi de la cei care iti pot explica!Si plateste cetateanul onest .
Apa ca in Dubai pe 16 Iunie 2022, 11:54
#15245
Numai Platitii apa
La Brasov,Craiova,aduc apa de la peste 100km si este 4 ron la Turnu este adusa dela 5 km si este 10 ron,semnati tabelele de instanta rugam propietari !!!
cc pe 16 Iunie 2022, 11:46
#15244
Precizare
Conform zvonurilor ca Razvan D ar fi propunerea Psd pentru postul de Inspector scolar general,organizatia Psd din Tr.M a infrint din nou!Cu un Cuclea om de paie,care urmareste doar avantaje personale,care stie ca Razvan este un rival redutabil,cu sanse mult mai mari pentru postul de primar la urmatoatele alegeri.Si tot gura tirgului vorbeste ca Cuclea la nivel de judet este un nimeni,nu ar avea niciun cuvint de spus.Noul ISG este un invatator din Alexandria,pentru ca Dragusin conduce cu adevarat psd-ul la nivel de judet.
Solvent pe 15 Iunie 2022, 18:46
#15243
și dizolvant
Cea mai firmă serioasă, dizolvă tot .
Inspectorat pe 15 Iunie 2022, 18:34
#15242
Scolar Juderean
Felicitări, draga Răzvan ! Acesta este PRIMUL PAS ! Vom fi lângă tine daca este nevoie pentru AL DOILEA PAS, pentru Turnu Măgurele! SUCCES !
Apaserv Dizolvata pe 13 Iunie 2022, 14:39
#15241
Alta Firma sa vina serioasa
Fara sa fie capusa PSD sa vina,adica sa aducem alta firma fara iz politic si propunere grevs fiscala,numai platiti apa 6 luni numai asa invigem !!! La gunoi la fel !!!
Sile tractoristu pe 13 Iunie 2022, 13:27
#15240
Primarie
Azi am făcut o plimbare pe marginea orașului dar și prin centru. Ba primare fa ne un bine tuturor și pleacă.e mai bine ptr toti. Gropane în asfalt,pomi rămași nec*rățate,crengi atârnând rupte și care pot cădea în capul oamenilor.La liceul de chimie pomi rupți în c*rte,pe jos,gardul rupt și lăsat asa,cabluri electrice atârnând oeste tot și as putea sa continui pina diseara.chiar va bateți joc de noi?.plecați toti,ia-l și pe cone și pe toți care sunteți responsabili.acest oraș pe mina unui gospodar trebuia sa fie o bijuterie ești de departe cel mai prost primar din Europa.tik tak tik tak.
Jmkr pe 13 Iunie 2022, 10:23
#15239
///
Da ne, tu nu mai faci nimic pentru oras? Ai lasat-a moartă cu crucile căzute ca si-a facut Cine treaba,nu zici mersi ca ai șantier in parc ca nu mai faci nici o acțiune, a trecut si8 martie, 9 mai, si 1 iunie si alte momente si nu faci nimic ! Ai premiat si tu cu o floare si o felicitare elevii premianți? Ai vorbit si tu cu oamenii despre altceva in afara de Local Urban si asfalt? Ai stat cu secretara la cafea si ai aprobat angajarea altora care te înjură si a parasutelor din oras.Toata lumea vorbeste, inclusiv oamenii tai care nu te mai vor si nu te vor mai vota.Pierzi pe mâna ta, ca esti mort politic si administrativ, arogant si nervos.Gata, esti la final, dar ce iti pasa punga e plina, să-i dracu de oameni.
Salariat pe 12 Iunie 2022, 18:10
#15238
ApaServ
Sunt 100 de familii care voteaza inconstient Psd de 25 de ani.Salariatii nu au program de lucru,sunt deranjati de sefi doar pentru obligatii,adica ciubuc*ri.Ei nu pot executa o lucrare de reparatii planificata pentru ca nu au cu ce,lipsa materiale,scule,echipament de protectie.Au salariu minim pe economie,asta oferi ioc pretentii.

Sefii au insa salariu maxim pe economie,ne poate spune cineva cit are Cosma sau dra Ghinea.?Cum au votat ei in toate sedintele cresterea pretului la mc de apa ?Pai unul este pensionar si sa ai si salariu de director,este bine pentru el!.Dra ce nevoi ar putea sa aiba ?Pestele de la cap se impute,este in stare piticul primar sa demita conducerea Apa Serv ?Un las,fricos si turnator ordinar nu poate.Solutia este sa scapam mai intii de pitic .
ApaServ trebuie desfințată pe 12 Iunie 2022, 16:03
#15237
O SINGURĂ SOLUȚIE,REȚINEȚI!
O nouă firmă cu o nouă conducere nesubordonată politicului. Iar dacă se dorește o revoltă sau un protest împotriva celor ce ne bagă mâna foarte adânc în buzunare,total nejustificat,din ce în ce mai des și progresiv,singura soluție este GREVA FISCLĂ.Dacă știți ce înseamnă și vreți ca ei să simtă cu adevărat glasul nostru,hai să o facem,să declanșăm o grevă pe timp de câteva luni,altfel,autoritățile vor găsi mereu noi și noi metode și tot felul de justificări puierile,îndreptând atenția și aruncând vina în c*rtea altora,ei făcându-și salarii imense și înmulțindu-se în fiecare an cu alți și alți votanți ai regimului ce îi susține și le dă să mănânce o pâine nemeritată.Și mai repede,până nu vom ajunge să ne spele ploaia și să ne spălăm rufele pe la Olt sau Dunăre,că destul își spală unii covoarele și își udă grădinile din banii fraierilor ce plătesc corect.
Leo pe 12 Iunie 2022, 07:46
#15236
Canalizari
Canalizări avem? Ne inundam..sau ne cumpărăm câte o barcuta
Gheo pe 12 Iunie 2022, 05:09
#15235
Apa scumpa
Apa de la chiuveta este tratata numai cu un 25% din produsele de tratare deci este apă menajeră și asta pentru că trebuie să plătească și energia electrică consumată de combinat plus pierderi pe rețeaua de apă și consumul țiganilor care dau voturi și petreceri private cu primarul, milițieni, jandarmi și alți acoliți din Turnu Măgurele și judetul Teleorman.Asa că de aceea este scumpa și se va mai scumpi,dar nu se va îmbunătăți calitatea.
Cucu pe 12 Iunie 2022, 00:38
#15234
Apa
Apa c*rentul și motorina,cu un salariu minim pe economie voi puteți trai?Sa crești un copil,sa plătești facturi,sa mananaci?
Apa ca in Dubai pe 12 Iunie 2022, 00:29
#15233
Miting de Amploare ptr Apa infecta
Am venit din Germania,acasa de citeva luni si apa este mai scumpa de 3 trei ori ca in Germania noi cei din Diaspora vom iesi sa protestam cu acest abuz care de anii de zile este la Turnu ,pe 27 am socilizat,sa iesim.in nr cit mai mare in fata Hotel Turris !
Lele pe 11 Iunie 2022, 20:45
#15232
Tigani
Nu mai poți sa respiri de atâta țigănie ce este in acest oraș,șmecheri peste șmecheri care mai de care cu mașini de mii de €
Sica pe 11 Iunie 2022, 14:48
#15231
Pt rev
Sa .i ia certif lui Epure ilie. A fost secretar de partid in com Lita. La rev s.a ascuns in podul primariei. S.a facut rev cu acte false. A venit la turnu pe 25 ian si a cumparat certificat de la Gaman. Sunt multe persoane care pot depune marturie din com Lita. A obtinut din partea lui Mohanu multe proprietati., cind el era sarac, un fost tractorist!
Stefan pe 11 Iunie 2022, 12:04
#15230
Spital
Dragi cetățeni ai orașului Turnu Măgurele vă puteți lua adio de la servicii medicale la Spital.Incă 4 ani cu Delcea înseamnă falimentul Spitalului.In mandatul care a încetat a transformat spitalul într un circ,haos și continua în mandatul II.Cei care s au autointitulat GOLANI,zic ca urmează JIHADUL.Rugati va la Dumnezeu sa fiți sănătoși.
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.