Turnaţi aici tot ce vreţi să iasă la lumină.

1131890 vizualizări | 11130 comentarii

 Această rubrică se adresează celor care au informaţii şi vor să le ştie toată lumea. Trimiteţi ştirile şi faptele pe care le vedeţi şi auziţi, noi le publicăm imediat. În speranţa că vor fi interesante şi reale, vă invităm să fiţi reporteri. Aşteptăm să scrieţi, dacă aveţi ceva de spus.

Comentarii (11130) Adaugă comentariu
Cristi pe 21 Iulie 2019, 18:39
#11130
Alooo Poliție mai există în Turnu Măgurele?
Poliția din Turnu Măgurele să mai treacă să mai patruleze și noaptea prin cartierul Măgurele nu să doarmă ziua în mașină la umbra salcie de pe centură la poată la țigani. Locatarii din cartierul Măgurele stada Progresului și Mihai Viteazu sunt treziți în fiecare noapte din somn de țiganii care dau cu picioarele în garduri și porțile oamenilor bătrâni. Oraș de nebuni nu mai poți locui de nenorociți de indieni, poliția să facă ceva(liniște și siguranță publică) ei o oferă de la umbră de sub salcie noaptea cred că nu mai lucrează nimeni.
CU DEDICAȚIE PENTRU PSDragnea pe 21 Iulie 2019, 15:45
#11129
Dragnea privește din Pușcărie cum Koveși va fi numită Proc*ror Șef European
LA MULȚI ANI CU EXECUTARE ZDREANȚO! Sper să putrezești în Pușcărie, să ieși cu piciorele înainte în 4 blăni iar alături de tine să iei toți Corupții + toți Sclavii care te-au susținut! wink



https://m.digi24.ro/stiri/actualitate/justitie/dupa-franta-inca-o-tara-europeana-anunta-ca-o-va-sustine-pe-codruta-kovesi-pentru-parchetul-european-1162798
Mada pe 20 Iulie 2019, 22:10
#11128
Sa ami sugeti pwla
Ha ha ha ha broscoilor sa o sugeti ca briza e a mea si fac ce vreau .
Briza pe 20 Iulie 2019, 13:27
#11127
Cum au voie?
Cum li se permite astora sa blocheze plaja pentru cununii si sa o blocheze cu stalpii aia? Unde as putea sa fac o sesizare? Cred ca este inchisa abuziv,nu avem cum sa scoatem barcile de pe apa.
Geo. pe 20 Iulie 2019, 13:02
#11126
Pentru Ipse.
NU mai iesti la c*rent Ipse,mai nou se duc in concediu ambele familii .Se reguleaza intre ei .Asa este normal,Mitroaica cu prostul incornorat si Nineta cu babalacul obsedat .Fac schimb de experienta si de hormoni.Doar sunt in invatamint si mai au de invatat.Plus ca de la muncitor necalificat la magazioner,este o distanta de farmecele si nurii tirfei de Nineta .
Cu Dedicație pt Liviu Dragnea și Familia sa pe 20 Iulie 2019, 12:55
#11125
LA MULȚI ANI CU EXECUTARE !!!!!
Sper să iasă pușcăriașul cu picioarele înainte în 4 blăni, să putrezească în închisoare nenorocitul dracului!

Acum că o vor numi pe L.C. Kovesi șefă la Parchetul European, să vedeți ce vor mai cădea capete de infractori & mafioți.....
Ipse. pe 20 Iulie 2019, 09:00
#11124
Mitroi si c*rvele lui.
O mai reguleaza Mitroi pe tirfa aia de secretara Nineta ?Saracul de barbaso,sta si se uita pe gaura cheii cind Mitroi o pune pe aia sa i suga putulica batrana .Vai mama voastra de tirfe si cu**ari .
. pe 19 Iulie 2019, 18:34
#11123
.
Daca e ynyl care mananva banii degeaba si nu face NIMIC in acest oras ala e CRISTEA DLORIN asa zisul vice primar de la Tyrnu Magyewlw.Zw=ero barat, stiu xe vorvesc. Sclav, hot si moale.
Cafele și tutun pe 19 Iulie 2019, 10:14
#11122
KOVESI-PROCUROR ȘEF EUROPEAN !!!
Ohohooooo,să vedeți deacum încolo traseul dosarului TELDRUM.Dacă cineva mai speră că vor fi îngropate fraudele care au adus peste 21 de milioane de euro în buzunarele infractorului Dragnea,ori e prost ori ticălos.Hai să urmărim cine mai are c*rajul să-l acopere și să-l apere pe infractor?!Acum să vedem ce face Justiția Română,împreună cu alte instituții de cercetare și siguranță ale României.Eu cred că va fi distracție mare pentru cei ce încă mai cred în eliberarea hoțului de Dragnea,și urgent o lege pentru confiscarea averilor.
anghel pe 18 Iulie 2019, 23:33
#11121
cucli danut
tintari multi in turnu gaurele .cucleo esti orb ?
Anti-PSD Ciuma Rosie pe 18 Iulie 2019, 19:46
#11120
IATĂ LISTA RUȘINII PSD DIN TURNU
Sunt o grămadă de SCLAVI PSD:

Prună Marinel, Aura Atheneu, Dumitru Simion, Gheorghe Mihai, Cazangiu, Mihalcea Claudiu, Gruia Gelu, Puti Cosac, Raicu Marian, Petculescu etc.



iată si clipuri cu ei de la mitinguri:



http://m.turnucustiri.ro/stiri-locale/11498-video-cu-papagali-si-catei-rusinea-orasului-turnu-magurele



http://m.turnucustiri.ro/stiri-locale/11448-video-patriotii-teleormaneni-si-au-facut-datoria-la-procesul-lui-dragnea



http://m.turnucustiri.ro/stiri-locale/11353-video-aura-atheneu-si-pruna-marinel-doua-exemplare-din-categoria-protestatar-pesedist-ne-scriu-cititorii



http://m.turnucustiri.ro/comentariul-zilei/11497-foto-angajatii-primariei-turnu-au-semnat-condica-de-prezenta-la-lucru-la-inalta-c*rte-comentariul-zilei
Ilie pe 18 Iulie 2019, 13:20
#11119
Pentru “un cunoscut”
Cui dai sfaturi?Daca l-ai cunoscut ar fi trebuit sa știi ca nu are nimic in cap și ca el reprezintă un accident in primăria Turnu Măgurele .Inclin sa cred ca ești la fel de prost ca el.Acest CUCLEA este o lichea și este înconjurat de indivizi ca și el:CRISTEA, CONE Petculeasca, Este cel mai prost și incompetent primar din istoria orașului
Un cunoscut pe 17 Iulie 2019, 16:00
#11118
Turnu Magurele
Domnule Cuclea,iti place cum se distruge acest oras? .Pe zi ce trece,si mai mult,si mai mult.Uita-te in jurul tau si vezi cine te linguseste!Aia care acum se lingusesc,maine nu iti vor da,,buna ziua'' pe strada.Uita-te la calitatile lor umane?Au asa ceva?Esti inconjurat de rechini si hiene,de oameni fara mama si fara tata.Fa c*ratenie in jurul tau si te vei simti liber!Ti-o spune un cunoscut,ca prieteni nu cred ca suntem.Avem alte viziuni,alt cerc de prieteni,alte perspective.Eu nu am uitat de unde am plecat,pe cind tu...ti-ai uitat copilaria,anii care au trecut..totul.Esti cuprins de febra puterii, dar sa nu uiti ca e trecatoare si te vei intoarce tot la cei care acum nu sunt de acord cu politica pe care tu o sustii si nu stiu daca te vor mai baga in seama.Reflecteaza sentimental si fii tu insuti daca mai poti fi vreodata.
Liviu creanga decorat pe 16 Iulie 2019, 22:50
#11117
Nu se poate mai are patachia ăla și a luat o lumea cu c*ru n sus
M-a oameni buni analfabetul ăla de Liviu creanga decorat ?ce plm mea a făcut ăla ca nici nu știe sa citească mai are patachia care și omoară nevasta cu bătaia și e totul perfect țara de cacat
Maximilian pe 16 Iulie 2019, 17:50
#11116
Judecatoarea Enescu
Judecatoarea Enescu va solutiona cererea de redeschidere a dosarului Tel Drum, in conditiile in care fra-su este avocatul societatilor lui Dragnea Jr.

Sursa: Liber in Teleorman
Nicu pe 16 Iulie 2019, 14:56
#11115
De cand se infiinteaza
Am inteles ca se depun cereri pentru Politia Comunitara oare ce ce intampla de până acum nu sa facut aceasta Poliție...si acum de ce se înființează. Iarăși bani cheltuiti...
Carmen pe 15 Iulie 2019, 13:37
#11114
Mitroi,distrugatorul de liceu.Bai,tarambete de Salciae
Curvarul asta a distrus un liceu datorita furturilor,cu**arasiei patologice de care da dovada.A regulat pina si femeile de servici si catelele din c*rtea liceului.Este bolnav inc*rabil ca si ti**nca aia de nevasta pe care o are.Cit de c*rind iti tai madularul si il dau la rate,Curvarule,care esti .
Ovidiu pe 14 Iulie 2019, 20:36
#11113
Turris-Oltul Turnu Măgurele
FC Argeș - Turris-Oltul Turnu Măgurele 1-1.Forza Turris! Ce spun contestatarii inteligenți?
Să ținem cont de lege și oameni pe 14 Iulie 2019, 12:16
#11112
Prostia nu doare, dar o simțim cu toții
Domnule Cuclea,până când călcați pe cadavre,pe voința cetățenilor și pe legile pe care le ignorați cu bună știință,crezând că sunteți la umbra unor decizii care vă apără și vă absolvă de orice infracțiune,transmise de către niște mafioți?Greșit,veți da socoteală pentru toate neregulile semnalate de atâția ani,de numirile și menținerea în funcți a tuturor celor ce și-au bătut joc de cetățeni și lege.Cum este posibil să vă înconjurați și să defilați cu aceleași persoane obediente și incapabile care au fost și în jurul unor infractori ca Dragnea,Mohanu și ai altor distrugători de oraș și destine umane?Micimea dumneavoastră,în profesie și fapte,vă obligă să vă înconjurați de oameni cărora să le puteți ordona și impune orice.Tipic comuniștilor de la care ați luat lecții,iar pentru asta v-au promovat acolo unde sunteți și azi.Rușine,și speră ca toate astea vor fi istorie cât de c*rând!
NICU pe 13 Iulie 2019, 15:01
#11111
CONDUCTA DE TERMOFICARE
UNDE SUNT BANII DE PE CONDUCTA DE TERMOFICARE DE LA COMBINAT PINA LA PUNCTELE TERMICE?DOMNUL PRIMAR, STII CUMVA?
Ilie pe 13 Iulie 2019, 12:05
#11110
“Competentii de la apaserv
Pensionarii COSMA,VOINILA și cacaciosul Gurban conduc apaserv și de când PSD -ul a câștigat alegerile in 2016 au dublat prețul apei devenind cea mai scumpă utilitate din țara .Ce pretenții poți sa ai de la un incompetent ca șantieristul Cosma,bețivanul VOINILA și analfabetul de Gurban care sunt menținuți in funcții de PSD .Mergeti pe malul Dunării sa vedeți cum zace nefolosita o instalație de captare a apei care valorează milioane de euro.Ea a fost achiziționata din bani europeni la inițiativa navetistului(pe banii instituției !?)incompetent COSMA.Apaserv cumpara in schimb apa de la Nicolae sec*ristul.
H2O pe 13 Iulie 2019, 10:13
#11109
La 3 km de Dunare avem cea mai scumpa apa
PSD și conducerile de zeci de ani ale Primariei nu au fost in stare sa faca alte cateva pompe de apa in oras.Cand se ia apa stau sute de persoane inghesuite la pompa din str.1907,pentru un bidon cu apa.Ce rusine si cata umilinta.Pana unde puteti sa continuati cu ignoranta si bataia de joc la adresa cetatenilor?Nu sunteti decat niste lichele in fruntea orasului,care stati doar cu ochii pe functii,pentru avantaje, si pe furat.
Stefanel pe 12 Iulie 2019, 23:21
#11108
Cheson
V a oprit Nicolaie apa pentru ca nu mergeți sa munciți moca la combinat
Un oarecare- anti ciuma pe 12 Iulie 2019, 22:50
#11107
APA
Prostia si incompetenta conduc acest oras.Demisia Cucleo,Voinila etc.Voi nu stiti pe ce pamint va aflati,nu stiti atributiile posturilor pe care le ocupati.Voi a-ti distrus tot in Turnu Magurele.Cum lasati voi oamenii fara apa? Sunt copii,batrini oameni bolnavi care ce fac acum, domnule Cuclea incompetentul?
...... pe 12 Iulie 2019, 22:07
#11106
Incompetența
Mă handicapaților în adevăratul sens al cuvântului, de ce nu este apă 3 zile? ce scuze aveți? .În afară de prostie și incompetența NICIUNA. Sunteti o adunătură de javre psd-iste care la anul după alegeri veți avea toți dosare penale la cât rău ați făcut.
Turnu fara apa pe 12 Iulie 2019, 21:56
#11105
Au spart conductele
Iar au spart" Doreii"( ovex trans) tevile.de.apa.si stam.fara vreo 2 zile
Hagi de la Craiova pe 12 Iulie 2019, 10:04
#11104
Ovidele,mârlănia nu e o virtute!
Uite,răspunsul tău,deși nu era necesar,este și o dovadă a faptului că ai fentat cam mult școala.Ovidele,hai să facem pariu că până la sfărșitul campionatului,echipa asta a ta,finanțată de către niște infracori,nu va mai activa pe scena fotbalistică.Din diferite motive.Poate cea mai mai corectă și probabilă variantă,să fie chiar retragerea din campionat și vânzarea locului.Iar atunci,tu vei avea mai mult timp pentru agricultură,împreună cu tractoristul Mădălin.Toate felicitările adresate,să fie pe gustul și plăcerea soțiilor,prietenelor și mamelor voastre.
Ovidiu pe 11 Iulie 2019, 22:04
#11103
Turris-Oltul Turnu Măgurele
Hagi, pt unul ca tine, răspunsul nu poate fi decât acesta - Sugi p**a! Deontologul pulii! Pe cei ca tine, ne pișăm cu cea mai mare presiune. Iar pe viitor, când mai ai de gând să- i răspunzi unei persoane, încearcă să nu-i mai implici familia. Poate nu toți membrii familiei sunt în viață! Boule, dacă nu-ți place fotbalul, nu înseamnă că ești și inteligent. Mută m**e din partea susținătorilor echipei Turris Oltul Turnu Măgurele!
Dana pe 11 Iulie 2019, 20:25
#11102
PSD -istul infractor
Directorul de la bac Bată Adrian își întreține in continuare mașina AUDI Q7pe bani publici de la bac.Anul trecut a cheltuit 50 de milioane Anul asta și-a cumpărat cauciuc*ri de 25 de milioane iar săptămâna trecută și-a făcut schimbul de ulei și filtre cheltuind 7 milioane de lei.Cum îl verifica c*rtea de conturi pe acest infractor dacă el își permite sa facă astfel de cheltuieli din bani publici?
Hagi pe 11 Iulie 2019, 09:02
#11101
Măi Ovidele,nu te odihnești bine deloc?!
Măi,săracule,tu nu ai un iaurt în burtă și lucrezi pe la un proiect de prelungire a șomajului,dar ești fericit că ai fost la meci.Măi,cap sec,și cu ce ai plecat de la stadion,tot pe jos și cu gândul la un grătar dat de pomană de către PSD?Ai prins și câteva înjurături în bulgară?Auzi,mă,bulangiu e tac-tu,că nu te-a făcut treaz.Fraiere,anunță-ne și când găsești ceva de muncă,că de circ și prosteală suntem sătui.Votează cu Turris Oltul și-o să mănânci goluri.Doamne,cât de proști pot fi unii!
Ovidiu pe 10 Iulie 2019, 22:46
#11100
Turris-Oltul Turnu Măgurele
Bulangiilor, ați fost astăzi la stadion, la meciul cu Spartak Pleven?Nu ați fost bă,râșilor,ați rămas lipiți de tastatură!Vă anunț când este următorul meci.
Alooo Regiaaa pe 10 Iulie 2019, 15:36
#11099
FACEȚI UN MATERIAL DESPRE CUCLEA CĂ LA CÂT DE PROST E A AJUNS LA PRO-TV
Băi Handicapaților din Regie, faceți un material despre primarul Dănuț Cuclea că la cât de prost, incompetent și retardat e, a ajuns subiect într-un reportaj PRO-TV, veți vedea Sclavul de Primar la min 30:30



https://m.youtube.com/watch?v=XnqeTOI22MI
PNL vs pe 10 Iulie 2019, 15:29
#11098
Desființarea Asociațiilor
Partidul.PNL propune dacă va câștiga alegeriile locale și parlamentare,desfintarea Asociațiilor de propietarii,aceste capuse.care de anii de zile va iau banii!!!
Miron pe 10 Iulie 2019, 10:39
#11097
PROSTIA CONDUCE ROMANIA
Singurul lucru evident din partea Primăriei Turnu Măgurele este sirena pe care o auzim în fiecare mierc*ri.Sau poate o fi vreo măsură de îndepărtare a țânțarilor?Sau a sărăciei?Măi incapabililor,ați făcut ceva pentru orășelul ăsta,în afară de gălăgie,mizerie și hoție?Cucleo, o s-o pățești pe-a lui Dragnea.
Alex Dima pe 09 Iulie 2019, 21:06
#11096
ROMÂNIA A AJUNS UN PARADIS INFRACȚIONAL CONDUS DE CĂTRE POLITICIENI CORUPȚI ȘI PROȘTI
Iată un material realizat de către PRO-TV în care puteți vedea la min 28:58 orașul nostru Turnu Măgurele condus de către toți Sclavii Ciumei Roșii PSD:



https://m.youtube.com/watch?v=XnqeTOI22MI
ipse pe 09 Iulie 2019, 16:38
#11095
POLARIS
Oameni buni ...suntem la cheremul analafabetilor si spagarilor de soferi ai acestei firme ...ati vazut cu cita nonslanta te trateaza daca ai ceva de obiectat si cu cita nesimtire ti se adreseaza ??? Simplu pentru ca onor primaria lea dat nas in ceea ce prioveste contractul semnat ...suntem la cheremul lor...Daca iti da prin gind sa anulezi acest contract ai sa vezi ca nu poti decit MORT si atunci cine mosteneste imobilul preia contractul . Daca nu platesti ...ai sa vezi ca regasesti suma de plata la impozitul anual...DECI SUNTEM LEGATI DE POPARIS PE VIATA
Stan pe 09 Iulie 2019, 14:35
#11094
Alooo politia
Alooo politia!! Cati oameni trebuie sa ucida Ficher din segarcea vale ca sa nu.i mai dati niciodata permis??? Ce naiba lege e asta? Cu cateva luni in urma a lovit cu masina un om nevinovat jucanduse cu volanul iar acum a ucis un om in olteanca. Chiar nu vede nimeni ca nenorocitu e un pericol public si trebuie inchis????
Ilie pe 09 Iulie 2019, 11:33
#11093
Steluta analfabeta
Cine seamănă se-aduna.Steluto,ești analfabeta ca și cel pe care îl aperi.Va se scrie cu cratima iar părinți cu doi de i.Eu cred ca tu ești o țăranca parvenita și nici școala prea multă nu ai.
Steluta pe 08 Iulie 2019, 15:14
#11092
Om cu bun simt pentru #11091
Auzi bai ilie daca directorul este analfabet tu câte clase ai ma colectivistule va luat parinti casa la oras si acu va fac*rati ai dracului...faceti shopping...nu mai mergeți cu sareta
Ilie pe 08 Iulie 2019, 11:04
#11091
Directorul analfabet
Asociația prostimii nu știe ca prin Local Urban patronata de Analfabeții functionali Cone și CUCLEA sunt drenati banii cetățenilor in propriile buzunare și clientela PSD (KAFKA,carpatina,firme de birotica din Alexandria,buticul din piața )La inițiativa lui Cone s-a umplut orașul de construcții de tabla ilegale.Mergeti in piața administrata de incultul Cone sa vedeți cum arată .Piata este adevarata fata a “competentului” Cone care ocupa ilegal funcția de director.Tot el s-a ocupat de tratamentul împotriva țânțarilor .De primăvara pana toamna taie iarba de pe străzi ca sa poată avea acces la banul public.
Vecinul pe 07 Iulie 2019, 22:01
#11090
Cone
Asta il conduce pe Cuclea,un tip foarte ranchiunos,orgolios si incapabil.Nu e bun de nimic.
Asociația... pe 07 Iulie 2019, 17:51
#11089
Primar nou
Un om deosebit cu mult bun simt cunoștințe în domeniu care se observa ca isi merita locul in primărie este Cornelus Cone un om bine calculat ponderat si a incercat sa rezolve mereu problemele din teren cu un foarte mult calm majoritatea locatarilor au inteles situația dar sa si rezolvat cu bunăvoința lui...si uitati-va ca pe unde sunt probleme el este prezent si in limita posibilităților in mod onorabil le rezolva ...fără el nu se face nimic ...ptr ca alti nu au vazut si nu stiu ce sa faca...primarul nu vine in teren fără el ... este un om capabil...Cornelus
Y pe 07 Iulie 2019, 11:42
#11088
pentru Z
Eheeei,le-au făcut salarii babane,cum să mai ciripească acum?!Poate pe la DNA,în c*rând.Și de acolo vom afla mai multe.Și atunci sperăm că pedepsele vor fi pe măsură.Ia fi atent,dacă ”Nemuritorul” Dragnea stă la izolare,”pe nedrept”,nu e greu să fie coleg cu niciunul dintre cei ce au jefuit banul public.Dar pană să-i cearnă alte instituții,vor fi nevoiți să se mănânce între ei,din lipsă de bani la bugetul local.
Z pe 06 Iulie 2019, 20:05
#11087
Reduceri de Personal si Controale
Cind incepi Cucleo sa reduci numarul de trintori din primarie?O armata de plimbatori de cafele care sunt platiti din impozitele platite de noi.Cind vei face c*ratenie la societatile Local Urban,Apa Serv si Salubritate?La aceste societati se sifoneaza banul public,taxele si impozitele platite de cetateni.Un control al banului public, mincat de societatile in cauza, ar fi devastator pentru clientela politica rosie.Speram ca unii angajati sa inceapa sa vorbeasca.
ASOCIAȚIA NUTRIȚIONIȘTILOR pe 06 Iulie 2019, 13:36
#11086
Patiseriile folosesc ingrediente False
Majoritatea patiseriilor și cofetarii folosesc grăsimii hidrogenate,un nou proiect îl va da ministerul Sanatatii și Agriculturii de a numai folosii aceste ingrediente false !!!care produc diferite bolii de metabolism,diabet etc,atenție ce produse lua-ți copiilor!!!!
/////!!!!!Furată pe față!!!!///// pe 05 Iulie 2019, 05:15
#11085
*transfer de bani prin WESTERN UNION *schimb valutar !!
Salut, scriu acest mesaj cu speranta de a nu trece si alte persoane prin cea ce eu am trecut .

În Turnu Măgurele pe str.Gral D. Praporgescu Bl. P03, parter,sc.G, Ap.1

La acest sediu WESTERN UNION sunt două Doamne ce pur si simplu daca nu esti atent te fura !!

Asta mi s-a întâmplat mie dupa ce am fost sa schimb o sumă de bani am fost escrocata cu vreo 2 milioane, neatenția mea din pacate deoarece fiind foarte grăbită nu am băgat de seamă in acel moment , aceste Doamne care muncesc din greu daca au ocazia va pot fura fara nici o problema !! Banul e ochiul dra*ului,adevărat

Însă nesimțirea acelor persoane este de necrezut !! Camerele acelea sunt pe post de decor cred !! Iar doamna in cauza al cărui nume nu ii stiu ma intreb oare cat timp va mai avea acel loc de munca ... (cea blonda cu părul sc*rt) nu are rost sa ma mai complic cu asemenea persoane le fac cruce !! Însă ... nu va lăsați păgubiți si voi !!
Bine pe 05 Iulie 2019, 03:08
#11084
El
Bine
Anti-PSD Ciuma Rosie pe 05 Iulie 2019, 00:33
#11083
Aceeasi Patrihoți care l-au susținut pe Dragnea la ICCJ apar și la Rahova
Video făcut de către Mălin Bot:



https://m.youtube.com/watch?v=hGme_nxr-kU



http://m.turnucustiri.ro/stiri-locale/11448-video-patriotii-teleormaneni-si-au-facut-datoria-la-procesul-lui-dragnea
Alooo Regiaaa pe 04 Iulie 2019, 23:58
#11082
Futu-vă-n gură de Sclavi cu site-ul vostru
Aloooo Regiaaa, futu-vă-n gură de Sclavi, țineți cu Ciuma Roșie??? De ce nu faceți un material să vadă lumea cum angajații din primăriile din Teleorman s-au să-l susțină pe Dragnea la Rahova.....



https://m.youtube.com/watch?v=hGme_nxr-kU
Crisan. pe 04 Iulie 2019, 20:35
#11081
Minciunele marca Nicolae.
Celor care si au depus cerere de angajare la Donau chem.Veti primii aceleasi salarii de mizerie.Plus ca nu veti recupera salarile restante.Sefii de sectie va mint pentru a pornii.Lor le convin salarile ca sunt destul de mari .Dar,voua va vor da salarii mizere,munca va fi la dublu din cauza lipsei de personal.Ban minte cu nerusinarea caracteristica .Nu va lasati manip**ati de hoti si de tilharii psdeului corupt.
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.