Turnaţi aici tot ce vreţi să iasă la lumină.

890331 vizualizări | 9330 comentarii

 Această rubrică se adresează celor care au informaţii şi vor să le ştie toată lumea. Trimiteţi ştirile şi faptele pe care le vedeţi şi auziţi, noi le publicăm imediat. În speranţa că vor fi interesante şi reale, vă invităm să fiţi reporteri. Aşteptăm să scrieţi, dacă aveţi ceva de spus.

Comentarii (9330) Adaugă comentariu
Un grup de colege care o susținem pe Irina Zbarcea. pe 17 Octombrie 2017, 12:27
#9330
Nu ceda în fata babornitei!
După Cum se știe săptămână trecuta colega noastră a fost atacata în cancelarie de soția directorului.Au fost amenințări grave și suburbane făcute de o femeie isterica și fără caracter.Noi câteva colege o vom susține pe Irina .Babaciunea crede ca poate face ce vrea în instituția statului.Avem impresia ca confunda un liceu cu partidul din care face parte.Directorul nu mai are mult și va ieșii la pensie,sa vedem ce va face babornita isterica atunci .Se va cupla cu noul director Cum a făcut în trecut?
Goluri. pe 17 Octombrie 2017, 11:04
#9329
Amândoi o apa și un pământ.
Familia Mitroi niște neica nimeni,el un țăranus care nici la ora actuala nu știe sa vorbească corect,dar ce sa spun este directoras și consilier din partea psdeului.În ședințele de la consiliu este cel mai aprig susținător al lui Dracnea,dar nu ca ar faceo din convingerea ci pur și simplu din servilism.Ea o catea în călduri care se lauda la amice Cum fac ei sex,sau mai precis Cum faceau odată. Acum trebuie sa stea la rând să mai aștepte. O BATRINITURA CARE ÎȘI DA CU KILOGRAME DE FARD sa para și ea mai acătarii.

Mitroi tot la mine va veni!
Fina. pe 17 Octombrie 2017, 08:05
#9328
PAI nevasta lui Mitroi este mai Breaza?
Când ești prietena cu Pitisoaica metresa lui Dracnea te poți numii femeie serioasa?Nicidecum tot o cu**a ramai.Sau poate au în plan apropierea de teldrum în eventualitatea ca liceul este închis. Diabolicii ăstia de psd ei numai la avantaje se gândesc. Așa ca sunt amândoi cu**arî.Ea pe deasupra mai este și nebuna !
Cărările. pe 16 Octombrie 2017, 20:35
#9327
Mușamalizarea.
Totul a fost mușamalizat din fașă de mustăcios Mitroi o convinge pe Irina Zbarcea sa renunțe la acuzații. POLITIA care a fost la fata locului nu se autosesizeaza.Anca o data psdeul calcă pe cada vreau și oameni cu complicitatea politiei turnene.Amanta va rămâne cu sechele și fără sprijinul mustaciosului,sau poate mă înșel. VOTAȚI FAMILIA TRADITIONALA PESEDISTA! SA VA DAU MUMU !
adevarul doare pe 16 Octombrie 2017, 14:31
#9326
ciuma rosie
dragi turneni,spuneti-va ofurile si sesizati nelegiuirile pe care le vedeti! ciuma rosie se clatina,sunt in degrigolada! nu va mai fie frica de ei! cereti-le socoteala pt ca au tupeu si sunt obraznici! se cred stapani dar sunt niste lasi in adancul lor!au pus stapanire pe tot orasul si noi ne uitam la ei!daca peste 3 ani nu ai dam la o parte prin alegeri,totul se va duce de rApa!
Adevărul ne eliberează! pe 16 Octombrie 2017, 13:24
#9325
Destăinuiri ale unui amic.
Și ca sa vedeți cât de viclean este Mitroi Teo va rog sa fiți atenți la ce îmi spune amicul meu.La penultimele alegeri parlamentare fără știrea psdeului Mitroi face înțelegeri cu pdeleul pentru a rămâne pe funcția de director.Organizează mese și promite celor de la pedele.Aducerea de 600 de semnături și trecerea la ei .Lucrurile sunt știute de o mana de oameni pe care nu are rost sa le aduc în discuție. CEEACe vreau sa scot în evidenta este cameleonismul acestui individ pus pe căpătuiala și funcții. Așa ca domnilor de la psde aveți o cartita în mijlocul vostru de ani de zile.
Sper să se audă și la Insp.Școlar Teleorman. pe 16 Octombrie 2017, 10:36
#9324
Nesimțirea de la Liceul Marin Preda,continuă
Cum pot fi catalogați profesorii și întreaga conducere,pentru faptul că nu pot ține elevii la ore și în incinta liceului?De la prima oră a zilei și până la orele prânzului,elevii stau mai mult prin jurul școlii,ascultand muzică la telefoanele mobile,fumând,bând cafele și înjurând ca la ușa cortului.Cine este responsabil pentru întreaga activitate din învățământ?Asta dacă se mai face învățământ?În concluzie,nu vă meritați nici măcar salariile acelea de care faceți atâta caz,împreună cu sindicatele.Rușine,și voi sunteți restanțieri la capitolul învățământ!Și voi,profesorii,sunteți ceea ce școliți!
Sultanul. pe 16 Octombrie 2017, 09:33
#9323
De la Praporgescu!
Sa ai în c*rte o mulțime de femei și sa nu pui pensula pe ele este păcat spune la Coran.Mitroi nu se dezminte și trece la islam.De fapt el pentru sex poate trece la orice religie și partid care îi aduce foloase.Așa ca Mărinico.Șezi blând,și lăsați pe sultan sa și facă mendrele.Și tu ești o snoabacare te crezi frumoasa și stilata,și când colo tot o cu**a vei rămâne. Ți ai părăsit copilul și barbatul pextrudare sula sultanului.Halal familie !Dumnezeu nu doarme !Blestemele soților înșelați se va abate peste voi și casa voastră.
Ela pe 15 Octombrie 2017, 17:36
#9322
Draga de ea,este nebuna de Bălăceanca
Numai înțeleg nimic,cât de nebuna poți fi sa sari la bătaie la toate amantele lui Mitroi.De ce oare nu îl castreaza pe handyobsedat sau administrare de bromura în cafeaua de dimineață de la fumoar.Săracele amante trăiesc un calvar!Pe Mitroi îl doare în putulica de nebuna de nevasta și își face mendrele .Barbat adevărat si psdist zugrăvit din pcr.Și ca inchiere și concluzie,numai o nebuna,o parvenita,o dornica de putere și funcție poate conviețuim cu așa cu**ar.Nici nevastasa nu este pe craca ei!Bunul dumnezeu nu strica doua familii!Haaa...hai. .hai!
Dodeaua pe 15 Octombrie 2017, 17:13
#9321
Pentru completare
Pe vremea când făceam naveta la județ, Mitroi Teo o ducea pe croitoreasa la universitate și pe urma făceau sexuale sălbatic în mașină. Trece vremea și aceasta răpendula ajunge profa și lider de sindicat,datorita sexului.
Comentator pe 15 Octombrie 2017, 16:54
#9320
A propos de Mitroi
Ce aveți fetelor cu boșorogul de Mitroi? El respectă deviza PSD-ului din care face parte, aia cu familia tradițională (sic!). La ei, familie tradițională, înseamnă babalâc + amantă tânără. Priviți și cazul Dragnea : el 56 de ani, amanta, cu 30 mai puțin. Ăștia vor să ne țină nouă lecții despre familie. Tocmai ei, care n-au niciun fel de probitate morală.....
Vlad Țepeș pe 15 Octombrie 2017, 15:34
#9319
Pentru autorități,legea e facultativă!
Băi,primar nesimțit și iresponsabil,de ce lăsați să se perpetueze obiceiurile acestor maimuțe sălbatice?!S-a închis poliția la Turnu Măgurele????Mâine,poimâine,o să facă botezuri prin sala mare a primăriei,iar pe voi o să vă pună nași.Vreți să ne țigănim cu toții??Cât vreți să ne mai înrăiți?Până când să vă mai suportăm???De ce s-a blocat o stradă,și de ce trebuie să suportăm urletele acestor analfabeți împuțiți?Dacă spun mai multe,o să spuneți că incit la violență.Cât mai multe evenimente ca cele întâmplate în Germania,știți voi cum a fost.Și nu cred că mai este mult până ce se va întâmpla și pe la noi.Oricum,și voi sunteți lafel ca ei.cel puțin ca educație și comportament.
Gabita pe 14 Octombrie 2017, 22:44
#9318
Mustăcios ramolit și obosit!
Lista este mult mai mare dacă luam în calcul și pe unele bucătărese și femei de serviciu.Mitroi ar regula și animale pentru fantezie .VA ramane singur și părăsit de toți și toate .Nu o mai compătimÎți si pe scorpia de nevastasa ca da și aia cu pisat in nori cât este de rea.Oamenii se merita unii pe alții, caracterul și parvenitismul.îi apropie.
Scandal pe 14 Octombrie 2017, 20:52
#9317
Mascatii la Dorel Aeroplanu
Inmirmantare de ciori langa FSN.Mascati si scandal
Nasa pe 14 Octombrie 2017, 18:57
#9316
Intrebari
Elena, Gabriela, Mariana, Georgeta, Nineta, Tatiana, Laura, Irina, nasa, fina... ce este cu numele sau cu titlurile(sac!) astea? Raspuns:toate ilustrele figuri prezentate au avut si inca mai au legaturi cu directorul, simpaticul, mustaciosul(ah, ce mi-a placut draga Teo!), psd-istul, consilierul...;ce legaturi? nu va ganditi la prostii ci mai bine protejati in continuare acest personaj mioritic pe nume Teo(sc*rt, ca a mai imbatranit si el!); draga Teo, am sa te laud in toate tarile de peste ocean, hai si tu cu mine acolo, sa le inebunesti pe fetitele lor.
sefu pe 14 Octombrie 2017, 16:40
#9315
ptr matoi
Eu mu am Mai vrut Sa o am sefa PE Matoi Dar am zis Sa I Mai dau o sansa ptr ca ASA ma rugat stela



nuti pe 14 Octombrie 2017, 16:38
#9314
ptr angajate
Daca voi considerati ca Petruta nu e capabila ptr linia 5 CE Sa Mai zicem de Matoi Florida ca e dezastruuu ***nici PE ea nu o suporta nimeni nici culcea nici celelalte nici eu
nuti pe 14 Octombrie 2017, 16:33
#9313
ptr noua firma
Mai fetelor nu Mai faceti comentarii aiurea ****EU sant de parere ca daca vreti Sa aveti o linie de nota 10 nu fugiti de Petruta """"EU cu stela Mangu am pus o sefa



La gunoi cu mitroi pe 14 Octombrie 2017, 12:48
#9312
Stelian
Cat de proasta si credula sa fie doamna Mitroi sa-l tina aproape pe acest cu**ar batran si obosit?
Alt cetățean pe 13 Octombrie 2017, 22:53
#9311
Pentru cetățean
Ai un milion la sută dreptate,cine nu și-a făcut un rost în altă parte acum trage,dar moșii ăștia sunt ai noștri,ideea este dacă le mai rezistăm și la votare și în viață.
Sa înțelegem pe 13 Octombrie 2017, 20:33
#9310
De la nașa,
Ca Mitroi este limbist și din aceasta cauza are atâta succes.Martafoiul ăsta a încercat și finasa și la nasașa. Toate finele și cele tinere și cele mai bătrâne evita sa mai aibă tangenta cu obsedatul.
Eva pe 13 Octombrie 2017, 15:17
#9309
Care nașa ca mai făcut c*rioasa?
Spuneți tot sa vadă lumea și electoratul cine conduce aceștiu orășel. Cui ați dat mandatul sa va conducă. Alo.alo votanții holerei roșii!
Cetatean pe 13 Octombrie 2017, 14:55
#9308
Scarbit de voi toti ce votati psd.
Azi nu e apa, poate si maine, poimaine se taie iluminatul public.

Toate astea se intampla deoarece o masa inerta de pensionari, asistati si analfabeti voteaza in draci si restul se uita pe geam in ziua alegerilor asteptand ora 21 sa vada rezultatul. In ciuda faptului ca le pleaca de acasa copiii, nepotii nu mai vor sa vina in vacante, masa este din ce in ce mai saraca, acesti oameni sunt fericiti ca exista antena 3 si rtv.

Daca nu ne desteptam nici acum, ne asteapta vremuri grele deoarece in oras vor ramane doar semianalfabeti care vor vota in continuare psd-ul. In loc sa tocati seminte si sa beti bere bulgareasca in fata blocului, mai bine va ocupati de educatia odraslelor ce termina 12 clase si nu stiu sa scrie si sa citeasca! Dar de ce scriu asta? Este prea tarziu pentru voi! Pentru noi cei ce putem gandi poate nu este prea tarziu. Treziti-va turneni si aveti grija de viitorul acestui oras, caci prezentul este tragic!
Nasa pe 13 Octombrie 2017, 13:57
#9307
proastelor...
Dragelor, nu fiti proaste si nu lasati in pace pe Teo...ca mi-a facut si mie o lucrare cu mustata aia a lui ca l-am laudat in toata America; ba da bun e la pat Teo!
Abcedar pe 13 Octombrie 2017, 13:46
#9306
Cabinetul de geografie.
Domnule primar,Danut Curtea pe acest site sau semnalizat în nenumărate rânduri apucăturile tiranice ale lui Mitroi Theodorog plus siluirea tinerelor profesoare.Cabinetul de geografie este transformat în sala orgiilor.Aveți datoria morala și autoritatea sa anunțați inspectoratul județean de neregulile și abuzurile la care sunt supuse tinerele cadre profesorale.Sunt amenințate voalat ca dacă nu dau pe la cabinet nu mai primesc ore.Sper ca numai domnia voastră veți face lumina în acest caz de tot rahatul pentru învățământul turnnean.
Tragic. pe 13 Octombrie 2017, 11:51
#9305
De prin urbea noastră mica .
Sa fie adevărat? Copilul Irinei Zbarcea sa îngroașe rândurile bastarziilor? Se știe ca are plozi cu mai multe femei pe care nu îi recunoaște. Așa ceva!Vai mama lui de nenorocit.A aduse pe nevasta în pragul disperării. Dumnezeu nu doarme și le da după sufletul lor,de parveniți politici!Trăiască familia draditionale romana!YraiascaDracnea care va făcut mari,slugilor avide de putere!
Sindicalist. pe 13 Octombrie 2017, 09:06
#9304
Adevărat este amanta-dar nu poate fi data afară.
Ce face consiliul profesoral în acest timp,dar sindicalistul de sport?Mitroi Mariana

Contabila de la Praporgescu face ce vrea în școală, conduce aceasta instituție în lipsa soțului ca un tiran .Școală este a lor,nu mai este de stat.Rezultatele proaste ale acestui liceu se datorează în mare parte familiei Mitroi.
tânără și neliniștită pe 13 Octombrie 2017, 08:40
#9303
femeie bătrână cu minte puțină
Marienico, potolește-te și mai lasă-le și p-astea tinere să trăiască așa cum ai trit și tu!Puturoasă, fudulă, plină de figuri, vai de caspul tău, furând bărbatul alteia și te lăudai cu asta, eeee cum este acum? Ce te faci dacă te lasă Mitroi, că nu prea ești bună de nimic, la serviciu ești varză stricată, noroc cu prostovanii din jurul tău, că muncesc și te scot, ca femeie te crezi tu frumoasă dar mai uită-te și tu în jur, la oamenii adevărați și o să aflii cine ești... Halal, că rușine nu prea știi tu ce înseamnă !
O colega. pe 12 Octombrie 2017, 23:02
#9302
Nu te lasa Irina!
Zbarcea Irina,te rog sa nu te lași pune o la punct pe babeta și ea la a despărțit pe Mitroi.Roata morii se învârtește! Când înșeli vei fi înșelat!
Nu contează. pe 12 Octombrie 2017, 22:03
#9301
Ca la noi la nimenea.
Irina Zbarcea amenințată sa nu mai intre în liceu de nevasta directorului Mitroi zis și Viagera de colegi.Urmărire ca în filme prin oraș, soția înșelată îl urmărește cu mașina.
praporgescu pe 12 Octombrie 2017, 21:17
#9300
irina ?!
Mai multe detalii
teo pe 12 Octombrie 2017, 21:07
#9299
mitroi
are un tupeu fantastic Mitroi! de fapt tupeul este principalul atu al sau!un lingau politic care a schimbat,,n'' partide si care se regaseste de minune la psd!uitati-va la fratele lu Mitroi care e administrator la policlinica si care habar nu are de ce face acolo?!astia sunt oamenii psd-ului!
petruta pe 12 Octombrie 2017, 20:24
#9298
sefa linia5
Sc triconf srl angajeaza confectioneri cu experienta ptr linia mea 5 relatii la doamna Raicu Nuti prietena mea

mmm pe 12 Octombrie 2017, 20:23
#9297
rusine
Ptr noua sefa linia 5 petruta
piti pe 12 Octombrie 2017, 20:22
#9296
ptr doamna stela mangu
Doamna. *** v-ati intrebat daca cineva din noua firma oricare angajat ooooo vrea sefaa PE pitii zis Petruta ? Este o putoare ordinara doamna ***fura din firma *** face hanorace ptr ea SI prietenele ei ***doamna habar nu aveti CE face ea in timpul programului :::numai ciubuc*ri



De unde pana unde! pe 12 Octombrie 2017, 19:38
#9295
Cabinetul de boli dermato-venerice.
MAi zilele trecute cabinetul din policlinica asediat de profele de la Praporgescu.Toate au ieșit cu diagnosticul de gonoree acuta și sculament.Vinovatul transmițător Mitroi limbistul.Cred ca autoritățile statului vor interveni pentru combaterea acestui flagel.
haha pe 12 Octombrie 2017, 19:10
#9294
zau
\d-lor profesori, citi dintre voi declarati cum sa intimplat in cancelarie la politie parchet si instanta pentru a nu fi musamalizat cazul. va zic eu - niciunul c*rvelor
Mini partida de scandal la Praporgescu. pe 12 Octombrie 2017, 17:33
#9293
Politia sa și facă datoria
Sper ca domnul Ene sa nu mușamalizeze și acest caz ca multe altele Onor familiei draditionale psdiste. Uaaaa.javrelor!
AdelinPetrisor,relatează de la fata locului. pe 12 Octombrie 2017, 17:20
#9292
Psdistîi nu se dezmințit.
Ca și iubitul lor conducător care iubește familia tradițională, Mitroi țăranul de la Salcia în se aprind călcâiele după toate profele divorțate sau creduli. AZI AM asistat la o scena de tot grotescul .În plina pauza și aici mă refer la pauza mare Mariana Mitroi sare la gatul Irinei,aducându i injurii și amenințând ca o mahalagioaica pe săraca amantuta.O scena de tot penibilul,am ieșit cu toții afară de rușine și în același timp de scârbă. NU MAI ESTE NIMIC BUN ÎN ACEASTA ȘCOALĂ! .
Unul care nu iubește psdeul. pe 12 Octombrie 2017, 16:45
#9291
Liceul industrial și cu**arasia la mare stânga!
Lume ...lume azi scandal mare în cancelaria liceului,protagoniste doamna Mitroi Mariana,și actuala amanta a basinosului Mitropolitul. Chemata politia vrea sa mușamalizeze cazul .
tutu pe 11 Octombrie 2017, 19:56
#9290
dragnea
Pai cine sa mearga la primarie sa vorbeasca cu autoritatile despre funerariile si comemorarea Prof.Dragnea,cu**a aia nenorocita de fiesa care tot timpul la injurat si la batjocorit cu orice ocazie.In primul rand rusine familiei care i-a facut o inmormantare de rahat si apoi autoritatilor...
Becali pe 11 Octombrie 2017, 14:36
#9289
Pt.9285
Mare tembel! .
Credinta e in fiecare dintre noi pe 11 Octombrie 2017, 11:03
#9288
Politia nu cunoaste legile !!!!!
Ce reprezinta urletele ciorilor si pe cine reprezinta astfel de ”traditii”?Cu aceleasi obiceiuri,cu boxele date la maxim,se tin si slujbele de la Biserica Sf.Vineri.Parca suntem un stat de musulmani.Ce inseamna bataia asta de joc?De ce nu-si fac datoria,autoritatile?De ce este dator un oras intreg sa asculte vaietele unor iresponsabili si lalaielile unor lacomi dupa bani?
y pe 11 Octombrie 2017, 10:39
#9287
l
https://www.riseproject.ro/articol/harta-tel-drum-latifundiarul-din-teleorman/
nemultumitul pe 11 Octombrie 2017, 04:21
#9286
circ si lehamite
o zi a recoltei cu aceleasi mutre si acelasi scenariu!lingai ai primarului si agitatori psd plimbandu-se si impartind zambete false celor din jur!la o distanta mica trupul neinsufletit al marelui profesor Tutu Dragnea era tratat cu indiferenta de autoritati! Tutu Dragnea,profesor,membru al uniunii scritorilor,o personalitate multilaterala nu a fost lingaul puterii niciodata!va bateti joc de oamenii de cultura din oras,oricum demnitatea profesorului Dragnea nu v-ar fi acceptat indiferent de situatie!respect domnule profesor si rusine autoritatilor pentru ca meritati funerarii municipale!
Yo pe 10 Octombrie 2017, 23:14
#9285
Nu sunt rasist :)
Oameni buni va deranjeaza muzica rromilor?eu as putea sa o asculti de zi.de zi.si de 9 ori pe zi.

P.S

Calcul simplu: 9 buc muzicale x 365 zile=....

Da Doamne sa le cante muzica la toti rromi.

Amin!!!.

P.S la p.s nu sunt rasist.
anghel pe 10 Octombrie 2017, 21:58
#9284
u
sa traiasca danut pentru ca nea dat sarbatori si spectacole si distractie!
Se stie! pe 10 Octombrie 2017, 21:47
#9283
Pentru politie!
Multumim politiei Turnu Magurele pentru inca un concert extraordinar! A murit inca un rom! Tocmai a trecut masina voastra,si-au gadilat putin urechile cu sunetul puternic din boxe si au plecat mai departe! Multumim pentru liniste si concert!
locuitor pe 10 Octombrie 2017, 19:30
#9282
D-le Comandant al politiei
Lucartorii dvs nu sunt verificati absolut deloc?...casca gura si dormiteaza alene prin masini in timp ce pe strazile din Magurele se pretrec hotii si violente zilnic . In special pe str.Mi9hai Voteazu ...vai de noi...salvatori isi fac de cap furindu-ne sio injosindu-ne copii si familiile .
ipse pe 10 Octombrie 2017, 19:27
#9281
D-le primar
Ne-ai cerut votul si ti l-am dat crezind in tine...acum se vede treaba ca ai uitat de noi cei de pe strada Mihai Viteazu ...au pus borudurile si atit...STOP ..cobstrcutorii probabil ca au inhatat banii, ura si la gara ...Nu verifica nimeni..suntem lasati balta? Nu ne ajung cele doua gasti zarnaieni si salvatori ...
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.