Turnaţi aici tot ce vreţi să iasă la lumină.

1087374 vizualizări | 10688 comentarii

 Această rubrică se adresează celor care au informaţii şi vor să le ştie toată lumea. Trimiteţi ştirile şi faptele pe care le vedeţi şi auziţi, noi le publicăm imediat. În speranţa că vor fi interesante şi reale, vă invităm să fiţi reporteri. Aşteptăm să scrieţi, dacă aveţi ceva de spus.

Comentarii (10688) Adaugă comentariu
Anti-PSD Ciuma Rosie pe 25 Martie 2019, 19:05
#10688
NU MAI VOTATI CORUPTII
Pt situația orașului nostru trebuie să le "multumim" primarului si Consilierilor PSD: PRUNĂ MARINEL, AURA ATHENEU, DUMITRU SIMION si GHEORGHE MIHAI care au fost plătiți de către partid să meargă la Palatul Cotroceni să protesteze! Acum de ce nu mai ies in stradă să protesteze pt situația dezastruoasă în care arată Turnu si țara noastră???
Grig pe 24 Martie 2019, 23:55
#10687
Ghici
Pupici,sa ma pupi undeva,ce dracu ai tu ma fraiere cu echipa asta,chiar nu ai inteles ca nu ne intereseaza de pupături,noi jucam fotbal,nu politica.huuuiui,zdreanță ce esti
Mariana - A.S. pe 24 Martie 2019, 12:59
#10686
Vin alegerile deja se observa..
Nu numai in oras se observa cu cata mandrie te saluta smecherii psd-isti au inceput sa iasa la lumina deja te si contrazic in strada cu fel de fel de minuni inventate...iar daca mergi in primarie esti luat cu vorbe dragute de paznicul de la intrare care bineinteles este dresat si el sa fie omenos cu spirit civic ....aveti voi scoala in voi dar turneni s-au cam saturat ...nimeni nu mai face nimic in acest oras ....nici asociatiile si nici primaria ...vis-a-vis de buna administrare a orasului si mai ales a loc*rilor de joaca pentru copii,strazile in totalitate sunt cu gropi pe care nimeni nu le vede....pacat de acest oras si de acesti oameni minunati care de buna credinta au votat pentru bine acestui oras....
Sinaia 23 Martie 2019 pe 24 Martie 2019, 08:33
#10685
O propunere corecta si de bun simt
Pana la instaurarea in Parlamentul European,propun o vizita serioasa a unei echipe de la Curtea de Conturi,sa constate corect cam ceea ce s-a facut cu banii nostri,cu banii publici.Dupa care,o binemeritata escala cu ramanere prelungita pe la Rahova,Jilava ori alta statiune potrivita pentru conducatorii din PSD.Pentru acesti ”binefacatori” ai fostului oras Turnu Magurele.
Sustinatorul pe 24 Martie 2019, 01:25
#10684
Domnul Cuclea Europarlamentar
Îl sustin pe Domnul Primar in c*rsa pentru un loc in Parlamentul European a demosntrat că merita mai mult decat Primar in micutul sat Turnu Magurele unde nu este apreciat la adevarata sa valoare! In cei 4 ani de mandat satul TR Magurele a inflorit efectiv sub conducerea dumnelui si nu ma refer numai la frumoasele panselute plantate pe centru. A dovedit ca merita sa-l sustinem si sa-l votam, nu merita sa stea aici la capacitatea dumnealui intelectuala pe salariul de primar de 7.000 de lei e o rusine merita zeci de mii de euro e prea bun pentru noi sa vina domnul director de la Uniriea ca primar pentru 4 ani apoi sa mearga si dansul la Parlamentul European
Pupici pe 24 Martie 2019, 01:16
#10683
Turis-Oltul-Dunare-Marea Neagrea-Salelele ✈️
Toata lumea se cearta pe aici ca sunt gropi in oras dar la Stadion sunteti primii sa sustineti echipa Oltu-Dunarea-Saelele
Pieton pe 23 Martie 2019, 18:18
#10682
Daune materiale si morale
eu sunt un simplu pieton si nu exista decat riscul sa-mi rup picioarele calcand in gropile lasate prin turnu-vina mea .Dar daca as circula cu masina,i-as da in judecata pe toti iresponsabilii care au adus orasul la stadiul acesta si le-as cere despagubiri materiale pentru stricaciunile si uzura provocate masinii si despagubiri morale pentru stresul pe care mi-l provoaca zilnic.Daca toti cetatenii ar avea c*raj civic si ar reactiona atunci cand este cazul,nu si-ar mai bate astia joc de noi asa cum vor.Si daca la sfarsitul mandatului le-am cere socoteala pentru ce au (a se citi n-au) facut pentru orasul acesta,atunci lucrurile ar sta cu totul altfel. Dar se pare ca ei raman cu mandatul si noi cu "socoteala"
Alex Dima pe 23 Martie 2019, 13:58
#10681
Dorim Reducerea Nr de Parlamentari la 300
Oameni buni, haideti să sustinem initiativa de reducere a numărului de parlamentari la 300: https://www.youtube.com/redirect?redir_token=gOc0qllASEpFipmWWDJ5rE973zN8MTU1MzQyNzY2NkAxNTUzMzQxMjY2&q=https://tinyurl.com/descarca-de-aici&stzid=UgwLtS2R3ujGAk0Hi9x4AaABAg&event=comments

Dna AURA ATHENEU când ati fost trimisă de către PSD in Buc*resti la Palatul Cotroceni [iată linkul: http://m.turnucustiri.ro/stiri-locale/11353-video-aura-atheneu-si-pruna-marinel-doua-exemplare-din-categoria-protestatar-pesedist-ne-scriu-cititorii] strigând in gura mare că doriti să se respecte votul, de ce nu faceti si acum la fel??? Dorim respectarea votului dat la Referendumul de Reducere a Nr. de Parlamentari la 300!
Livia pe 23 Martie 2019, 13:02
#10680
Afise electorale
Au impanzit soselele si orasele cu afise electorale marca psd . Au inlocuit "indrazneste sa crezi" cu "meriti mai mult". Chiar nu va spune nimic asra ? Isi bat joc de voi din patru in patru ani, adica la patru ani va dau un nimic mai mare din nimicul pe care vi l-au sat in mandatul trecut, ca diar asta inseamna "meritu mai mult " Adica sa fii mai mintit si mai umilit decat inainte
Vio 2 pe 23 Martie 2019, 10:41
#10679
Se da spaga ?
Gropile din fata primariei nu le vede nimeni ? Daca si acolo strada e facuta praf ce sa ne mai asteptam de la edilii nostri ? Fiecare vine la putere doar cu dorinta de a se aranja pe el si neamurile lor . Asa au facut de 30 ani, asa vor face si de acum inainte . Si noi luam plasa dupa plasa si tot nu ne potolim .
Vio pe 23 Martie 2019, 10:35
#10678
Asfaltare ?
Ce asfaltare vb aici . Bani ingropati in noroaie de nenorociti !
Lungu M. pe 23 Martie 2019, 08:20
#10677
ASFALTARE PATENTATA DE MOHANU PSD
Draga domnule Ionut,intrebarea pentru Primarul Cuclea e alta.Ex.:Domnule Cuclea,asta mai este oras?? Pentru ca seamana din ce in ce mai mult cu un sat cu cateva bloc*ri,depop**at si saracit cu fiecare zi.
Ionut pe 22 Martie 2019, 17:47
#10676
asfaltare
Cucleo,aia e asfaltare?Treci si tu pe unde au astupat gropile cu butelia sa vezi ce calitate proasta au facut.Cum pui niste nestiutori sa peticeasca strazile cind ei nu stiu sa spuna cum ai cheama dar sa plombeze gropi?Totul e o bataie de joc!
Achim pe 22 Martie 2019, 16:24
#10675
...
Pai rahatul de Balaceanu e in consiliul de adm. la Local Urban sef chiar,
unu altu pe 22 Martie 2019, 14:42
#10674
.,,,
A fost votat CUPLUL ANULUI la Turnu Magurele-Alice Jitea si Aldea Tudor. Mireasa a declarat ca a fost fata mare.

Neștiutorul pe 21 Martie 2019, 22:57
#10673
Intreb pentru un prieten
Cartierul Magurele mai face parte din Muncipiul Turnu Magurele sau a fost inlocuit de comuna Saelele ca am vazut ca la Saelele sunt mai multe strazi asfaltate decât în cartierul Magurele?



Jucărie pe 21 Martie 2019, 22:51
#10672
%
Ia spune Cernate bețivule cit ai luat de la Dragnea sa faci lumea sa nu mai intre pe fondul de vînătoare? Ai ținut persoane abuziv cite 5..7 ..Chiar și 12 ore fără motiv zicind ...În vederea cercetări.ai luat telefoane tot aduziv .ai zis ca pe oricine îl găsești pe dig pe fondul de vînă toate sa îl ei citeva ore să îi speri .nu o sa apuci sa ieşi la pensie.în c*rând vei fi citata la DNA pe lângă tine şi rahatul de Bălăceanu..
Sorin pe 21 Martie 2019, 18:04
#10671
vrem sa stim
Care sunt persoanele aflate in consiliile de administratie de la Local Urban si Salubritate?

Cunoscător pe 21 Martie 2019, 17:56
#10670
Cernat Aurică
Cernat dni pol de frontiera a primit ordin de la Dragnea sa îi păzească fondul de vînătoare a primit şpaga groasă .
Ilie de la scularie pe 21 Martie 2019, 15:12
#10669
Administrația PRIMARELULUI
Analizând cifrele celor două societăți subordonate primăriei te turcești de ce afli.Atat Local Urban cât și Salubritate trăiesc pe spinarea cetatenilor. Știți cati membri au consiliile de administratie?aceste societăți cu 87 respectiv 45 angajati au cate 8(opt!!!) membri in consiliul de administratie .Nici societățile comerciale cu mii de angajați nu au atatia membri în consiliul de administrație .Cum își băț joc acesti indivizi de banii cetatenilor!!!
Diaspora pe 21 Martie 2019, 13:14
#10668
Ne vom pune Primarul nostru
Noi cei de afara care muncim ne vom pune Primarul nostru Independent suntem peste 10,000 plecați mai multi decât sunt în Turnu Vom veni cu toți acasă sa scăpăm orașului PSD
Însetat de dreptate și lege pe 21 Martie 2019, 12:18
#10667
Prețul m/3 de apă a sărit de 7 lei
DE CE???Apa de la Turnu Măgurele este mai scumpă decât în marile orașe ale României,în condițiile în care este adusă din Dunăre(3Km),nu din puțuri și pe distanțe mult mai mari și cu costuri semnificativ mai ridicate.De ce trebuie ținuți prin funcții pe la Alexandria,niște umflați și neperformanți activiști PSD,cu salarii și prime imense?De ce suportăm toate aceste excese de putere și de neperformanță,fără o bază reală de calcul și un preț raportat la PIB-ul orașului și al județului?Gașca PSD nu au știut decât să jupoaie cetățeanul sărăcit și mințit,an de an,mandat de mandat,timp de peste 25 de ani,neoferindu-i în schimb decât promisiuni și tot felul de proiecte micinoase și nerealizabile.Orașul însăși este oglinda conducerii PSD.Chiar nu răspunde nimeni?Până unde poate merge hoția și bătaia de joc la adresa cetățeanului?
Cotocu pe 21 Martie 2019, 05:44
#10666
Nilă
Și ce mă a f....o pe măta sau so ruta? Abuzurile care le fac nu vor ramîna ascunse .Cernat este un prost aşa a fost toată viața .Pîrvu le sa te uiți în spate .ați luat telefonu omului și I l ați dus peste doua zile .davasi la m..E și la neveste și tot neamu.faceți chefuri la livada la proc*ror.
Marius pe 20 Martie 2019, 20:15
#10665
Dragnea se internează la Clinică privată de frica infecțiilor din spitalele de stat
Iată un material care arată că Dragnea s-a intrnat intr-o Clinică Privată de frica bacteriilor din spitalele de stat: https://m.youtube.com/watch?v=qfM5tTwit14
Mihai pe 20 Martie 2019, 11:40
#10664
Vrem 300 de parlamentari
Oameni buni, sustineti initiativa de implementare a Referendumului din 2009 prin strangerea de semnături: https://lm.facebook.com/l.php?u=https://tinyurl.com/300-de-parlamentari&h=AT29XHR00FRT6r4Ooz4QgH7eQegi-fLAQV_vFmGKZlpXgYx2TN9c-xws0KYJKlPiZ7tHlsZ9ldeS7O13fUdz2phYqj1jJ2xs23FSIpekjyHFGmqiQ22ad3HppikaroxeOSM-b3xsssj-oruWTZ5LUFY05FG4cJIHIQGVlVI
Tic tac,tic tac.. pe 20 Martie 2019, 09:19
#10663
O asfaltare de râsul c*rcilor
Să terminăm odată cu bătaia de joc la adresa Orașului Turnu Măgurele,a cetățenilor lui,și a banului public.Totul se face într-o sfidare,cu cheltuieli nejustificate și cu personal necalificat pentru acele lucrări.Nu mai așteptați voturi fără minime și reale investiții.Fără crearea unor noi loc*ri de muncă.Fără un serviciu de salubritate care să funcționeze corect.Fără un iluminat stradal corespunzător.Fără o c*rățenie și grijă pentru spațiile verzi,nu simple spoieli înaintea fiecărei campanii de votare,cu imense cheltuieli.Organigrama primăriei gâfâie de angajați ai găștii PSD și a ajuns cel mai mare angajator al zonei.Gata,ajunge cu PSD și oamenii lor,și-au arătat destul competențele.Mergeți la vot și buc*rați-vă de un oraș schimbat în bine,european și cu oameni care iubesc democrația.
Nilă pe 19 Martie 2019, 21:55
#10662
Pt.Cotocu
Care frați i-a bătut Pârvu?Frații care au distrus peștele pe râul Olt! F.m.în gât de braconieri și vouă și la ăia de la Moldoveni-Giuvărasti.Tărani obosiți.
DANA pe 19 Martie 2019, 15:16
#10661
Gunoiera șefă
PETCULEASCA este o psd-ista infocata si conduce firma de salubritate .Ca si CONE ea ocupa ilegal această funcție (nu sunt respectate prevederile ord.109/2011).Această individa nu face achiziții în seap așa cum cere legea Pentru ea ca si pentru primarel respectarea legii este facultativă. Cum îi verifică c*rtea de conturi pe acesti hoti? După cum a remarcat toată lumea c*rățenia in oraș este întreținută de o biată femeie care se plimbă de dimineața până seara cu un băț cu care adună hârtiile de pe jos ca să poată să-și ia salariul "domna"care are si sofer la scară. Trai nenică nu ca la UVCP pe Bercelui.Nu vrea sa se pensioneze pentru ca nu mai are cine să salubrizeze comuna.
Ilie de la scularie pe 19 Martie 2019, 13:53
#10660
Asfaltarea marca CUCLEA-CONE
Acești doi neica-nimeni risipesc banii cetatenilor pe lucrări de mântuială. In loc sa facă lucrări durabile se ocupa de carpeli. De-a lungul vremii acest neispravit de primar a irosit o grămadă de bani ai cetatenilor. Va mai aduceți aminte de interviul de la pro tv de anul trecut cand spunea că a cheltuit 100.000 euro pentru un studiu de fezabilitate în port.Care a fost finalitatea? Bani aruncati pe fereastra la firmele psd in loc sa facă asfaltari ca lumea.
Alexe pe 19 Martie 2019, 12:51
#10659
Dorin 300 de parlamentari
Oameni buni, haideti să strângem semnături pt a implementa aceasta Lege de Reducerea Numărului de Parlamentari in baza Referendumului din 2009. Iată aici linkul: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=314458089272682&id=314447432607081&__tn__=*s*sH-R
Cotocu pe 19 Martie 2019, 08:47
#10658
?
Domnul Administrator de ce nu spui nimic despre abuzurile politiei de frontiera.agentul Pîrvu a bătut doi frați din lunca și le-a furat bicicleta .
ALEGATORII pe 18 Martie 2019, 22:37
#10657
Garaje pe domeniul public
Aceste cutii de tabla nu au aviz de construcție, Plus ocupa domeniul public,unii au cite 2garaje,Stinge-ți semnături sa fie date jos toate garajele!PNL dacă vom câștigate vom da jos !!!Uitati-va la.Codrea de la T unde a intrat pe domeniul public !
Gigi pe 18 Martie 2019, 14:20
#10656
Cel mai "valoros" primar din istoria orașului ajuns comuna
Florinelo sa nu fii proasta si sa votezi pe altcineva.Are 7ani de cand "conduce" orașul si se cunoaște măna lui de "gospodar".A umplut orașul cu cutii de tablă.Altul ca el nu mai găsim.
florinela pe 18 Martie 2019, 06:52
#10655
nu vrem alt primar
daca nu va candida acest primar din nou nici pe altul pus de psd nu-l vom vota...nu cred ca psd are alt primar capabil.....asta de este viceprimar nu cred ca merita ca nu sa implicat deloc in odaia nu a venit sa vorbeasca cu oamenii ...trebuie sa vorbesti cu oameni lor si aia sa le transmita si oricum nu te rezolva....ori ramane cuclea ori sa plece cu totii...te saluta si da mana cu tine doar sa ia votul...
ALEGATORII. pe 17 Martie 2019, 15:24
#10654
PNL vs PSD
PNL dacă câștiga alegerile va pune miniștri competentei pe fiecare minister în funcție de abilitățile și performantele studii de specialitate pe fiecare ramura a ministerelor nu ca PSD care pus analfabetii!
Doaspora pe 16 Martie 2019, 17:11
#10653
PSD nu va câștiga nicio data Presedentia.
Anul acesta PSD se.va diviza.în mai multe formațiuni cu a făcut și liberali cu Alde și PNL,USR va face cu PNL și cu PMP,,Plus,Frăția Diaspora.și alte partide mici Alianța Dreptate în total.peste 4mil.membrii !Asa ca ciocul.mic PSD nici 20 la suta nu va lua !!!Va fi cea mai grea înfringere și umilitoare a Ciumei Rosii!!
Ovidiu pe 16 Martie 2019, 17:11
#10652
Turris-Oltul Turnu Măgurele
Cu toate piedicile,spre disperarea bulangiilor, echipa noastră, Turris Oltul Turnu Măgurele, a reușit să câștige cu 5-1,în deplasare la Atletic Bradu,actuala echipă a foștilor jucători de la Universitatea, Costea și Dina.Felicitări băieților!Ce frumos, în continuare pe locul I.
ALEGATORII. pe 16 Martie 2019, 13:57
#10651
Cu CNP sa votam pe buletinul.de vot
Președenția va da o ordonanță de președinte la propunerea PNL sa votam cu CNP pe vot asa sa numai fie nicio fraudare și o lege sa fie olgativitati toți romanii cu drept de vot sa se prezinte la urne !!!dacă ne vom prezenta la vot peste 50 /la suta și cu Diaspora PSD nu o sa ma iasă nici la Locale nici la parlamentare !!!
Anti-PSD Ciuma Rosie pe 15 Martie 2019, 16:35
#10650
PSD=CANCERUL ROMANIEI
Oameni buni, ieșiți masiv la vot si votați împotriva PSD+ALDE, Pro-România (Ponta=aceeasi Ciumă Roșie), PRU-PRM (S. Ghiță). Convingeți-vă familia, rudele, prietenii să voteze împotriva lor, ne-am săturat de hoți și de șmecheri, ne-am săturat cu toții de PSD Ciuma Roșie, uitați-vă cum arată Turnu din cauza PSD-ului! Aduceti-vă aminte cum toți Consilierii PSD in frunte cu: PRUNĂ MARINEL, AURA ATHENEU, DUMITRU SIMION si GHEORGHE MIHAI au fost plătiți cu 50 Ron de către PSDeu și trimiși la Palatul Cotroceni să protesteze! Acum de ce nu mai ies să protesteze căci vrem cu toții autostrăzi..... Jos Corupția, jos Ciuma Roșie!!!!! Vrem Autostrăzi !!!!!
....... pe 15 Martie 2019, 16:23
#10649
Pt.10631
Scuze 10630 am gresit numarul.
....... pe 15 Martie 2019, 12:00
#10648
Pt.10630
Esti și analfabet și prost: nu vreți să recunoașteți că Dragnea este cel mai mare penal, de pușcărie nu scapă. Puteti sa triplati pensiile la ritmul inflației este 0, iar creșterea prețurilor anulează toată mărirea. Dacă se prezintă 40% la sută la vot psd devine istorie.
Flori pe 15 Martie 2019, 11:00
#10647
Jegoasa
Noi muncim si cite 10,12 ore pe zi pentru un amarit de salariu si nenorocita de CapalMihaela atiti sta la serviciu intr o saptamina cit stam noi intro zi,oare unde e dreptatea
PSD ist pe 15 Martie 2019, 00:02
#10646
pt 10626
Cat de prost esti LOL . Pai nu l ati avut ma si pe Basescu & co presedinte si pe Constantinescu& co? Sau atunci tot psd ul facea si dregea? Ba din cauza voastra,fuduilor, a plecat lumea ma. Noi am marit pensiile si salariile. Si le vom mai mari ca sa va crape voua buza aia. Cat va mai agitati voi p aci tot degeaba. Lumea ne va vota bai si ne va sustine iar pe voi va vom baga la bulau ca prea va credeti buricul pamantului si incalcati toate regulile democratiei.O sa rada Dragnea de voi LOL LOL LOL LOL
DNA pe 14 Martie 2019, 15:00
#10645
Dragnea a furat de la copii,CUCLEA fura de la bătrâni
Sistemul electronic de achiziții publice a fost făcut de stat pentru ca instituțiile publice sa facă achiziții la cel mai mic preț.Acest lucru nu este valabil și pentru primăria condusă de CUCLEA.Centrul de bătrâni este in subordinea primăriei.Aprvizionarea cu alimente pentru întreținerea bătrânilor din centru se face exclusiv de la buticul din piața VASILIADA care face parte din clientela PSD.In loc sa cumpere de la supermarketurile din oraș cumpara de la buticul vasiliada din piața .Absolut toate alimentele cumparate de la acel butic au prețuri mai mari decât la supermarket.Comparati și dumneavoastră prețurile.Cumpara ceapa cu 4lei,morcovi 4,6lei,mere 5lei,banane 8lei,cartofi 4lei,varza 5 lei,ananas 10 lei,lămâi 9 lei etc. Numai in luna Decembrie 2018 a cumpărat de la acest butic de 500 mil.lei iar in 8 luni din 2018 a cumpărat de 2,5 miliarde lei.Ce comision primesti CUCLEO pentru asemenea cumpărături ?
VOT împotriva cancerului PSD pe 14 Martie 2019, 07:57
#10644
Pentru toți cei plecați din Tr.Măgurele(Diaspora)
Să vă dea Dumnezeu sănătate,putere de muncă și să vă țineți de cuvânt.Să vă întoarceți în oraș cu buc*rie și să votați cât mai mulți,pentru că cei rămași poartă vina pentru plecarea voastră departe de țară și de cei dragi.
Diaspora pe 13 Martie 2019, 12:06
#10643
FARA PSD la Turnu Magurele
Noi cei care suntem plecați,vom veni acasă sa salvam orasul!Suntem peste 10000 plecații din Turnu,la viitoarele alegerii ne vom pune Primarul nostru nu ce vrea PSD!!!Adio PSD.niciun viitor nu avem cu Ciuma Rosie !!!
....... pe 12 Martie 2019, 13:30
#10642
Holera roșie
Cum să fie Dragnea nevinovat mai analfabetilor; dosarul bombonica-condamnați 10 dintre inculpați, fraude cu fonduri europene dovedite de OLAF, dosarele tel drum.....La Jilava îl prinde pensia.
O societate bolnavă pe 12 Martie 2019, 10:29
#10641
Metoda *O dai, te pun bine*
Acum depinde și cum?Mda,o ține sigur cineva în brațe,dar tot sigur,niciunul dintre ei nu are hainele pe el.Fiecare are un preț și totul este de vânzare...pe la PSD.Exact cum ne spunea și PUIE MONTA,la PSDRAGNEA totul e pe funcții.
George pe 12 Martie 2019, 08:55
#10640
Nu se dorește progresul și respectarea legii
Timp de 4 ani se merge prin concedii și tot felul de deplasări de plăcere,se doarme prin birouri,se fac tot felul de promisiuni și se sparg străzile și trotuarele,după care,când se apropie alegerile,se dă cu var pe pomi,se schimba câteva borduri,și gata prosteala pe următorii 4 ani.Măi,oameni buni,nu v-ați săturat de hoția și minciunile care ni se aplică de ani buni?Orașul arată mai rău ca niciodată,iar unii dintre noi votează parcă pentru desfințarea lui.
Cetățean cu drept de vot pe 12 Martie 2019, 03:00
#10639
ASFALTAREA IN TR - O BATAIE DE JOC
In CATANGA se asfalteaza ca pe vremea lui Mohanu,adica se peticesc gropile pe ploaie si cu metode rudimentare.Ce sa mai spui,zona aduce niste voturi.In jurul parcului dai cu masina in gropile cat gaurile de canal.Deh,parcul nu aduce voturi.Pe Magurele sunt strazi neasfaltate si in santier,de ani buni.Dezastru e tot ce se vede.Sa vedeti cum va arata si centrul orasului la urmatoarea primavara.Prostia,slugarnicia si incompetenta gastii PSD ne va costa pe toti.Sa iesiti la vot si sa va votati călăii,prostilor!
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.