Turnaţi aici tot ce vreţi să iasă la lumină.

1739691 vizualizări | 14780 comentarii

 Această rubrică se adresează celor care au informaţii şi vor să le ştie toată lumea. Trimiteţi ştirile şi faptele pe care le vedeţi şi auziţi, noi le publicăm imediat. În speranţa că vor fi interesante şi reale, vă invităm să fiţi reporteri. Aşteptăm să scrieţi, dacă aveţi ceva de spus.

Comentarii (14780) Adaugă comentariu
55 pe 24 Ianuarie 2022, 14:00
#14780
.
Bai obsedatule, termina în plm odată cu ceareul tău!
cc pe 24 Ianuarie 2022, 13:33
#14779
Somn usor !
Primarul nostru,doarme si azi !Si daca este 24 ianuarie,o zi de sarbatoare pentru noi romanii,asa zisul primar al urbei noastre,are alte preocupari,poate joaca tenis la Geanta sau poate este la ospat la Poiana,sau el traieste in lumea lui de vis cu afaceri pe lucrarile din Primarie si amante cit se poate,ca doar de asta a fost ales !
CIOLAN DE ROS pe 24 Ianuarie 2022, 09:15
#14778
CIOLANIADA
C.A.R.P. langa Marin Preda, au ADUNARE GENERALA maine 25 ian 2022 pentru ALEGERRA CONDUCERII SI SCHIMBARI MAJORE. PENTRU ALEGEREA OAMENILOR COMPETENTI DORIM SERIOZITATE .De aceea VA ANUNTAM, ca

- STEFANIA - sefa cenzori

-NUTU VASILE- granicer in consiliu

-FANICA (de la bingo) spion delegat

-BURTAN EMIL, viceprimar la Traian sunt vazuti din ce in ce mai des complotand, dezbinand si " urzind planuri" pentru noua conducere.

CE URMARESC EI ???

STEFANIA A FOST SI E " PARALELA"

NUTU NU MAI ARE CALE DE INTORS

FANICA INSEALA OAMENII

BURTAN FACAND ABUZ DE FUNCTIA DE VICEPRIMAR VREA BENEFICII PTR SOTIA DELEGAT TRAIAN SI PTR EL, IN VIITOR, LOC IN CONDUCERE
VIN AI VOSTRI, PLEACA AI NOSTRI... pe 22 Ianuarie 2022, 10:27
#14777
NOI RAMANEN TOT CU BANII LUATI
- LA PENSIONARII DE LANGA MARIN PREDA, ESTE MARE ZARVA PENTRU SCHIMBAREA CONDUCERII .

" ACTUALII NU VOR SA LASE CIOLANUL"

-"OMUL DE AFACERI", VICEPRIMARUL DIN TRAIAN, ESTE VAZUT DIN CE IN CE MAI DES IN " COMPANIA " GRANICERULUI NUTU VASILE..

-CE " INTERESE COMUNE EXISTA INTRE ACESTI INDIVIZI "??

- DIN PARTEA VICEPRIMARULUI, BANUIM , CA AR FI OBTINEREA DE FACILITATI PENTRU SOTIA DANSULUI

- IN SCHIMB, GRANICERUL, CREDE CA DACA ISI INFILTREAZA OAMENII IN RANDUL NOII CONDUCERI, VA FI ABSOLVIT DE VINOVATIE ???

BELMONDO pe 21 Ianuarie 2022, 19:41
#14776
BINE V-AM REGASIT
Salut GRANICERE ! Ce bine stii sa iti maschezi identitatea .... TE CREZI " UNS CU TOATE ALIFIILE " .. INSA, TE-AI DAT DE GOL IN ARTICOL, AI VRUT SA CREADA CITITORII CA ESTE O ALTA PERSOANA, IAR TU ESTI " CURAT CA LACRIMA "

" N-AI MANCAT USTUROI NICI GURA NU ITI MIROASE "...

Jerca Norocel pe 20 Ianuarie 2022, 11:34
#14775
O rugăminte!
Pentru persoana care a postat la nr14771, am onoarea să vă informez că am lucrat 20 de ani cu Col(r) Vasile Nuțu, la B. de Grăniceri și vă spun sincer că sunt siderat de ceea ce scrieți. Este un om cu frică de Dumnezeu, mereu a dat dovadă de cinste, corectitudine și nu a fost vreodată implicat în asemenea actrivități ca cele menționate în postare, mai ales că întreaga sa activitate a desfășurat-o doar pe linie operativă. B. de Grăniceri nu a fost un sat fără câini, a fost an de an controlat de Curtea de Conturi, de structura specializată pe audit din aparatul central al MAI și de Corpul de Control al ministrului și nu au fost niciodată, dar niciodată constatate asemenea fapte. Am scris toate acestea, pentru că sunt deranjat de afirmațiile care nu au niciun suport real, fiind făcute cu rea credință la adresa activității grănicerilor. Am rugămintea la dumneavoastră de a opri această tiradă de afirmații care aduc atingere onoarei și demnității umane. Mulțumesc anticipat pentru înțelegere!
Corect Nicu pe 20 Ianuarie 2022, 00:47
#14774
Ai dreptate
Si veniturile acelui 'centru comercial' se bazeaza pe salariile date tot de ei si pe pensiile batranilor din oras? Da-ti singur raspunsul si pastreaza-l pt tine, sa nu ii mai bagi pe altii in seama..si pt cultura ta generala acel centru cauta disperat angajati, nu au gasit cati au nevoie. Lidl o sa se deschida mai tarziu decat era programat din cauza erorilor de constructie la acoperis..
Ochiu pe 19 Ianuarie 2022, 18:30
#14773
Miliția pe 14 ia baniiii
Miliția doarme la stație pe magurele, morții sunt dezgropatii, cazanele ne sunt furate, nu mai avem c*raj sa ieșim sin casa.?????!!!!!!!
Nicu pe 19 Ianuarie 2022, 10:46
#14772
Lui #14770
Mai postacule,la acele mari magazine este vorba de peste 300 de viitori angajați.Un număr ce depaseste cu mult nr.de evazionistii ce poseda o taraba inestetica si insalubra,sau numarul de vanzatori si patroni de pe tot Praporgescu,loc*ri pline de marfuri de proasta calitative,multe dintre ele expirate.Deci,mai multe salarii si mai multi contribuitori la bugetul de stat si cel de pensii.Hai ca te-am bagat prea mult in seama.
GRANICERE PLEACA LA GIURGIU pe 19 Ianuarie 2022, 06:36
#14771
I-ATI TALPASITA LA GIURGIU
GRANICERUL NUTU VASILE A CARAT TOT CE SE PUTEA DIN UNITATEA MILITARA: HRANA DE REZERVA A SOLDATILOR PENTRU RAZBOI / CALAMITATI : CONSERVE, BISCUITI, ETC

BOCANCI, PANTOFI, CIZME MILITARE, PUFOAICE, STOFELE CARE ERAU PENTRJ COSTUME, ETC

MOTORINA, VITEI,, PESTI SI TOT CE GASEA LA POPOTA UNITATII

Kaufland si Lidl pe 19 Ianuarie 2022, 01:35
#14770
Vor falimenta multe afaceri locale
Poate acele afaceri locale aveau cate 2, 3 angajati fiecare (se cotizau taxe pt ei). Sa vedem salariati in Turnu Magurele de cand va deschide kaufland..o sa angajeze 'niste personal' iar ei or sa traiasca din salariul de il dau tot ei personalului si din pensiile batranilor, cam asta o sa se intample..
Patiseru' pe 18 Ianuarie 2022, 17:48
#14769
Pt. L&K-#14768
Bai acesta, tu ai fost vreodata in magazinele astea sa vezi ce produse au? Ce tot bati c*rul gura?
Lidl si Kaufland pe 17 Ianuarie 2022, 19:47
#14768
Falimenteaza pe oltenii
Lidl si Kaufland falimenteaza aproape toate patiseriile si cofetariile din oras cu preturii foarye mici la oeste 300 de produse !!
Atoatestie pe 17 Ianuarie 2022, 16:29
#14767
Pt vecin!!!
Da, la miliția turnu, condusa de fripuristul cmd, opreanu a înființat sala de pariuri, barbut. 10% din suma se duce la cmd. D. a. N. A., vine încet dar sigur, a trecut de seaca. La zimnicea, tea ocolit. La turnu la prins pe pinti. Nu mai sau iunie,... Scapi
Turnenii pe 17 Ianuarie 2022, 15:56
#14766
Sa terminat smecheria
Lidl si Kaufland va puso la c*r la multi cu preturile mici,vezi si Dechman,Altex,jisk,Pepco,Harvis,
Pentru nea Gica pe 17 Ianuarie 2022, 15:48
#14765
ti-a cazut creionul de la ureche
Pai ma, nea Gica, cu ce te incalzeste pe tine daca primesti un bon la frizerie ? Iti tine bonul ala de cald ? Se face evaziune fiscala pentru ca statul e jepcar. Iar tu, nea Gica, ai sa ramai mereu un comentator pe site-uri de genul pentru ca nu esti in stare sa faci ceva pentru tine sa te dezvolti...cum se zice la noi : fa-i pe altii cu _)_ mare. Ramai in continuare un angajat ieftin. Te-am pupat, nea Gicaaa!
cc pe 16 Ianuarie 2022, 13:33
#14764
D ale primarului
Dupa ce a defrisat parcul municipal,niste incapabili care au pus la pamint arbori seculari de o inestimabila valoare, alte minunatii ! Au renuntat si la spatiul verde si au desenat in parc numai alei.Borduri mai multe,asfalt mai mult,scoatem din parc pamintul si aducem altul,sa fie bine cu devizul si procentul !! Si ca firma constructoate sa mai reduca din cheltuieli,primaria asigura mai nou paza .O haita de peste 15 ciini comunitari dormeau azi la soare in fata Monumentului independentei .Adica in plin centrul orasului ! Ce sa vorbim de Katanga sau cartierele mai marginase ?Actualul,asa zis primar al orasului,din Dastarul cu sofer platit,nu vede ! a uitat sa-si puna perna sub fund.
Gica cu creionul la ureche pe 16 Ianuarie 2022, 12:47
#14763
Romanul face ce vrea in tara lui
Domnule *Faliment*daca e vorba de falimentul firmelor care nu dau bonuri fiscale,atunci e foarte bine.De cate ori ati primit bon de la tarabe,de la frizer,de la florarii,unele magazine cu produse de panificatie ori vulcanizari,plus multe magazine de pe Praporgescu,Katanga,Odaia si Magurele.Daca ANAF si-ar face bine treaba,colectarile ar fi si ele pe masura,ar exista bani si pentru salarii marite,pensii,alocatii si altele.Atat timp cat economia subterana se apropie de 50%,evaziunea fiscala a depasit 35%,Romania fiind pe primul loc in UE,care mai este discutia noastra?Daca sunteti nemultumiti de aparitia acestor mari magazine,ramaneti si faceti comert intre voi evazionistii si tarabagii.Pensiile le veti primi tot dupa urma comertului facut de voi,*legal*.Hai,vanzare buna!
baietu pe 16 Ianuarie 2022, 12:12
#14762
PTR TROMPETA DE LA KAUFLAND
O SA SE DUCA DRACU DE UNDE AU VENIT SI TU CU EI ASTA CU FALIMENTU CA SINT BANII MULTI IN ZONA ASTA
Faliment pe 15 Ianuarie 2022, 21:15
#14761
Lodl si Kaufland falimenteaza orasul
Cu Preturile pe care le au aproape tot orasul va merge la aceste supermarketurii ! O sa vedem mai multe firme imchise !
FONDURI PENTRU CATEDRALA pe 15 Ianuarie 2022, 17:09
#14760
" SPALARE DE BANI" LA BISERICA
- STIATI CA SI PREOTUL PETCU A FOST IMPLICAT " IN SPALARE DE BANI ", IMPREUNA CU GRANICERUL NUTU ?
Vecin pe 15 Ianuarie 2022, 17:06
#14759
Hoooo, militia
Știe cineva, la miliția lu voinicu cata, sa deschis joc*ri de noroc?
GRANICERE NU TE VREM pe 15 Ianuarie 2022, 16:49
#14758
FOSTUL GRANICER
- NUTU VASILE CARE A FOST LA GRANICERI, MEMBRU IN CONSILIU LA PENSIONARI LANGA MARIN PREDA, A BENEFICIAT DE " INDEMNIZATII NESIMTITE " DIN BANII OAMENILOR UNDE AU AVUT CONTROL

-ACUM UMBLA PRIN TOT JUDETUL SA-SI ADUCA OAMENI DE -AI LUI LA ADUNAREA GENERALA SI SA JEGMANEASCA IN CONTINUARE UNITATEA, CREZAND CA SE VA MUSAMALIZA TOTUL...

-OAMENI BUNI, VI S-AU FURAT ECONOMIILE DE O VIATA . ..

- NU VA LASATI AMAGITI ....





BUN VENIT " PENALILOR " pe 15 Ianuarie 2022, 00:05
#14757
CINE ARE DOSAR PENAL E ASTEPTAT
- SE CAUTA EXCROCI PENALI, CARE AU CAT MAI MULTE DOSARE LA ACTIV, PENTRU A FURA " ORGANIZAT ", ECONOMIILE SARMANILOR PENSIONARI - ASTEPTAM " UN NOU GRUP INFRACTIONAL ORGANIZAT DE " MESERIASI " PENTRU A FURA CE A MAI RAMAS DIN AGONISEALA DE O VIATA A PENSIONARILOR INSCRISI LANGA SEDIUL DE LANGA OCOLUL SILVIC...

- CEI CARE AU COMIS CELE MAI MULTE INFRACTIUNI, SUNT PRIMITI IN CONDUCERE :"
" SA TRAITI pe 14 Ianuarie 2022, 22:56
#14756
" SA TRAITI BINE"
- A FOST ODATA, CA NICIODATA, UN GRANICER INFOCAT, CARE " DORUL " DE PENSIONARI L-A APUCAT..
MITING pe 14 Ianuarie 2022, 21:55
#14755
PE 26 IANUARIE
Miting ptr apa menajera 9 metru cub / nici in Dubai este 1 dolar 4,5 lei iesti i strada ca nu se mau poate,salva ti -va copii ,allfel vor muri saracii !
Turnenii pe 14 Ianuarie 2022, 21:48
#14754
Ne Sufoca facturile
Iesi -ti in Strada ca nu se mai poate am ajuns la os cu utilitatile !o sa muritii de foame !l
TURTURELE, TURTURELE pe 14 Ianuarie 2022, 21:23
#14753
DE LA TURNU MAGURELE
- SE AUDE PRIN ZAVOI, UN CIRIPIT DE CIOROI PTR " O PASAREA ", DIN STOLUL DIN SALCIA ....

- O LEDY DRAGUTA, SIMPATICUTA, I-A CAZUT CU TRONC, UNUI SMECHER VAGABOND, CARE PE-NSERAT, LA EA A-NOPTAT....
" MINUNATIE " pe 14 Ianuarie 2022, 21:16
#14752
" MINUNE:"
- CE SA FIE ?! CE SA FIE ?!

- IN ZIARUL TELEORMANUL, UN ZIAR INVECHIT, DE NIMENI CITIT, A APARUT UN ANUNT CU O CONVOCARE DE " " mare mica micuta adunare generala",

- DE OCHII LUMII ASCUNSA, INTR-UN TIRAJ LIMITAT, CA NIMENI SA NU STIE ACEASTA " minunatie "

- O CE VESTE MINUNATA LA C.A.R. Pensionari " SE ARATA "....
EXEMPLU DE CONTABIL INCOMPETENT pe 14 Ianuarie 2022, 09:49
#14751
SA VINA EXPERTI CONTABILI
C.A.R.Pensionari langa Main Preda, are Adunare Generala la 20 ian 2022, la orac12 la restaurant Casa Victor.

- SE VA SCHIMBA CONTABILUL SEF

Cine este competent, sa vina pentru acest post.
Eli pe 14 Ianuarie 2022, 05:51
#14750
SC Delcea SRL
De ceva vreme domnul care ar trebui să managerieze acest spital se ocupa de crearea de conflicte între salariați,insistă pe niște oameni care au avut c*rajul sa semnaleze abuzurile lui ca sa scape de aceștia prin diverse tertipuri mizerabile.În acest timp cei care îi sunt prieteni se duc la muncă de vreo 5 -6 ori pe luna,pontați fiind zilnic.Pacienți nu sunt în spital dar medicamente dispar.Locuitorii acestui oras sunt in situatia in care pentru probleme de sanatate sa meargă la Alexandria sau în privat.Medicii de familie sunt epuizați . Cine are o soluție?
AVIZV CELOR CE VOR SA CANDIDEZE pe 13 Ianuarie 2022, 16:14
#14749
POSTURI VACANTE LA C.A.R.PENSIONARI
C.A.R.PENSIONARI LANGA MARIN PREDA

ARE POSTURI VACANTE PENTRU :

- PRESEDINTE CONSILIU

-VICEPRESEDINTE CONSILIU

-MEMBRI SUPLEANTI CONSILIU

-PRESEDINTE COMISIA CENZORI

-MEMBRI COMISIA DE CENZORI

-MEMBRI SUPLEANTI COMISIA CENZORI.



- SE PRIMESC OAMENI SERIOSI CU FACULTATE ECONOMICA

- EXPERTI CONTABILI

TREZITI-VA pe 13 Ianuarie 2022, 15:54
#14748
DEMISIA CONDUCERII PENSIONARILOR
LA ZIARUL TELEORMANUL DIN DATA DE 12 IAN 2022 , A APARUT UN ANUNT PENTRU CONVOCARE ADUNARE GENERALA DE CATRE PRESEDINTELE PATACHIA . DE CAND ESTE PATACHIA PRESEDINTE ??? DUPA MOARTEA FOSTEI PRESEDINTE I S-A LASAT MOSTENIRE C.A.R.P. TR MAG ?.
Nela pe 13 Ianuarie 2022, 13:52
#14747
Cimitir cu loc*ri de veci,la lumina
Se pare ca cea mai buna afacere locala e sa vinzi loc*ri de veci ...și dacă mai iese ceva pe deasupra se găsesc și loc*ri mai la lumina asa se zice...și dacă ești un om cu mare caracter în buzunear ți se da și persoana care să-ți tamaie locul ...
Juri pe 13 Ianuarie 2022, 12:25
#14746
Este adevarat?
Dacă nu există doctor ATI de ce este ATI? ȘI Bloc operator?
tr cu stiri pe 13 Ianuarie 2022, 11:11
#14745
tr cu stiri
Nu se stie niciodata. Nu ziceti " hop", pana nu ati sarit peste obstacol !
Excelentă deviză!, felicitări TcuȘ TM pe 13 Ianuarie 2022, 01:11
#14744
"turnați aici tot ce vreți să iasă la lumină"
La cât e de "turnat" aici, din Turnu Măgurele, din județ și din întreaga țară, nu aveți voi o așa pâlnie cu gaura largă, ca toată lumea să priceapă și să înțeleagă.
TURNEAN pe 12 Ianuarie 2022, 18:58
#14743
SALUT TOVARASE ....
--DOMNULE FOST GRANICER, CARE AI URMAT " STUDIILE SUPERIOARE" IN PRAG DE PENSIE, CU DAMIGENE DE VIN, PESTE DIN DUNARE, VITEI DE LA FERMA UNITATII, SE VEDE CA ITI DORESTI ENORM SA PLECI DIN TURNU CU TINICHEAUA DE COADA SI, POSIBIL SA PATEZI OBRAZUL COPIILOR, CARE, SE POATE INTAMPLA, SA NU FIE " PERFECTI " LA SERVICIILE LOR.

- " SUCCES" ! " CURAJ GAINA CA TE TAI"
LA MULTI ANI PATACHIA pe 12 Ianuarie 2022, 16:39
#14742
LA MULTI ANI PATACHIA
- DOMNULE PATACHIA, TII NEAPARAT SA AI LA BATRANETE " BRATARI " LA AMBELE MAINI ?

LA MULTI ANI VASILE NUTU pe 12 Ianuarie 2022, 15:19
#14741
LA MULTI ANI VASILE NUTU
-NUTU VASILE CARE A FOST LA GRANICERI CONSIDERA CA DACA AU TRECUT 5 ANI SI S-A PRESCRIS DOSARUL PENAL, ARE " CAZIER CURAT" .

- SE SANTAJEAZA RECIPROC IMPREUNA CU PATACHIA SI ALTII CA EI...

- CE TUPEU AU ACESTI INDIVIZI CERTATI CU LEGEA....

- DAU CU " STANGUL IN DREPTUL ".....

- TOT INAINTE " BAIETI ".....
Valentina pe 11 Ianuarie 2022, 21:05
#14740
Pentru pacient
Da avem spital,este privat,normal este spital covid,dar cu o singura excepție pentru pacienții patronului Delcea el consulta paga ghips,injecție,încasează băiatul tot ce poate,și risca cu prostii care întra la covid
Marius pe 11 Ianuarie 2022, 10:57
#14739
Comparati si cumparati
Haideti sa ne gandim putin:orasele Turnu Magurele si Rosiori de Vede sunt cam in aceasi "oala": fara industrie(bine, nu chiar deloc!), pesedizate total, mizerabile, cenusii, triste, avand toate "calitatile" unor favele braziliene; totusi mergeti in zona garii din Rosiori si vedeti unde s-a construit al doilea magazin Lidl; pe acea platforma comerciala s-au deschis si alte structuri de comert, totul frumos, cochet asa cum fiecare om ar dori. Este adevarat ca diverse persoane din orasul de la Dunare nu ar dori sa existe acele doua magazine, tocmai pentru a pastra propriile "afaceri", fara bon fiscal, fara un pic de respect fata de clienti. Mult suuces investitorilor din Turnu Magurele, pentru ca numai asa poate sa se dezvolte si orasul.
ABC pe 11 Ianuarie 2022, 09:50
#14738
HARABABURA ORGANIZATORICĂ DIN ORAȘ
Dacă autoritățile locale nu au fost în stare să controleze și să stopeze mizeria,haosul și evaziunea fiscală a așazisului comerț desfășurat la tarabele din centrul,din piață și de pe la majoritatea magazinelor de pe str.Praporgescu,o va face cu certitudine zona de supermarke-uri ce se va deschide în c*rând.Acum să vedem și cum se vor îngroșa rândurile celor ce se vor afla într-un șomaj prelungit,fără noi investiții și loc*ri de muncă,și de unde speră conducătorii Primăriei Tr.Măgurele că vor veni impozitele și taxele locale,și cum vor face față cetățenii,facturilor aberante ce vor sosi din lunile următoare.
baietu pe 11 Ianuarie 2022, 08:07
#14737
bani ptr germania
ducetiva dracu cu kauflandu vostru ca o sa dati faliment in saracia asta de oras
Lidl si Kaufland pe 11 Ianuarie 2022, 06:59
#14736
Falimenteaza aproape tot orasul
Pe linga Lidl si Kaufland mai vin si Jisk .Pepco,Kids Jumbo,Deichman, Altex ..deci se va gasi aproape toate produsele de care ai nevoie la preturi mai mici fata de oras !Sa vezi firme inchise pe Praporgescu !!?

Pacient pe 11 Ianuarie 2022, 06:38
#14735
Întrebare
Mai avem spital la Turnu Măgurele? Și cu ce se ocupă?
Xyz pe 10 Ianuarie 2022, 13:48
#14734
Comerț
Kaufland are și gril, nu țin morțiș dar cele 2 profi-Victoria și piață trebuie închise, Vasiliada și toate marketurile evazioniste.Plus cotetele din centru unde și acum se vând ȚIGĂRI LA BUCATA!
Lidl si Kaufland pe 10 Ianuarie 2022, 11:32
#14733
Mega marcheturile falimenteaza
Penny si Profii au preturi mari fata de Lidl si Kaufland pe linga au si autoservire la Mega Patiserie si Mega Cofetarie cu comanda acasa pina la ora 24,la pret mic,va asteptam pe 1 Febroarie !
Alt muncitor pe 08 Ianuarie 2022, 10:38
#14732
Infractiunile din spital sunt bine cunoscute
Draga muncitorule,dupa ce ai terminat de postat pe net nemultumirile tale,dar si cu probele doveditoare ale faptelor celor angajati la Spitalul din Turnu Magurele,trimite si o plangere catre Parchetul Judetean Teleorman,si pastreaza numarul de ordine al plangerii in asteaptarea unui raspuns oficial.Altfel,totul ramane la stadiul de barfa si nu va fi luat in serios de catre nimeni.Sa invatam sa facem lucrurile legal.Sunt convins ca este si mult adevar in ceea ce spui,dar fa-o cum trebuie,pentru ca acolo nu numai Delcea este vinovat.
Muncitorul pe 07 Ianuarie 2022, 08:10
#14731
Activitatea spitalului
Angajații spitalului merg sa muncească la Delcea la casa din Buc*rești și sunt pontati la Spital.Cine se ocupă de chestia asta?
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.