Turnaţi aici tot ce vreţi să iasă la lumină.

1427558 vizualizări | 13353 comentarii

 Această rubrică se adresează celor care au informaţii şi vor să le ştie toată lumea. Trimiteţi ştirile şi faptele pe care le vedeţi şi auziţi, noi le publicăm imediat. În speranţa că vor fi interesante şi reale, vă invităm să fiţi reporteri. Aşteptăm să scrieţi, dacă aveţi ceva de spus.

Comentarii (13353) Adaugă comentariu
Pt. pe 25 Noiembrie 2020, 18:43
#13353
Comisia de vot
Stimați cetățeni ai acestui mic și sărac orășel, pe 06.12.2020 la secțiile de votare,tot aceleași fețe vom vedea la mese,în calitate de președinți și membrii ai secțiilor de votare?Acești pupinc*risti au abonament la secțiile de votare?Care este procedura de numire în aceste comisii?Vrem sa vedem alte fete,nu de fiecare dată persoane angajate de mafia PSD,în loc*ri călduțe la stat.
Alex pe 25 Noiembrie 2020, 11:55
#13352
iată ce a facut Ciuma Roșie în frunte cu Dragnea
https://www.g4media.ro/financial-times-coruptia-cangreneaza-periferia-europei-romania-este-mentionata-in-plutonul-tarilor-problema-din-cauza-lui-liviu-dragnea-candva-papusarul-polititicii-romanesti.html
Gogu de la piata pe 25 Noiembrie 2020, 06:00
#13351
mafia pietei
Va place cum arata pata?Mafia pietei este peste tot! Cu ce se ocupa cei care adm piata? Cu ciubuc*ri si sa stringa sacosele pline pentru sefii din primarie! Domnul Cazangiu ce este acolo la piata?Dar Mihalcea si Cone?
Bătaie de joc la adresa românilor care au muncit o viață întreagă pe 24 Noiembrie 2020, 12:18
#13350
Haideți să dăm de pământ la Alegeri cu Ciuma Roșie PSD + PNL
https://www.g4media.ro/exclusiv-sute-de-fosti-senatori-si-deputati-primesc-pensii-speciale-cuprinse-intre-2-000-si-12-000-de-lei-pe-luna-dupa-35-de-ani-de-munca-un-roman-ia-jumatate-din-cat-primeste-un-fost-parlamentar-p.html
Gogu pe 24 Noiembrie 2020, 08:12
#13349
Nesimtire si incompenteta
Am sesizat acum câteva luni cum un cetățean de etnie Roma a construit un magazin pe Praporgescu și a ieșit cu scările pana în mijlocul trotuarului obstructionand
PNL = PSD aceeași mizerie pe 23 Noiembrie 2020, 22:10
#13348
*Nu te pune contra Partidului, că te Distrug!* Votați USR-PLUS pt o Schimbare
https://www.g4media.ro/investigatie-recorder-ro-singur-impotriva-partidului-copile-nu-te-pune-cu-ei-ca-te-vor-face-praf.html
Mareșalul Antonescu pe 23 Noiembrie 2020, 15:50
#13347
Din cauza Ciorilor plecate la furat suntem rău văzuți peste tot în lume !
https://www.g4media.ro/hypermarket-din-londra-avertisment-in-limba-romana-pentru-hotii-din-magazine-o-arhitecta-romanca-din-uk-a-cerut-conducerii-tesco-sa-indepartaze-afisul.html
Ioan pe 23 Noiembrie 2020, 15:40
#13346
Nepăsare
Nepăsarea autorităților naște nemulțumiri, logic! Sau a început oficial perioada petardelor și pocnitorilor care sunt permise doar de revelion? Copiii și adolescenții nu mai pot fi controlați și stopați sa nu mai terorizeze orășelul acesta? Școala nu o mai frecventează, așa că îsi fac de cap băgând spaima în bătrânii bolnavi și deranjând pe cei care vor să se odihnească, având programe de lucru diferite de ale majorității. Părinții lor par total dezinteresați de educația progeniturilor. Vă spun un fapt real, în zona Y de la piață este un infern. Primăria si poliția locală nu mai trimit oameni pe teren, în scopul menținerii liniștei și ordinei? Timpul trece, leafa merge, că doar nu mai e plan cincinal, nu-i așa?!
Ahile pe 22 Noiembrie 2020, 17:20
#13345
Trebuie sa facem ceva
În loc*rile călduțe toate tutele orașului îți râd în fața și te sfidează cu o diplomă de 2lei la dosar, trebuie dați afară mai mult de jumătate din primărie, lipitorilor.
,, pe 22 Noiembrie 2020, 10:54
#13344
,,
Votați PSD și lor le va fi bine,vouă.....o.....
,, pe 22 Noiembrie 2020, 10:53
#13343
,
Cum sa fie posturile ocupate prin conc*rs??

Șefa de la buletine este fiica vicrprinarului,ce conc*rs a susținut??Șefa de la cantina saracilor,este sora secretarei Ionela,ce conc*rs a susținut????Si exemplele pot continua....
Mirela pe 21 Noiembrie 2020, 14:58
#13342
Poate aflam si ceva mai multe lucruri
De exemplu:

1.Care este suma totala a salariilor angajatilor din Primaria Tr.Magurele,pe luna si pe an.

2.Pe site-ul primariei sa se posteze si organigrama cu toate posturile,functiile,si modul cum au fost ocupate(prin conc*rs sau pe cumetrie si influenta politica).Totul trebuie sa fie facut public,ca doar nu e vreun serviciu secret.

3.Salariile,sporurile si primele pe care le ridica orice angajat platit din bani publici.

4.Care este suma investita in anul 2020,pe ce,si catre ce firme s-au dus banii nostri.Asa,sa deducem si noi cam care a fost parandaratul decidentilor din primarie.Ca prin oras nu se cunoaste nimic,iar imaginea este cu mult mai sumbra si mai lipsita de viata decat cea de la sfarsitul anilor 80.Si nu-i de mirare ca am fost si suntem condusi de o mana de hoti, ticalosi si incapabili,de aproape 30 de ani.INTREGA ACTIVITATE A PRIMARIEI TREBUIE SA FIE TRANSPARENTA!
Goguță pe 21 Noiembrie 2020, 09:42
#13341
Domnule Primar,vrem să știm !
Din câte știm,Primăria Orașului Turnu Măgurele,este astăzi instituția cu cei mai mulți angajați dintre toți angajatorii din zonă.De ce?!S-a mărit orașul??A crescut economia locală??S-au înmulțit loc*rile de muncă la privat??A crescut natalitatea și pop**ația e în creștere??S-a înmulțit numărul de plătitori de taxe și impozite???Băi,trântorilor,pop**ația este la jumătate față de anul 1989,loc*rile de muncă sunt sub 10% din cât erau odată,cetățenii din ce în ce mai săraci,iar primăria are organigrama încărcată peste nevoile și cerințele unei instituții performante care să răspundă corect nevoilor cetățenilor plătitori de taxe și împozite.De salarii ce să mai spunem,exagerate.
.. pe 21 Noiembrie 2020, 08:39
#13340
...
Pintoiu s-a împrietenit cu toate lichelele orașului,așa prieteni,asa om.Totusi intr-o perioada sc*rtă, s a ridicat destul.
Info corecta pe 20 Noiembrie 2020, 18:09
#13339
dl PINTOIU
Luni, 16.11.2020 DNA central a pus în mișcare ACTIUNEA PENALA ( !!! ) împotriva comisarului de poliție Pintoiu Victor șeful biroului rutier, Poliția Turnu Măgurele pentru comiterea mai multor infracțiuni de corupție, este pus la dispoziția IPJ Teleorman si in c*rînd va ieși la pensie cu o mare tinichea de coadă. Oricum,este tînăr iar fratii codrea nu il va lasa pe drumuri, nu este primul în această situație, macar sa le faca grătarul si tot îl vor baga in seamă.

La conducerea circulistilor turneni nu se află nimeni si nu stim de ce IPJ Teleorman ascunde această informație, de ce nu da un comunicat de presă ?! Chiar nu este interesant pentru contribuabili ?
asociatii pe 20 Noiembrie 2020, 16:54
#13338
treziti-va turneni
Cit vor mai fura apa ? Administratorii de bloc*ri sunt capuse Psd! Unde este conducta de la combinat in oras, tur si retur, 18 km de fier? Se sesizeaza cineva?
SUCĂ pe 19 Noiembrie 2020, 20:49
#13337
Către Nea Mărinel
Auzi bre Nea Mărinele, că omi-sei să-ți zic. Pe la noi pustiu mare, nu mai umblă lumea, patiserii au închis, nu mai muncesc... un covrig nu găsești! De poftă, de foame, că a sărăcit lumea, bre. Toți sunt înspăimântați de un covrig vechi ( că e de anul trecut, îl cheamă *COvid 19*).(ș'a'cu'n 2o-2o !)



COV.rig, ăsta d'al nostru românesc... o fi verișor ceva, cu ăl "Made în RPC Wuhan"?!.

Matale ce zici Nea Mărinele, că Dragnea că ar fi zis (se zice) : "" NOI, EU, nu am văzut ROMÂNIA ca pe o VACĂ de muls... Priviți harta, e rotundă ca un covrig?! Ca pe un COVRIG URIAȘ am abordat-o... i-am mâncat țării covrigul și le-am lăsat românilor... GAURA"".

Eheee.. vorbe adânci Nea Mărinele, și înțelepte și foarte... filozofate! Păcat că a pierdut poporul un așa om ca jupânul . Păi la conducere el azi, la cârma țării, și cu mine Sucă consilier personal, eheee...
SUKĂ către Nea Mărinel, dar... pe 19 Noiembrie 2020, 19:23
#13336
... în a pensionarului atenție …!.. # 13333
Auzi bre nea Mărinele... ce citii eu de pățania unui pensionar # 13333, cu vaiete de mare înșelăciune, hoție si rubedenii la Casa de Cinstită-Ajutorare Reciprocă a lor.

Nărod cum mă știi, nu știui cum să-l

înțelepț esc eu. Dar mi-a plăcut ce pățea Florin Călinescu - - a povestit el la Pro TV demult, în secolul ce trecu ( pe când arăta el ca Alain Delon, ăsta de azi). Zicea că în copilărie venea acasă de la joacă bătut, cu răni, haine rupte, cu capul spart și sângele șiroind. Se plângea la mama lui ca să îi facă dreptate și să îi bată ea pe ăia. Unii părinți proști la carte și sus, se duc și ajung la bătăi, spital, la "secție". Mama lui.... Floriiiiiiin Călinescuuuuuu.... îi dădea (tot lui !) o palmă educativă și îl întreba : "Ce ai căutat tu între derbedeii ăia ?, să nu te mai prind.!!!

~~Nenea pensionarul, ce cauți bre matale între hoții ăia ¿¿¿~~

{Nea Mărinel, i-am zis-o... bine ?! }
Gogu adevarat pe 19 Noiembrie 2020, 17:08
#13335
pt pensionar
Acolo la CAR Pensionari este o mafie ca peste tot in orasul asta! Acolo se invirt mari afaceri pe banii oamenilor! Dar cine sa vada intr-un oras condus de mafia PSD!
Muncitor pe 19 Noiembrie 2020, 12:52
#13334
Fara carte si fara parte
Ca acest site este “influentat” de Claudiu Cracea sau este chiar al lui. Cum sa iti doresti dl Cracea sa se inchida combinatul doar pt faptul ca patronul este Nicolae? Si cei aproximativ 1000 de oameni care muncesc acolo ce vor face? Vor redeveni someri ca asta vad ca va doriti? Daca va tin bracinare si aveti bani asa multi cumparato domne dv Combinatul si angajati domne 3000 de oameni. Nu va este rusine sa veniti cu propunerea de port turistic si pe partea cealalta sa va doriti inchiderea Combinatului?
pensionar pe 19 Noiembrie 2020, 07:35
#13333
bine nu mai este
La c.a.r. langa marin preda, suntem furati pe fata de un grup de infractori din conducere care a pus monopol pe banii nostri. Ne incaseaza mai multi bani de inmormantare, in skimb ne da mai putini bani la inmormantare . Parintii sunt sefii copiilor si sunt acolo cu toate rudele. Stefania are fata, sora, nepoata, cumnata. Mariana are fata, nepoata, si 2 cumnate. Beti care a fost la combinat este cu sotul si fata.. Toate sunt cu Licus care fura banii de la oameni si-i folosesc ele. Au adus si profesoru Patachia si Nutu care erau la biserica in consiliu si au avut dosar penal si se buc*ra ca prin relatii au skapat. Uitati-va oameni buni cine se ocupa de banii nostri
Cocosul din parc pe 19 Noiembrie 2020, 06:35
#13332
conflict
Mierc*ri, cumnatul lu Dragnea care se ocupa de carmangeria de la scari si angajatele acestuia au intrat in dispute verbale cu echipa de campanie Pnl! Tupeul clanului Dragnea este nemarginit!
Constantinescu Maslina pe 18 Noiembrie 2020, 13:12
#13331
Magazin de dat țepe
Magazin de produse de c*ratenie,igiena personala,parfumuri,vopsea par,contrafacute si foarte periculoase pentru sanatatea oamenilor.Bravo cinste voua excrocilor,inselati oamenii si le pune-ti viata in pericol.
Numai CEAȚA e de vină pentru... ce scriu pe 18 Noiembrie 2020, 03:01
#13330
că am oprit pe șosea să îmi dreg ochii...
... și am avut timp să scriu un comentariu.

Și să mă adresez șoferilor : Nu conduceți noaptea pe ceață densă, la drum lung... RĂMÂNEȚI ACASĂ ! ( dacă aveți vederea mai slabă) .

Și votanților ciumei roșii : în zi de vot RĂMÂNEȚI ACASĂ !!! ( dacă aveți vederea mai slabă.) Viitorul vostru, al Țării, nepoților, copiiilor, orașului, e greu de văzut când ești inapt de vot.

Hai la drum! La DRUM BUN după 6 decembrie oameni buni !



Numai Victor Rebenciuc e de vină pentru... pe 18 Noiembrie 2020, 01:54
#13329
Degradarea morală cvasi.generală în patria mea
Stați oleacă.. nu trageți în bietul comentator ! Meditați adânc, trageți aer în pântec, numărați 101 de oi (pe lb. sovietică) și veți fi de acord cu cele scrise mai jos.

În acel decembrie - - nu oriunde ci la Televiziunea Română fr. fr. fr. Liberă - - să te duci domnule Rebenciuc (doar) cu un sul de hârtie igienică ??!!

Păi NU a AJUNS !!! ... nu s-au șters toți la guriță ! Iată-i ! Și-au contaminat urmașii din TV-uri, din presă, de prin politică și alte loc*ri întunecate. Foștii și actualii MĂNÂNCĂ zilnic, mai cu poftă, mai cu mult public, același ... 'semi.preparat'.

Hoardele de de.formatori de opinie spălători de creiere, tonomate și mercenari nemernici în slujba ciumei roșii (NUePSD și aldeAliații săi) .. împotriva propriului popor.

Domnule Victor rebenciuc, maestre, doar un sul de hârtie igienică pentru "" cei de atunci"".... ; DAR pentru ""cei de acum"" pregătiți dumneavoastră un TIR sau DOUĂ ???

Dar livrarea... înainte, pe 6, sau după.... numărătoare ?
Votați USR-PLUS pt o Schimbare pe 17 Noiembrie 2020, 13:25
#13328
PSD e Cancerul care ne-a distrus Țara timp de 30 ani !
https://www.facebook.com/malinbotpublic/posts/2081684221971674
Vik pe 17 Noiembrie 2020, 10:37
#13327
UN SPITAL UNDE SE TOACA BANUL PUBLIC
Citim si urmarim prin media,cu ingrijorare si revolta fireasca,cum spitalele devin un real pericol pentru sanatatea si viata pacientilor care sunt internati prin ele.Pentru cei ce ati intrat sau ati fost pacienti la Spitalul Municipal din Turnu Măgurele,sper ca ati remarcat starea in care se afla fizic si moral acel spital,si serviciile medicale pe care le acorda bolnavilor.Puneti in balanta ceea ce v-am spus cu salariile cadrelor medicale,si veti trage singuri concluziile.Dupa care sa va intrebati daca acel spital mai trebuie lasat deschis si daca rezolva cu adevarat problemele pacientilor.Acolo nu trebuie sa existe vreun incendiu,pericolul este lafel de mare si prin simpla constatare a dotarilor si a activitatilor medicale care se desfasoara tacit si cu nerespactarea normelor legale de functionare.
Alo pe 16 Noiembrie 2020, 22:42
#13326
Cracea
Ba locu 2, era unu la tine pe lista de zicea ca este doctor infectionist. Nu mai zice nimic? Ca umbla cu nasu pe sus de mamam mama si el a terminat medicina dormind ca vb lumea ca tratamentele lui nu prea dau roade. Hai pa ca ma duc sa ma pregatesc pentru 6 decembrie sa ii dam lui Barbu la bot.

Claudiule sa stai in banca ta ca peste 4 ani poate iesi primar
Ptr 13323 pe 16 Noiembrie 2020, 10:11
#13325
Dacă ar durea prostia ai rage
Am prea multe clase,m-am referit sa fie virsta de pensionare la fel ca în celelalte tarii UE!uni care nu au contribuit au aceeași pensie vezi coeficientul de corectie!!
George pe 16 Noiembrie 2020, 09:28
#13324
Trăim într-o anarhie mascată,marca PSD
Unde nu se respectă legi și nu se ține cont de dorințele și nevoile majorității cetățenilor.Despre care școală ne vorbești,punctule?Despre cea a celor cu pensii speciale,a semianalfabeților cu facultăți la universitățile particulare neacreditate?A celor cu doctorate furate și cumpărate?Sau de școala solidă a celor ce au stat pe la muncă doar vreo 20 de ani și au de 4,5 sau de 10 ori pensia celor cu 35,40 de ani de cotizație la sistemul de pensii și al sistemului de sănătate.Țara asta e intrată în gard,cu roțile în sus și cu motorul calat,de când Dragnea a ajuns să facă legile și să conducă un parlament și niște guverne pline de PSD-iști fără o minimă pregătire,fără un minim respect față de cetățeni,și nu în ultimul rând,fără pic de onestitate.Nu știu care din voi trebuie să meargă la scoală,dar știu să deosebesc o logică simplă și bună,de una a unor slugi înregimentate în gașca de partid a unor incapabili.Fără pomeni,doar cu contributivitate și meritocrație,altfel...faliment.
. pe 16 Noiembrie 2020, 08:01
#13323
.
Dupa cum scrii, tu nu ar trebui sa iesi la pensie niciodata. Iti lipsesc anii...de scoala.

OUG pe 15 Noiembrie 2020, 19:55
#13322
Semna-ți Marea Petitie ptrvPensii
Toată lumea sa iasă la pensie la fel nu uni la 48 de ani și alți la 65 de ani!!!Miting mare
Anti-PSD Ciuma Roșie pe 15 Noiembrie 2020, 18:58
#13321
Ciuma Roșie PSD s-a simțit cu "musca pe căciulă" la "o Românie fără Hoție"
https://www.g4media.ro/usr-plus-castiga-la-bec-in-scandalul-sloganului-o-romanie-fara-hotie-sloganul-reprezinta-un-indemn-la-respectarea-legii-ne-aflam-in-prezenta-unei-exercitari-cu-buna-credinta-a-drep.html
Antonescu pe 14 Noiembrie 2020, 22:51
#13320
PSD este Cancerul Romăniei
https://www.aktual24.ro/spitalele-romanesti-bombe-cu-ceas-zece-incendii-in-ultimii-zece-ani-cel-de-la-piatra-neamt-este-cel-mai-grav/
Cetățean din Zimnicea pe 13 Noiembrie 2020, 23:31
#13319
ION DRĂGUȚ zis NIȚĂ din ZIMNICEA
Probabil că mulți îl cunoașteți pe ION DRĂGUȚ zis NIȚĂ, mâna dreaptă a primarului PROSTEL PÂRVU de la ZIMNICEA, Niță având antecedente penale de violator și 5 condamnări în total. Ultima dată fiind acuzat că a violat o minoră de 15 ani. Ei bine, pe unele bloc*ri din Zimncea, a apărut peste noapte scris cu vopsea roșie slogane de genul: "Ion Drăgut=Violator", "Ion Drăguț zis Niță=Violator+Pedofil", dar cea mai tare e fraza aceea scrisă pe un bloc de pe str. Gării: "ION DRĂGUȚ zis NIȚĂ=Sc*rt în P^^Ă, sc*rt în minte". Se pare că lumea se revoltă în sfârșit mai virulent față de acst șmecheraș bătrân cu aere de adolescent și crai în floarea vârstei.
La ce popuneți, nu subscriu.Nimeni...'NU' ! pe 13 Noiembrie 2020, 20:03
#13318
către Mihai #13310(5) & (#13311=.....)
*TITLUL*, de care vorbiți, e un fapt-bun câștigat și rar în țară. Să rămână așa și să ne mândrim cu el. Toți, nu numai cei-pesedei stângaci).

Orice demers ( pt. retragerea titlului, sondaje, referendum local, ședințe, etc.) costă bani publici și 'profundează' pandemia de COVrig.

Hai cu o schimbare mică-mică, ca să nu fie mare...o literă.!!! _În loc de *n* punem *r* (la oNoare).

LND va fi - pe vecie - **Cetățean de oRoare **, al nostru.!!!

D.le #5 .)... îmbălsămarea costă și ea, deci ai 'NU' ! _Cu monumentul...o statuie 'DA' ! ; că merită dar... de unde bronz ? Păi îl faci pe jupânul hoț și ne pui pe noi să furăm cabluri de cupru de la calea ferată ? Sau să spargem noaptea casele /'casă' ciordim bronzul de la yală,broaște și încuietori ?

Dar, în iubitul nostru municipiu... Totul e rău... trebuie schimbare.. vrem schimbare... dar cum s-o facem?!

Hai la Ion Luca Caragiale ăl cu Scrisoarea aia găsită/pierdută !
Viorela pe 13 Noiembrie 2020, 19:54
#13317
Spital
Delcea tea pus Viorela cu botu pe labe Tea domesticit
a zilei... mareAîntrebare ! pe 13 Noiembrie 2020, 15:08
#13316
Către PSD & aldePro-Ponta, cu drag!
Azi 13 noiembrie de BLACK FRIDAY __pentru că orice pe lume are un preț, se poate vinde și cumpăra (chiar și omul)__, voi cu cât la sută( 50 - 80%) "vă REDUCEȚI" la preț.... pardon în SONDAJE ???

Dar cotizația e ceva mai pitică că poate... îmi convine,vin și cer o adeziune la voi... ( rușine mie dar, am rămas fără butelie. Mi-au furat-o!

; capăt una de la voi ?
Adevărul pe 13 Noiembrie 2020, 11:58
#13315
La Mulți Ani cu Executare Dragnea ! Să ieși cu picioarele înainte din Pușcărie
Acest marțafoi mustăcios merită închisoare pe viața la cât de mult a furat și cât de mult rău a făcut țării noastre



https://www.aktual24.ro/dragnea-se-plange-ca-l-au-parasit-total-psd-istii-muti-ca-pestii-si-dardaie-de-frica-codrin-l-a-vizitat-din-nou/
Părăsiți "Corabia" ! Apel pentru... pe 12 Noiembrie 2020, 21:03
#13314
Votanții simpatizanți ai ciumei...ROȘII
În 'Căpița' ,, ciuma roșie" trebuie văzuți PSD & toți aldeAliații săi... mai mărișori sau mai mititei.

Părăsiți Corabia PeSeDea, vine marea FURTUNĂ pe 6 dec.

Salvați-vă sufletele ! Și de pedeapsa ' Celui de Sus' la Judecata de Apoi, dar și de.. disprețul și ura copiilor și nepoților. Prin votul vostru ați rănit grav viitorul Țării.
PSD = PNL aceeași mizerie pe 12 Noiembrie 2020, 13:10
#13313
Votați USR-PLUS pt Schimbare !
https://www.dosarelealesilor.com
ji**nu pe 11 Noiembrie 2020, 22:47
#13312
capra
mai dar de vestita capra din primarie..ca ieri a fost ziua ei..mi ziceti nimic ?!
..... pe 11 Noiembrie 2020, 12:13
#13311
Ciuma rosie
Pentru 13310 Am înțeles că îi ridică un monument, al hotiei iar pe hoț îl imbalsameaza.
Mihai pe 11 Noiembrie 2020, 11:33
#13310
La Mulți Ani cu Executare Dragnea ! Să ieși cu picioarele înainte din Pușcărie
Oare când i se va retrage acestui pușcăriaș care care a furat de a rupt, ne-a distrus orașul + județul și ne-a făcut de râs peste tot în țară, titlul de "Cetățean de Onoare" al orașului Tr Măgurele ???

Care onoare ??? Onoarea de a fura ???

https://www.g4media.ro/liviu-dragnea-a-ramas-fara-titlul-onorific-de-ambasador-al-turismului-maramuresean.html
Gigi pe 11 Noiembrie 2020, 11:06
#13309
W
Șoferul de la Hotel turris are covid ați belito cu toții
Turescu pe 10 Noiembrie 2020, 20:10
#13308
respect Suporter
Au ajuns taranusii sa faca legea la Turnu Magurele! Hai Cetatea!
PSD = PNL aceeași mizerie pe 10 Noiembrie 2020, 10:40
#13307
Uitați ce sc*rsuri primește PNL !
https://www.aktual24.ro/apropiat-al-lui-dragnea-preluat-de-noul-primar-pnl-al-constantei-i-se-spune-maiestate-cum-isi-batea-joc-de-protestatarii-rezist/
Suporter pe 10 Noiembrie 2020, 08:45
#13306
Bravo,monsieur,ești mare...observator!
Bine că ”țiai” dat seama.Acum trezește-te,spală-te,îmbracă-te și mergi la școală,că în tribună ți-am văzut mersul și setea de susținere.Ia-l pe Mădălin și mergeți si reparați tractoarele de la TelDrum.Măi,voi ăștia cu origini sănătoase și buletine de flotant,care aveți mereu ceva cu băieții de asfalt,de ce ați fentat școala și ați intrat cu forța în oraș?Ați uitat când veneați cu ”teneșii”în ghiozdan,peste cărți și caiete?Acum sunteți și mari cunoscători în sport și administrarea unui club,nu vă mai place agricultura.Aaaa,să nu uit,și caprele.
Ion Francezu pe 09 Noiembrie 2020, 21:05
#13305
Pentru,,suporterul"rahat.
Ma opresc aici. Miam dat seama ca am dat peste un suporter, care in loc de creier, are o lopata de rahat. Nu ai nimic in comun cu sportul,si esti un nica nimeni,de la Turnu Măgurele!







Nutritionistii pe 09 Noiembrie 2020, 19:50
#13304
Evitatii produsele de patiserie
Multe produse de panificație și cofetărie sunt vechii i aceasta perioada evitatii aceste produse!!!
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.