Foto Fetelor din ziua de azi le plac bosorogii. Izbiceni - Oltencele se bat pe un mos chelios. Tinerii musculosi sunt pe post de eunuci

07 Mai 2024, 13:50 | 1255 vizualizări | 0 comentarii
Car Universal
Oltencele aleg bosorogii

Alege romaneste! Voteaza bosorogul cu doua fete si tinerii fara viitor. Tinerii din Izbiceni se incordeaza, se imbraca in trening, degeaba, mosul le-a luat fetele, ei raman cu destiul in gura si incordati. Clic pe foto

Cum trebuia sa fie?! Asemenea fotografii de viata ar trebui sa nu existe sau daca totusi s-a facut, acest individ trebuia sa-si vada de treaba si de locul lui. 

Citeste si: LA DOI PASI DE IZBICENI, LIDL SI KAUFLAND VAND ROSII DIN MARAMURES, TIMIS, ETC. FRUNTASII JUDETULUI SUNT PE MANA CU SAMSARII

Mos Marin Gulie este tot un zambet - "Felicit inițiativa tinerilor noștri de a aduce zâmbetul pe buze câtorva copii (n.r. bosorogi, asa se vede in imagine) din comuna noastră. Cu ocazia sărbătorilor pascale s-au mobilizat și s-au implicat în prima lor acțiune bazată pe solidaritate și generozitate. Au promis multe astfel de inițiative de sprijin asupra comunității noastre care sunt convins că vor aduce numeroase beneficii sociale și emoționale. Este un exemplu frumos, cu impact pozitiv, care promovează ideea de responsabilitate, susținere, grijă, coeziune şi cooperare. Felicitări!"

Citeste si: FOTO FLORIN BARBU SI MARIAN GULIE S-AU DUS SA VANDA CASTRAVETI LA GRADINARII DIN TARGUL PUCHENI. ZERO FAPTE, VORBE MULTE

Citeşte şi
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.