Super-Politistul Andronache Ovidiu a luat nota 3,25 la un concurs

27 Martie 2021, 08:16 | 4899 vizualizări | 17 comentarii
Car Universal
Ovidiu Andronache

Cel mai tare dintre cei mai tari politisti din Turnu Magurele a luat cea mai mica nota la un examen pentru trecerea in corpul ofiterilor. Ovi Andronache a candidat pentru a ocupa un post de ofiter la Biroul de Investigatii Criminale. La momentul respectiv au fost organizate examene in mai multe localitati din judet. Super-Politistul a fost pe ultimul loc. Ovi e beton la practica (are simturile dezvoltate si vocatie de politist adevarat - vezi salvarea barbatului de pe G-uri), teoria il doboara. 

oviCiteste si: ULUITOR! SECRETUL PENTRU CARE A FOST ÎNCHIS Ioan Niculae, PATRONUL ASTRA GIURGIU

Citeşte şi
Comentarii (17) Adaugă comentariu
Cetatean pe 06 Aprilie 2021, 09:43
#17
Despre
Politisti tampiti care nu verificati angajati de la politie pompieri politia de frontiera ca umbla beti cu masinile si ziua si noaptea, opritìi ba si punetile fiola, tai dracu de prosti
. pe 04 Aprilie 2021, 08:25
#16
Pt Marius
Bai milițian prost(pleonasm), miloaga a fost măta cind te-a avortat, ești un rahat cu ochi îmbrăcat în uniforma și te dai mare pe aici.
Pielea derector combinat pe 03 Aprilie 2021, 18:42
#15
Test de inteligenta nu este obligatoriu ca sa fi politist
Intr-o tara unde mediocritatea si prostia este la varful piramidei va legati degeaba de un simplu politist. Vedeti ca conditia ca sa fi in varf este sa fi smecher si sa nu vorbesti corect gramatical romaneste. Uite le Nea Nicu si Leana, Postelnicu, Veorica de Videle, Johanis, Partzu si Arahat. Vorbeste sau a vorbit vreunul corect gramatical romaneste? asta este conditia de baza sa fi la putere.
Marius pe 01 Aprilie 2021, 07:52
#14
Vai mama voastră
Toți comentați pe aici despre polițiști, dar când va opresc nu mai știți cum sa va rugați sa nu va facă nimic. Asa faceți toti, dați-vă în p**a mea de p***e ca toți comentați pe la spate și în față sunteți niște milogi. Ai dracu, toată viața nu ați fost buni de nimic, ăștia tineri sunt vai mama lor și comentați despre alții...
Nepotu pe 29 Martie 2021, 15:28
#13
Ofticatilor
Nasu adi a zis, ghiocelul VOINIC a executat.
A luat nota buna ca s a intrat cu 5 pe 29 Martie 2021, 02:35
#12
Si alti care au luat note mai mare
Au trecut clasa
Of pe 28 Martie 2021, 21:46
#11
.
Ala a ajuns ofiter cu functie de conducere pt că l-a pupat în c*r pe DRACNEA
Aln pe 28 Martie 2021, 19:53
#10
,
Ovi, din ce scrie pe aici, singura ta șansă e sa mai faci o urcare pe bloc...
Of pe 28 Martie 2021, 10:09
#9
Ma
In Militie trebuie sa fie oameni prosti pt a executa ordinele. Daca erau oameni care gandeau se mai execautau orbeste asa toate ordinele? Nuuuu. De aceea in politie, armata, jandatmerie, politie de frontiera si tote structurile acestea militare trebuiesc oameni PROSTI pt a nu comenta la ordin. S a vazut la 10 august( desi nu am fost de acord cu ele) cand jandarmeria a batut si arupt picioare. Ala de a dat ordinul era din Turnu( erau 2 din Teleorman- doamna ministru si cu baiatul ala). Cica este ofiter la jandarmerie. Sa se uite lumea in catalogul lui de note si va veti convinge de inteligenta lui. Si a ajuns ofiter.
Dan pe 28 Martie 2021, 09:53
#8
Toți o apă și-un pământ
La un conc*rs ”pe bune”,organizat așa cum trebuie,credeți că va obține careva din angajații Poliției Tr. Măg.,notă de trecere sau de câștigat un conc*rs de ocupare a vreunui post din organigramă?
gogu pe 28 Martie 2021, 08:48
#7
atentie !!! cad dude !
cum face, cineva o faptă bună !, imediat ! sar o sută să-l muște de undeva !...și ne mai mirăm ca nu ne merge bine !dacă era yankeu era considerat supererou, îl premiau îi făceau și film !, dar la noi...la romani... dacă nu ne dăm singuri la gioale nu ne simțim bine !
DUMITRU POLITIE pe 27 Martie 2021, 21:22
#6
Pensionar
Pai si Dumitru daca a fost ofiter si il aduna lumea din santuri mort de beat,ce exemplu a fost pentru lume sau colegi?
Teodor pe 27 Martie 2021, 14:55
#5
Oare a incalcat procedurile..?
Probabil... nu a invatat " procedurile ...care lipsesc". Cel putin a salvat o viata ...pentru unii nu conteaza ? O sa-l ancheteze unii despre procedura...mai bine ar studia procedura lui.
Cacari pe 27 Martie 2021, 13:51
#4
Pt 1
Aia e ca nu,, prea și-o face. Ca nu știe. E apt limitat.
Nu ne intereseaza pe 27 Martie 2021, 12:04
#3
Stiri de tot rasu
Ne intereseaza despre oras.despre cum o duc oamenii,nu notele la milițienii astia
Cracea pe 27 Martie 2021, 12:03
#2
Ragabeja
Stire interesanta smile))))
Titi Barosanu pe 27 Martie 2021, 09:04
#1
Invidia
Decât un ofițer prost și laș ca mulți dintre ei, mai bine un pârlit de tablagiu care își face meseria asa cum știe el.
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.