Invazia tantarilor din orasul nostru - de pe Facebook.

13 August 2019, 22:48 | 1287 vizualizări | 2 comentarii
Invazie tantari.

In primul rand sa vorbim de țânțari apoi de atmosfera irespirabila la orele serii de un fum greu catre pluteste in atmosferă ore in sir ( seară de seară ) , muzica țigănească datorită căreia nu te poți odihni până după miezul nopții ! Oare domnul primar , seful politiei al jandarmeriei nu aud , nu văd , suferă toți cu capul ? Vă atasez si o fotografie ca să fiu mai convingătoare cu invazia țânțarilor din orasul nostru !

Citeşte şi
Comentarii (2) Adaugă comentariu
ilie de la scularie pe 14 August 2019, 22:12
#2
tantari
S-o fi stropit pana acum poate cu apa...Dar banii sigur au ajuns la cine ttebuie....
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.