Programul turului pentru seria a III-a a diviziei C. Derby-ul Turris Turnu-Măgurele - FCM Alexandria are loc în etapa a IV-a!

04 August 2011, 15:55 | 2150 vizualizări | 2 comentarii
Car Universal
Turris Turnu-Magurele-logo

 Joi s-a stabilit la sediul FRF programul ligilor a II-a şi a III-a. Programul ligii a III-a ne interesează prin prismă faptului că în seria a III-a joacă şi cele două reprezentante ale Teleormanului: FCM Alexandria şi Turris Turnu-Măgurele. O serie accesibila in care ambele formatii au sanse la promovare!

 

 

Iată programul seriei a III-a a diviziei C:

Etapa I

FCM Alexandria - CS Buftea

Atletic Fieni - AFC Filipeştii de Pădure

Prahova Tomşani - Argeşul Mihăileşti

Sportul II - Dunărea Turris

Inter Clinceni - Viitorul Domneşti

Rapid Clejani - Conpet Ploieşti

Electrosid - FCM Târgovişte

CSO Plopeni - Chimia Brazi

 

Etapa a II-a

AFC Filipeştii de Pădure - FCM Alexandria

Argeşul Mihăileşti - Atletic Fieni

Dunărea Turris - Prahova Tomşani

Viitorul Domneşti - Sportul II

Conpet Ploieşti - Inter Clinceni

FCM Târgovişte - Rapid Clejani

Chimia Brazi - Electrosid

CS Buftea - CSO Plopeni

 

Etapa a III-a

AFC Filipeştii de Pădure - CS Buftea

FCM Alexandria - Argeşul Mihăileşti

Atletic Fieni - Dunărea Turris

Prahova Tomşani - Viitorul Domneşti

Sportul II - Conpet Ploieşti

Inter Clinceni - FCM Târgovişte

Rapid Clejani - Chimia Brazi

Electrosid - CSO Plopeni

 

Etapa a IV-a

Argeşul Mihăileşti - AFC Filipeştii de Pădure

Dunărea Turris - FCM Alexandria

Viitorul Domneşti - Atletic Fieni

Conpet Ploieşti - Prahova Tomşani

FCM Târgovişte - Sportul II

Chimia Brazi - Inter Clinceni

CSO Plopeni - Rapid Clejani

CS Buftea - Electrosid

 

Etapa a V-a

Argeşul Mihăileşti - CS Buftea

AFC Filipeştii de Pădure - Dunărea Turris

FCM Alexandria - Viitorul Domneşti

Atletic Fieni - Conpet Ploieşti

Prahova Tomşani - FCM Târgovişte

Sportul II - Chimia Brazi

Inter Clinceni - CSO Plopeni

Rapid Clejani - Electrosid

 

Etapa a VI-a

Dunărea Turris - Argeşul Mihăileşti

Viitorul Domneşti - AFC Filipeştii de Pădure

Conpet Ploieşti - FCM Alexandria

FCM Târgovişte - Atletic Fieni

Chimia Brazi - Prahova Tomşani

CSO Plopeni - Sportul II

Electrosid - Inter Clinceni

CS Buftea - Rapid Clejani

 

Etapa a VII-a

Dunărea Turris - CS Buftea

Argeşul Mihăileşti - Viitorul Domneşti

AFC Filipeştii de Pădure - Conpet Ploieşti

FCM Alexandria - FCM Târgovişte

Atletic Fieni - Chimia Brazi

Prahova Tomşani - CSO Plopeni

Sportul II - Electrosid

Inter Clinceni - Rapid Clejani

 

Etapa a VIII-a

Viitorul Domneşti - Dunărea Turris

Conpet Ploieşti - Argeşul Mihăileşti

FCM Târgovişte - AFC Filipeştii de Pădure

Chimia Brazi - FCM Alexandria

CSO Plopeni - Atletic Fieni

Electrosid - Prahova Tomşani

Rapid Clejani - Sportul II

CS Buftea - Inter Clinceni

 

Etapa a IX-a

CS Buftea - Viitorul Domneşti

Dunărea Turris - Conpet Ploieşti

Argeşul Mihăileşti - FCM Târgovişte

AFC Filipeştii de Pădure - Chimia Brazi

FCM Alexandria - CSO Plopeni

Atletic Fieni - Electrosid

Prahova Tomşani - Rapid Clejani

Sportul II - Inter Clinceni

 

Etapa a X-a

Conpet Ploieşti - Viitorul Domneşti

FCM Târgovişte - Dunărea Turris

Chimia Brazi - Argeşul Mihăileşti

CSO Plopeni - AFC Filipeştii de Pădure

Electrosid      - FCM Alexandria

Rapid Clejani - Atletic Fieni

Inter Clinceni - Prahova Tomşani

Sportul II - CS Buftea

Etapa a XI-a
CS Buftea - Conpet Ploieşti
Viitorul Domneşti - FCM Târgovişte
Dunărea Turris - Chimia Brazi
Argeşul Mihăileşti - CSO Plopeni
AFC Filipeştii de Pădure - Electrosid
FCM Alexandria - Rapid Clejani
Atletic Fieni - Inter Clinceni
Prahova Tomşani - Sportul II
Etapa a XII-a

FCM Târgovişte - Conpet Ploieşti
Chimia Brazi - Viitorul Domneşti
CSO Plopeni - Dunărea Turris
Electrosid - Argeşul Mihăileşti
Rapid Clejani - AFC Filipeştii de Pădure
Inter Clinceni - FCM Alexandria
Sportul II - Atletic Fieni
Prahova Tomşani - CS Buftea

Etapa a XIII-a

CS Buftea - FCM Târgovişte
Conpet Ploieşti - Chimia Brazi
Viitorul Domneşti - CSO Plopeni
Dunărea Turris - Electrosid
Argeşul Mihăileşti - Rapid Clejani
AFC Filipeştii de Pădure - Inter Clinceni
FCM Alexandria - Sportul II
Atletic Fieni - Prahova Tomşani

Etapa a XIV-a

Chimia Brazi - FCM Târgovişte
CSO Plopeni - Conpet Ploieşti
Electrosid - Viitorul Domneşti
Rapid Clejani - Dunărea Turris
Inter Clinceni - Argeşul Mihăileşti
Sportul II - AFC Filipeştii de Pădure
Prahova Tomşani - FCM Alexandria
Atletic Fieni - CS Buftea

 

Etapa a XV-a
CS Buftea - Chimia Brazi
FCM Târgovişte - CSO Plopeni
Conpet Ploieşti - Electrosid
Viitorul Domneşti - Rapid Clejani
Dunărea Turris - Inter Clinceni
Argeşul Mihăileşti - Sportul II
AFC Filipeştii de Pădure - Prahova Tomşani
FCM Alexandria - Atletic Fieni
Citeşte şi
Comentarii (2) Adaugă comentariu
Liviu pe 05 August 2011, 13:52
#2
Stema echipei
Mi se pare o mare prostie stema echipei cu vulturul ala si fara turnul Turris pe ea! Nu reprezinta deloc zona asa! mad
Adrian pe 04 August 2011, 23:35
#1
ole ole
fortzzzaa turriss excaim excaim excaim excaim excaim
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.