Turnu Magurele - orasul nimanui - comentariul zilei.

10 Octombrie 2018, 21:59 | 9634 vizualizări | 17 comentarii
Car Universal
Turnu Magurele.

Totul e terminat; mizerie, banci nevopsite si distruse, tarcul din parc devastat, casa de cultura in paragina, gunoi, comert aiurea in fata la Central, piata terminata, tirg saptaminal nu mai exista si fara nici o conditie, parc fara aspect, biblioteca municipala distrusa, muzeu terminat si furate obiectele de arta, teava de caldura din combinat furata, economie distrusa, lume imbatrinita si fara perspectiva pentru tineri...si enumerarea poate continua! Cei care conduc orasul l-au pus pe butuci ingropindu-l de viu!

Citeşte şi
Comentarii (17) Adaugă comentariu
dragnea pe 04 Februarie 2019, 14:54
#17
uuuuuuuuuuuuuu
cool smile cool smile cool smile snake snake snake snake snake snake
armando armando pe 05 Noiembrie 2018, 12:25
#16
ce faci ma ronaldo
bai Ronaldo ce zici ma frate de coruptii astea care furat tot si nu mai lasa nimica si pentru noi astea fura mai mult ca noi

ion adrian pe 02 Noiembrie 2018, 12:49
#15
dragnea nea distrus pe toti
nu osa mai aiba mult si dragnea oasa se duca si el unde esete locul

salam pe 02 Noiembrie 2018, 12:47
#14
bun
sa fi de ras cool smile
pacala magurele pe 31 Octombrie 2018, 13:27
#13
cea fost si cea ajuns orasul cu al doilea combinat pa tara.halal sa va fie Psd.
cand eram copil la ora trei se umplea terasele de muncitorii cu miiile am ajuns vai steaua noastra ...Rusineee Psd
Gogu pe 13 Octombrie 2018, 23:36
#12
Asfaltarea și viteza auto in ODAIA
Asfaltarea străzilor găsite la primarie că asfaltate cu piatra marca CUCLEA !
Dany pe 12 Octombrie 2018, 10:20
#11
Orasul nostru frumos a ajuns sat si o comuna arată mai bine
Din pacate orasul nostru numai este oras ci comună(sat).Muzeu care a fost odata numai avem cinematographer stau toti drogati de nu poti trece pe lga cladire de frica etc.Parerea mea in aceste cladiri sar putea creea loc*ri de muncă binenteles cu ajutorul unor investigatori numai să fim de acord. Dar cum la noi doar stam lipiti de scaun leafa merge ce ne mai doare de alti. Tot tineretul pleaca afara de ce?creeati dlor loc*ri de muncă nu doar dati afara
fita pe 11 Octombrie 2018, 21:37
#10
comerț capitalist
stimate Primar .Politie Jandarmerie Primărie și Comisia de buna organizare din primărie pentru comerț Stradal Vă place comerțul cu vechituri de pe strada Taberei unde e tot trotuarul ocupat cu vechituri aduse de Vervelaa Bozianu
Nelu pe 11 Octombrie 2018, 14:31
#9
Kaka
Cracea e un retard. Sictir cu Cracea al vostru. Dar nici Cuclea. Sa vina o dictatura militara sa mai faca ceva.
Ana pe 11 Octombrie 2018, 12:42
#8
Oras de cacat
Orasul este terminat din toate punctele de vedere

Vali pe 11 Octombrie 2018, 10:12
#7
ADEVĂRUL SE VEDE CU OCHIUL LIBER
Nu,Steluțo,nu sunt nulități,sunt doar incapabili,că de furat și distrus sunt în stare,că au învățat de la Dragnea.Cei care apără conducerea primăriei sunt o parte a PSD,oameni total inconștienți,nicidecum oameni normali și onești.Nu mai încercați să aruncați pisica în c*rti care nu există,și nu mai distrageți atenția de la problemele importante.
Stela pe 11 Octombrie 2018, 05:56
#6
Asa este!
Un oras terminat condus de nulitati!
e pe 11 Octombrie 2018, 04:23
#5
s
un oras de kkt
Bitu pe 11 Octombrie 2018, 01:33
#4
?
E orașul distrus din cauza cetățenilor ma boschete. Inclusiv tu ăsta care postezi asa ceva.eu cred ca tu esti șefu sifonarilor la poliție. Am dreptate cetățeni ai orașului?
No name pe 10 Octombrie 2018, 22:53
#3
Abc
Poate Crăcea va face ceva mai mult decât primarul absent pe care îl avem. Cuclea este primar cu numele cu fapta lasă de dorit. La alegeri cînd au fost pe străzi am cerut și noi să se facă loc*ri de munca pt tineret dar pauza .......,.
Leu pe 10 Octombrie 2018, 22:09
#2
H
Las ca vine Cracea si va umple de......respect. Vine olae si daca candideaza in 2075.....

Un necioplit fripturist !
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.