Depozitul Sali din Rosiorii de Vede - evaziune fiscala si prostitutie - comentariul zilei.

07 August 2017, 05:04 | 12526 vizualizări | 13 comentarii
Depozitul Sali din Rosiorii de Vede - evaziune fiscala si prostitutie

Tot raul din lume la Rosiori de Vede este la asa zisul "Depozit En-Gross SALI" (tiganii scriu SALY)!!!

Evaziune fiscala la maximum, zero impozite sau T.V.A., toti analfabetii conduc masini, TOATE ANGAJATELE sunt koorwe la clan si obligate sa se prostitueze!!!! Vorbiti la facturare, vi se ofera servicii de sex oral, anal si restul, contra cost!!! POLITIA ROSIORI DE VEDE, sub conducerea lui Alin GHENE, este MEGA-CORUPTA, INTIMIDATA si HIPERPENIBILA!!! Afara cu asa zisii "OAMENI AI LEGII"!!!

Citeşte şi
Comentarii (13) Adaugă comentariu
Mary pe 21 Septembrie 2017, 09:19
#13
Pentru Ionescu Sorin
Ionescu Sorin ție nu ti este ma Rușine poponarule de comentezi p aici sub diverse nume...?! Tu nu te uiți la tine, ca ești mizeria, gunoiul municipiului roșiori !!!!! Dacă vrei și tu sa dai o limbuța n păsărica, te aștept la mine la salon (frizerie)
Ionutza Nebunelu Kaloota pe 19 August 2017, 21:53
#12
Nevzta lu Manuta de Aur
Kheia la koorwe ie Mariana PartzOltean, asa siza nevasta a lui MANUTA de AUR de la Norwegia, Lifu-Zorin, Tiganul Kiorditor de la poarta Kimitirului, a lui Marin PORKU, ia iei mama koorwelor....Maryana PartzOlteanu face mooie boona pa bani putini!A veni ji Floryn Predoiu din Englitera ji ia dat la mooie iar, sa o poope, Liviu Partzu...
Dukar pe 17 August 2017, 16:44
#11
Robert Kretinu
Sunt gajiku lu Finelia, de sta la bariera Turnu, nu mai scapam de Robert DALI zis cretinul, amenintari, batai, violente, cum le foote Sorinel pa alde Daniela, Flory, Iulia, Mary ji restul aja sa o foota ji Robert Kretinul pa nevasta lu mine, aja frea iel.
Ady Blondu pe 15 August 2017, 19:18
#10
Stabiliment
SALY=Bordel, une foote ti**nii koorwele, alea ie toate jegoase, bolnave ji basjite, au facut copiii ku alde Robert, Doru-Nebunu, Sorin-Barbozul-Scarbosul, le foote aia pe toate apoi le da la sotii projti acasa si la politijtii locali sa le arda ji iei la goaza.
GiGi pe 14 August 2017, 22:11
#9
Dreptate pentru toti!
Hai sa inchidem acest "depozit" al rusinii!!!!Kurwe, hotie, analfabeti, ce muncesc pentru mancare in sclavie!Sa continuam cu mafiotul nenorocit Sandu GRECU zis PIRI, sa nu mai mancam banii statului roman pe mocca, da POLITIA ROSIORI DE VEDE?!
Pyri pe 14 August 2017, 19:45
#8
Interlopi de Interlopi
Bah, eu dalde Sali, Aurica DRAGHICI, CARDILESS, a lui Cartus si Tandarika, suntem interlopi!Daca cu camatarii nu mai tine, ca din asta traiam, am adus koorvete la produs, eu la mine la DISCO-PIRI, dau spaga a organ si nu ma vede nimeni (ma ajuta dom Aurel-ca si el a fost organ), asta burdihanos cu barba,Kiorika-Saly, loco, aici la deposit, mai ia omul o marfa, mai spala o masina, mai da o clanta la fetili dacilea, ka toate ie producatoare ji cu foame in gusa!!!...Mady, Dana, Lili, Mary, Finelia, Oana, si cate kooriste mai sunt!!!Fete din popor-koorwe da koorwe!! grin grin grin
Tot drept la replica pe 12 August 2017, 19:19
#7
Corectitudine
Aveți argumente prin care sa susțineți cele afiramate in legătura cu corupția polițiștilor? Oare scrieți doar sa va aflați in treaba? De ce oare trebuie sa manifestați atâta răutate visceral și dispreț?de ce trebuie sa jigniți și sa aveți un limbaj suburbana in 99,9% din articolele pe care le publicați?de cele mai multe ori îmi provocați sentimente de mila, uitându-ma in ce mocirla va scăldați . In rest numai de bine
CETATEAN! pe 10 August 2017, 22:26
#6
DREPT LA REPLICA!
Stimati reporteri, daca nu aveti sustinere in ceea ce scrieti, sunteti niste CRETINI ! Daca poti spune ca in mandatul lui ALIN GHENE, este mega corputie, v-as recomnda sa lasati aceasta nobila meserie....unor persoane cu capul pe umeri ! In rest, NUMAI DE BINE ! Vorba lui I.L. Caragiale ! CURAT, MURDAR !
Preduna pe 07 August 2017, 20:17
#5
Dana tatooata
Ceva mai tare la prestatie i.e. Dana Tatooata, Am arso pe rapandula de multa ori !Stramta, sooge bine, i.e. Mort Sali Barbaosu rapciugosul dupa ea, mititica il iumple de scoolament si ii ia lovelele!
Mooiaru pe 07 August 2017, 18:58
#4
Mady
In foto este o nou starlets promo!Mady, ex-Caraveteanu!Devoratoare de poola la Wizz, categories 70+, moo Isra la bosorogi!
Liviu Nutepriveste pe 07 August 2017, 18:24
#3
Agentul Geanta de la Politia Rutiera
Agentul Geanta (cunoscut de localnici ca Pokemonul) de la Politia Rutiera de care vorbiti e un sef pe la circulatie iar in data cand imi expira asigurarea, am avut "onoarea" de a fi oprit chiar de dansul. Asigurarea imi expira ex. 14.05.2017 la care Seful isi intreaba un subaltern: -Cum e cu asigurarea asta? aici scrie 14.05, adica a expirat sau...?! P.E.N.I.B.I.L Sef Politia Rutiera. shock shock
Bogdanel pe 07 August 2017, 10:56
#2
Nu e nimic nou prin TR
Majoritatea oamenilor din orice instituție de stat,pusi sa apre si sa respecte legile,sa-si faca datoria la locul de munca,de mult timp au facut pact cu infractorii și,,lucreaza,, la mica sau marea ciupeala.
covalciuc luminita pe 07 August 2017, 10:42
#1
Agentul Geanta de la Politia Rutiera frecventeaza acest depozit.
Un supervizor si beneficiar al acestor servicii este si acest agentcare prinde ..in radar tot ce misca in aceasta urbe.Un mic sultan local,secondat si de subalterni.

Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.